MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Zielona Góra

Tancerki Erotyczne Zielona Góra
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Zielona Góra | Tancerki Erotyczne w Zielonej Górze

lub

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Zielona Góra - mieszkańcy się zachwycą!

Mieszkasz w Lubuskiem i zostałeś poproszony o zorganizowanie atrakcji na męską imprezę? Jesteś świadkiem i robisz wieczór kawalerski? A może jesteś szefem i chcesz zamówic striptiz na imprezę firmową? Jak dobrze, że do nas trafiłeś! Właściwie resztę możesz zostawić już nam! Polecamy serdecznie pokaz tańca erotycznego w Zielonej Górze. Banalne rozwiązanie? Ależ skąd! Pokaz profesjonalnych tancerek erotycznych na wieczór kawalerski lub przyjęcie urodzinowe, nie da się przyrównać do niczego innego. Nic nie jest w stanie wzbudzić takiej sensacji wśród Twoich gości.

W zależności od rodzaju imprezy, oczywiście nie tylko świadek, ale również kolega, dobry znajomy czy brat ― każdy może sprawić miłą niespodziankę, rezerwując pokaz, który wykonają profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski w Zielonej Górze

Pokaz tańca erotycznego w Zielonej Górze - przekonaj się! Drugich takich jak my, nie znajdziesz.

Tancerki erotyczne Zielona Góra z Show Girls, wiedzą doskonale co zrobić, aby ten wieczór utkwił Wam w pamięci. Są to pełne wdzięku kobiety, które  sztukę uwodzenia za pomocą swojego tańca, opanowały do perfekcji. Zrobią show jakiego jeszcze nie widzieliście. Nasze tancerki erotyczne w Zielonej Górze, podczas pokazu dają z siebie wszystko. Do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Z dbałością o każdy szczegół: strój, muzyka, makijaż.... Wszystko po to, abyście Wy - nasi klienci poczuli się odpowiednio wyróżnieni i z chęcią polecali nas dalej. 

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Zielonej Górze, striptiz na urodziny, pokaz damskiego striptizu na imprezę firmową, bankiet, delegacja, konferencja czy wyjazd integracyjny. Nie ma nic lepszego!

Tancerki Erotyczne Zielona Góra na Wieczór Kawalerski w Zielonej Górze

Tancerka erotyczna Zielona Góra - w życiu jak w filmie.

Nie brakuje nam pomysłów, na to, by zaskoczyć Waszych gości. Jednakże i wy ciągle nas zaskakujecie, wielokrotnie podsuwając nam gotowe już scenariusze imprezy. Jeśli więc macie w głowie wizję, jak miałby wyglądać występ naszej tancerki erotycznej z Zielonej Góry, to śmiało musicie nam o niej opowiedzieć. Spróbujemy  wcielić go w życie. Sprawimy że ten wieczór i ta impreza firmowa lubuskie,  będzie wyjątkowa na tle wielu poprzednich spotkań towarzyskich. Z niecierpliwością oczekujemy czym jeszcze, możecie nas zaskoczyć.

Tancerki erotyczne Zielona Góra - co dwie kobietki to nie jedna.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. U nas macie możliwość wybrać, czy na wieczór kawalerski ma przyjechać jedna tancerka erotyczna Zielona Góra czy może cała grupa tancerek. Pokaz tańca erotycznego w Zielonej Górze - tu wszystko jest tylko w Waszych rękach. Dostosowane do indywidualnych potrzeb. W przypadku takiej usługi, jak profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski z dojazdem do Zielonej Góry, nie ogranicza Was nic. No może jedynie, wyobraźnia i ewentualnie zasobność portfela. Niezależnie od tego jaką opcję wybierzecie, to nasze tancerki erotyczne Zielona Góra, wykonają swój taniec najlepiej jak potrafią, aby zapewnić Wam super wrażenia z tego wieczoru w Lubuskiem.

Pokaz tańca erotycznego Zielona Góra - Grupa od zadań specjalnych.

Zapraszamy do rezerwowania terminów na pokazy tańca erotycznego w Zielonej Górze, z  wyprzedzeniem. Wszystko po to, abyście byli pewni, że wybrane przez Was striptizerki, pojawią sie w danym terminie i w określonym miejscu. By zrobić dla Was  erotyczne show. Pośpieszcie się, kalendarze nie są z gumy :)

Doskonale rozumiemy, że sytuacje awaryjne się zdarzają. Gdy tylko wystąpi nagła potrzeba, np. w ostatniej chwili zdecydujecie sie na pokaz, zadzwońcie! Na pewno nasze dziewczyny z Show Girls,  uświetnią swoim występem wasz wieczór kawalerski - jeśli impreza jest czystym "spontanem" - to nic straconego! Od razu skontaktujcie się z nami, a my „staniemy na rzęsach”, aby jedna z naszych pięknych kobiet  pojawiła się u Was, nawet jeżeli termin nieubłaganie się zbliża.

Pokazy tańca erotycznego w Zielonej Górze - pakiety

Firma Show Girls posiada w ofercie kilka pakietów tak, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego:

  • wersja standard ― pokaz podstawowy, wraz z użyciem oliwki ― pokaz trwający ok. 20 minut ― cena 1200 zł.
  • wersja silver ― pokaz rozszerzony, wraz z użyciem oliwki ― pokaz trwający ok. 40 minut ― cena 1500 zł.
  • wersja gold ― pokaz w wersji silver z opcją dodatkową ― tancerka erotyczna Katowice jeszcze ponad godzinę zostanie z Wami jako gość na imprezie - tancerka jest na imprezie ok. 2 godziny - cena 2000 zł.
  • burleska show ― sztuka z nutką erotyki i seksapilu― cena do ustalenia
  • lesby show ―  pokaz dwóch dziewczyn, trwający ok. 30 min. Podczas którego całują się i smarują wzajemnie oliwką ― cena 3000 zł.
  • imprezy firmowe - imprezy integracyjne, konferencje, delegacje, eventy, bankiety - cena do ustalenia

Striptiz Zielona Góra: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Zielonej Górze: Kontakt

lub