MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Gorący tancerz erotyczny Roberto - Twój skarb z Południa

Gorący tancerz erotyczny Roberto - Twój skarb z Południa

Marzy Ci się seksowny południowiec, który wykona pokaz tańca erotycznego - zmysłowy Chippendales Show - specjalnie dla Ciebie i Twoich koleżanek? Kręcą Cię Włosi, Hiszpanie lub Portugalczycy? Znamy kogoś, kto spełni twoje pragnienia w stu procentach. Rozchwytywany striptizer Roberto prezentuje się okazale niczym rzymski bożek, pełny seksapilu i siły. Jego umięśnione, opalone ciało perfekcyjnie wyczuwa rytm i podejmuje grę z muzyką. Będziesz miała okazję przekonać się o tym podczas wieczoru panieńskiego, urodzin przyjaciółki czy innej damskiej imprezy, na którą zaprosisz Roberto. Striptizer do wynajęcia przebierze się za stróża prawa, marynarza, amerykańskiego żołnierza lub domina. Jeżeli chcesz poczuć się jak nieporadna i potrzebująca ratunku dziewczynka, Roberto wcieli się w twojego superbohatera. Może też odegrać rolę postaci, którą najbardziej lubi solenizantka lub przyszła panna młoda - główna bohaterka imprezy, którą pomagasz zorganizować.

Striptizer Roberto oferuje taniec... i więcej!

Czy wiesz, że po pokazie tańca erotycznego możesz zatrzymać Roberto na imprezie? Striptizer do wynajęcia zostanie na przyjęciu, by zabawiać ciebie i pozostałe dziewczyny, serwować wam drinki lub przekąski albo po prostu dotrzymywać wam towarzystwa - cały czas w seksownym przebraniu rodem z waszych fantazji. Po wykonaniu Chippendales Show Roberto może też przemienić się w... seksowny stolik! Jeżeli nigdy nie miałaś okazji jeść sushi z umięśnionego męskiego ciała, teraz ją zyskasz - wystarczy zadzwonić do nas i zarezerwować taniec erotyczny Roberto w określonym terminie. Koniecznie daj znać, w jaką postać ma się wcielić, a także do jakiego miasta powinien dojechać. Ciebie i resztę uczestniczek wieczoru czeka ogrom niezapomnianych wrażeń - nie mamy co do tego żadnych wątpliwości!

Jeden striptizer to za mało? Chcesz, by wokół ciebie bądź głównej bohaterki wieczoru zatańczyło dwóch gorących chippendales? Poznaj naszego drugiego tancerza erotycznego - umięśnionego, prężnego Angelo. Wypróbuj obu panów, by poszerzyć swoje doświadczenia.