MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Zakopane

Tancerki Erotyczne Zakopane
- 666 555 170 - zadzwoń

Striptiz Zakopane | Tancerki Erotyczne w Zakopanem

lub

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Zakopane - jesteście gotowi?

Mieszkacie na Podhalu i poszukujecie profesjonalnych tancerek erotycznych na wieczór kawalerski w Zakopanem? Idealnie trafiliście! Mamy dokładnie to, czego szukacie. Nasze tancerki erotyczne zadbają o to aby wszyscy uczestnicy, a w szczególności przyszły Pan Młody, wyszli z tej imprezy zadowoleni i aby zapamiętali ten wieczór na długo.

Zwyczajowo to świadek zajmuje się organizacją wieczoru kawalerskiego, ale nie jest to regułą. Załatwieniem takiej usługi jak pokaz tańca erotycznego w Zakopanem na Krupówkach, na ostatnią, szaloną kawalerską imprezę, może zająć się równie dobrze brat, siostra, dobry znajomy lub bliski przyjaciel Pana Młodego. Każdy może przyczynić się do tego, aby wspomnienia z tego wydarzenia były jak najmilsze.

Tancerki erotyczne Zakopane - urokliwe, młode, seksowne...

Show Girls to zgrana grupa tancerek erotycznych z Zakopanego - małopolskie, których przewagą nad zwykłymi tancerkami jest uroda, wdzięk, urok osobisty i seksapil. Tak w kilku słowach można opisać nasze wspaniałe dziewczyny, które są bardzo utalentowane, a do każdego występu są przygotowane perfekcyjnie i dają z siebie zawsze 100 procent. Przekonajcie się sam!

Tancerki Erotyczne Zakopane na Wieczór Kawalerski w Zakopanem

Tancerka erotyczna Zakopane - występ solo, a może grupowy?

Nie ograniczamy Was. Jeśli pragniecie aby nasza tancerka erotyczna w Zakopanem uświetniła swym solowym występem waszą imprezę ― nie ma sprawy! Natomiast, kiedy uznacie, że jedna tancerka erotyczna to za mało, to możecie zarezerwować show w składzie dwóch tancerek lub nawet całego zespołu. Wszystko jest zależne od waszych preferencji i możliwości finansowych.

Tak czy owak, taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Zakopanem, to absolutny must have! Mamy całą rzeszę zadowolonych klientów, którzy nas polecają. Sprawdźcie nas i Wy!

Pokaz tańca erotycznego Zakopane - nie zastanawiajcie się, terminy uciekają...

Jeżeli już jesteście na stronie, to zapewne zdecydowaliście, że wybieracie zmysłowe taneczne show na wieczór kawalerski. Dobry wybór! Nie zwlekajcie zatem i zadzwońcie do nas już teraz, aby zarezerwować nasze tancerki erotyczne w Zakopanem na dogodny termin. Krupówki chcą się bawić!

Impreza została zorganizowana spontanicznie lub zbyt późno wpadliście na pomysł, aby zatrudnić nasze dziewczyny na wieczór kawalerski? Może jeszcze nic straconego. Skontaktujcie się z nami, a zobaczymy co da się zrobić w tym temacie.

Taniec erotyczny na wieczorze kawalerskim w Zakopanem - wasza kreatywność ― nasza realizacja

Mamy wiele sprawdzonych sposobów na ekstra zabawę na wieczorze kawalerskim Małopolska. Jednak jesteśmy zawsze bardzo podekscytowani, kiedy przychodzicie do nas ze swoimi scenariuszami na ten wyjątkowy wieczór. Możemy nawet zaaranżować uprowadzenie Pana Młodego przez naszą seksowną tancerkę. Czyż nie brzmi to ekscytująco?

Profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Zakopane - oferta

Show Girls posiada w ofercie aż sześć różnych pakietów na pokaz tańca erotycznego w Zakopanem. W zależności od waszych preferencji i budżetu przewidzianego na ten cel, możecie mieć:

  • standard ― 20 minut tanecznej ekstazy― cena 1200 złotych
  • silver ― 40 minut seksownego wicia się ― cena 1500 złotych
  • gold ― pokaz w wersji silver z dodatkową opcją ― nasza tancerka erotyczna Zakopane będzie klejnotem waszej balangi jeszcze przez godzinę - cena 2000 złotych
  • burleskę show ― to nie jest taniec erotyczny. To coś znacznie więcej ― cena do ustalenia
  • lesby show ― półgodzinny taniec dwóch dziewczyn. Poleje się oliwka, posypią się gorące buziaki ― cena 3000 złotych.
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, konferencja, delegacja, event, bankiet - warunki do ustalenia

Striptiz Zakopane: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Zakopanem: Kontakt

lub