MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Wyjątkowy tancerz erotyczny Jacob - Perła ziemi Mazowieckiej

Wyjątkowy tancerz erotyczny Jacob - Perła ziemi Mazowieckiej

Jacob to najwyższej klasy tancerz erotyczny, który swoimi niesamowitymi pokazami urozmaicił już niejeden wieczór panieński, urodziny, babski comber, czy imprezę z okazji dnia kobiet. Jeśli zaś chodzi o zasięg jego działalności, to występuje głównie w Warszawie i województwie mazowieckim. Jednak jeśli zdecydujesz się zarezerwować pokaz z odpowiednim wyprzedzeniem, wtedy może również dojechać na Mazury czy na Podlasie. Jacob może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w pracy striptizera. Występował nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii, Słowenii, Włoszech oraz Portugalii. Co więcej - nie obce są mu również występy przed kamerą w wielu popularnych reality show czy serialach telewizyjnych. W swojej ofercie Jacob może zaproponować wam jeden z bogatszych pakietów na rynku - składający się z dwóch części - jeżeli dziewczyny preferują tylko sam występ, to również nie ma problemu. Show Jacoba to około 20 minutowy występ (stroje do wyboru: policjant, więzień, robotnik, cowboy, szkot, ratownik, kosmonauta itp.) z dodatkami: konfetti, bita śmietana, banan, balsam, itp. Pokaz odbywa się w rytm własnej muzyki tancerza przy bezprzewodowym boomboxie - możliwość występu w plenerze. Po zakończonym występie nasz przystojny tancerz przebiera się i przeobraża w konferansjera, prowadząc różnego rodzaju konkursy i zabawy, gdzie uczestniczki dowiadują się o sobie cennych informacji. W konkursie zapewniona jest nagroda :) Dziewczyny ZAWSZE są zachwycone!

Striptizer Jacob oferuje taniec... i więcej!

Jak już wiesz wizyta Jacoba na Waszej imprezie wcale nie kończy się na samym pokazie! Z pewnością z własnego doświadczenia lub z opowieści koleżanek znasz przypadki "takiego sobie" występu striptizera, który nie obfitował w żadne szczególne doznania i fajerwerki - na domiar złego bardzo szybko minął i nie zapisał się w pamięci, a pani świętująca pozostała z mieszanymi uczuciami. Nie o to chodzi! Występ striptizera, to zwykle główna atrakcja wieczoru! Musi być "ogień"!!! Jeśli na waszej imprezie będzie gościł Jacob, wtedy z pewnością każda z was poczuje się "zaopiekowana". Po występie tancerz w roli konferansjera - jak nikt inny rozrusza wasze damskie towarzystwo i sprawi - że będzie dużo śmiechu i zabawy. Jeszcze nie raz będziecie wracać wspomnieniami właśnie do tej imprezy :)

Jeśli masz plan aby zorganizować "imprezę życia" i zdecydowanie w roli gwoździa programu widzisz występ dwóch tancerzy erotycznych - którzy wystąpią dla Was podczas tego wieczoru - koniecznie odezwij się do nas, abyśmy mogli wspólnie stworzyć scenariusz waszego wymarzonego wieczoru.