MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptizerka na zlot motocyklowy

Striptizerka na Zlot Motocyklowy
☆ Striptiz na Zloty Motocyklowe ☆

Striptizerka na Zlot Motocyklowy. Chyba każdy zgodzi się z nami że Zloty Motocyklowe to nie tylko ryk silników i unoszący się w powietrzu testosteron. To styl życia! Jedyny i niepowtarzalny. Wraz z pierwszymi wiosennymi promieniami słońca w wielu miejscach w Polsce rozpoczynają się przygotowania do organizacji zlotów motocyklowych. Niezależnie od tego czy będzie to duże wydarzenie z liczną publicznością czy kameralne spotkanie z jednym z lokalnych klubów motocyklowych. Musisz wiedzieć jedno. Nasze striptizerki sprawdzą się na nim najlepiej!

Zajrzyj do portfolio tancerek erotycznych i zdecyduj która profesjonalna striptizerka odpowiada Ci wyglądem. Jeśli jedna dziewczyna to za mało - śmiało wybierz dwie striptizerki lub więcej - jako że oferujemy również grupowe pokazy tańca erotycznego. Może to być klasyczny striptease, taniec na rurze, taniec brzucha, twerk lub inne style tańca. Wybór pozostawiamy w Twoich rękach. Szczególnie zaś polecamy coś ostrzejszego - mianowicie pokaz BDSM. Domina oraz uległa. Skóra, latex oraz pejcze - wpiszą się idealnie w tematykę zlotów motocyklowych.

Profesjonalne striptizerki tancerki erotyczne na zloty motocyklowe

Striptizerka na Zlot Motocyklowy - super dziewczyna na harleyu

lub

Nasze striptizerki pojawiając się na scenie "nie biorą jeńców". To musi być show erotyczne, które rzuci na kolana całą zgromadzoną publiczność. Jeśli więc właśnie w tej chwili organizujesz wydarzenie jakim jest właśnie zlot motocyklowy - to koniecznie odezwij się do nas. Wspólnie przygotujemy unikatowy scenariusz występu. Temat przewodni - jakim są motocykle - będzie tego wieczoru królował na scenie. Nie brak nam pomysłów oraz doświadczenia, aby oczarować uczestników zbliżającej się imprezy. Postaw na prestige i renomę. Postaw na Show Girls Team!

Erotyczna tancerka do wynajęcia na zlot motocyklowy

Tancerka Erotyczna do Wynajęcia na Zloty Motocyklowe | Show Girls

lub

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zarezerwuj pokaz tańca erotycznego na zlot motocyklowy w wybranym mieście w Polsce. Pozwól, że przygotujemy wyjątkową ofertę pokazów dostosowaną do charakteru imprezy. Zajmujemy się tańcem erotycznym w bardzo szerokim zakresie zatem możemy zaproponować wiele stylów oraz rodzajów erotycznego show. Mamy striptease, burleskę i wyjątkowo gorące lesby shows.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Nasze tancerki erotyczne podróżują po całej Polsce i spełniają najskrytsze marzenia uczestników wyjątkowych imprez. A ty w jakim miejscu organizujesz zlot motocyklowy? W plenerze? Nad jeziorem, w górach, nad morzem? Striptiz może odbyć się w lokalnym klubie motocyklowym, na dużej scenie w obecności setki lub nawet tysiąca widzów. Chcemy jasno i wyraźnie zaznaczyć, że striptiz damski na zlot motocyklowy możesz zamówić do każdej miescowości w Polsce. Indywidualnie, kompleksowo i profesjonalnie. Taki jest striptiz w Show Girls Team.

Striptiz na Zlot Motocyklowy: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

* Wymienione ceny są poglądowe. Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od lokalizacji imprezy oraz ewentualnych zmian w zaproponowanych przez nas pakietach lub ilości tancerek zamówionych na imprezę. Przy zamówieniu pokazu obligatoryjnie wymagany jest zadatek w wysokości 500 zł. na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.