MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Łódź

Tancerki Erotyczne Łódź
- 666 555 170 - zadzwoń

Striptiz Łódź | Tancerki Erotyczne w Łodzi

lub

Tancerki erotyczne Łódź - mieszkańcy wiedzą, jak się bawić

Jeśli zawędrowaliście na tę stronę, to najprawdopodobniej szukacie profesjonalnej tancerki erotycznej na wieczór kawalerski łódzkie. Jesteście świadkiem Pana Młodego, bratem, siostrą, dobrym znajomym, przyjacielem? W sumie to nieważne. Kimkolwiek jesteście, możecie sprawić aby ta impreza została na długo zapamiętana. Nie ma też problemu, aby Przyszły Pan Młody sam zadbał o świetną oprawę swojego wieczoru kawalerskiego, rezerwując odpowiednio wcześniej pokaz tańca erotycznego w Łodzi.

Nasze striptizerki dołożą wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia, zachwycili się ich zmysłowym, mocno erotycznym, tanecznym show. 

Profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Łódź - młode, seksowne i utalentowane

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Łodzi w wykonaniu striptizerek z Show Girls, to prawdziwa uczta dla zmysłów. Nasze tancerki to piękne, młode, seksowne i utalentowane kobiety, które są specjalistkami w swoim fachu. Jesteśmy przekonani, że zapewnią Wam doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia. Sprawdźcie sami!

Tancerki Erotyczne Łódź na Wieczór Kawalerski w Łodzi

Pokaz tańca erotycznego Łódź - jedna, dwie, a może cały zespół?

Czujecie, że jedna tancerka erotyczna Łódź to nieco za mało na kawalerską imprezę? Mamy zatem dla Was propozycję dwóch lub całego zespołu, naszych utalentowanych striptizerek.  One to z pasją i pełnym zaangażowaniem, wykonają dla Was zmysłowe taneczne show, którego tak prędko nie zapomnicie. Zamawiając tancerkę erotyczną w Łodzi, macie wybór pomiędzy występem solowym, a grupowym. Wszystko po to, aby sprostać waszym oczekiwaniom i spełnić nawet te najskrytsze marzenia. 

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Łódź - wasz pomysł ― nasza realizacja

Macie w głowie zarys scenariusza? Dokładnie wiecie, jak miałby wyglądać występ tancerki erotycznej na waszej imprezie? To wspaniale! Bardzo nas to cieszy! Lubimy realizować wasze autorskie pomysły. Ogranicza nas tylko wasza wyobraźnia. Oczywiście, jeżeli nie macie konkretnej koncepcji, to my już mamy sprawdzone sposoby na udany wieczór kawalerski. Możemy nawet zaaranżować uprowadzenie przyszłego Pana Młodego przez naszą tancerkę! Świetna zabawa gwarantowana! Sprawdźcie nas!

Impreza z tańcem erotycznym last minute? Nic straconego!

Zapraszamy wszystkich, których zainteresowała oferta Show Girls, do rezerwacji profesjonalnego pokazu tańca erotycznego na wieczór kawalerski. Nawet jeżeli termin potrzebny jest „na wczoraj”. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasze tancerki erotyczne z Łodzi mogły uświetnić swoim występem waszą imprezę. Skontaktujcie się z nami jak najszybciej, a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Oferta tańca erotycznego w Łodzi Show Girls

Nasza firma posiada w ofercie kilka pakietów, tak, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie:  

  • standard ― pokaz podstawowy. 20 minut niezapomnianej rozrywki ― cena 1200 złotych
  • wersja silver ― pokaz rozszerzony, 40 minutowy pobyt w niebie ― cena 1500 złotych
  • wersja gold ― to pokaz w wersji silver, ale z bonusem ― tancerka erotyczna Łódź ponad godzinę zostanie z Wami w charakterze gościa na imprezie - cena 2000 złotych
  • lesby show ― około półgodzinny pokaz dwóch dziewczyn. Lejąca się oliwka i gorące pocałunki ― cena 3000 złotych
  • burleska show ― erotyka, seksapil, tajemniczość. Słowem sztuka ― cena do uzgodnienia indywidualnie
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, delegacja, event, konferencja, bankiet - warunki do uzgodnienia

Striptiz Łódź: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Łodzi: Kontakt

lub