MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE

TANCERZE

Striptizer na urodziny i wieczór panieński

Szukasz pomysłów na urozmaicenie damskiej imprezy? Twoja siostra lub przyjaciółka ma urodziny, wychodzi za mąż albo niedługo będzie obchodzić inne święto? Striptizer na Dzień Kobiet, urodziny, imieniny, rocznicę czy zamówiony z dowolnej innej okazji to doskonały wybór! Nikt tak nie rozkręci zabawy ani nie podgrzeje atmosfery na damskim przyjęciu, jak profesjonalni chippendales do wynajęcia. Mimo, iż w Show Girls zajmujemy się przede wszystkim organizowaniem pokazów tańca erotycznego w wykonaniu kobiecym, chippendalesi również się u nas znajdą - obejrzysz ich właśnie w tej kategorii. Zobacz zdjęcia striptizerów w rozmaitych seksownych przebraniach. Chciałabyś, aby tancerz erotyczny wystąpił w jednym z nich na twojej imprezie? A może masz dla niego inną rolę do wcielenia się na czas pokazu?

Czytaj więcej

Na czym polega Chippendales Show?

Chcesz, by striptizer na wieczór panieński oczarował przyszłą pannę młodą? Żeby chippendales na urodziny zawrócili w głowie solenizantce i stali się jej ulubionym tegorocznym prezentem? Mamy unikalne scenariusze imprezowe przygotowane właśnie na takie okazje! Przykładowo, chippendales z kwiatami mogą podejść do głównej bohaterki wieczoru - wręczyć jej ten piękny podarunek, a następnie zerwać z siebie ubranie i wykonać taniec w ulubionym stylu jubilatki. Jeśli wiesz, jakie stroje ją kręcą, tym lepiej - wyposażymy naszych chippendales w odpowiednie kreacje. Zgłoś nam także inne sugestie i pomysły na przebieg imprezy. W końcu to ty wiesz najlepiej, czego spodziewa się twoja siostra lub przyjaciółka. (A jeśli nie wiesz, zdaj się na nas. Profesjonalni chippendales do wynajęcia doskonale wiedzą, co zrobić, aby olśnić zaskoczone ich obecnością panie!)

Chippendalesi w Show Girls - niepowtarzalny pokaz tańca męskiego

Nie ulega wątpliwości, że chippendalesi są mniej popularni niż kobiety wykonujące taniec erotyczny. Można to potraktować jako ogromną zaletę, ponieważ striptizer na urodziny czy wieczór panieński jest mniej spodziewany przez główną bohaterkę imprezy i zaskoczy ją zdecydowanie bardziej niż striptizerka przyszłego pana młodego czy solenizanta. Poza tym chippendales, aby być doskonali w swoim fachu i móc utrzymywać się z tej pracy, szkolą się u profesjonalnych tancerzy i choreografów. Zależy im na jakości wykonywanego tańca, jak i Chippendales Show rozpatrywanego jako cały pokaz. Przygotowują scenariusze, scenki, ścieżki dźwiękowe i efektowne przejścia ruchowe pomiędzy piosenkami. Finał tańca erotycznego w wykonaniu striptizera musi robić wrażenie i zapadać w pamięć na długo. Czy taki argument przekonuje cię, by zaprosić striptizera na 18 urodziny lub wieczór panieński? Według nas powinien, w końcu wyjątkowa okazja, jedyna w życiu, wymaga wyjątkowej celebracji. W Show Girls otrzymasz ją na pewno!

Ukryj