MENU
Jesteś tutaj: CENNIK Taniec erotyczny

Zmysłowy taniec erotyczny

Taniec erotyczny to jeden z rodzajów tańca, które urozmaicają przyjęcia, imprezy i wyjątkowe okazje. Wystarczy dobrać rodzaj tańca do okoliczności. Przykładowo pokaz tańca erotycznego to świetna propozycja na wieczór kawalerski, urodziny, imieniny, męską imprezę, a nawet... bankiet firmowy! Warto bowiem zauważyć, że taniec erotyczny to nie tylko striptease i nie zawsze obejmuje rozebranie się tancerki erotycznej. Wszystko zależy od oczekiwań klienta oraz - jak już wspomnieliśmy - rodzaju wydarzenia: Andrzejki, Mikołajki, Sylwestra, Walentynki, Dzień Kobiet...

Podczas gdy na wieczory kawalerskie możemy zaproponować erotyczny taniec na rurze lub klasyczny striptiz z finałem w postaci smarowania striptizerki olejkiem lub bitą śmietaną, na bankiecie firmowym, wyjeździe integracyjnym o wiele lepsza będzie burleska bądź inny rodzaj taneczno-teatralnego performansu. Inny rodzaj pokazu możemy zaproponować na Imprezie Mikołajkowej, Balu Sylwestrowym, a inny na Walentynki czy Dzień Kobiet. A przecież wszystko to pokazy tańca erotycznego!

Jak wygląda pokaz tańca erotycznego?

Nie istnieje jeden uniwersalny, sztywny szablon tańca erotycznego. Jeżeli na Twojej imprezie ma się pojawić tancerka na rurze, jej występ będzie się skupiał właśnie wokół tego urządzenia. W rytm zmieniających się utworów muzycznych zaprezentuje swoje akrobatyczne, zmysłowe umiejętności. Z kolei klasyczna striptizerka podczas tańca wykorzysta krzesło lub inny gadżet.

Pokaz tańca erotycznego może obejmować wystąpienie w jednym seksownym stroju lub kilku. W tym drugim przypadku tancerka erotyczna zmieni przebranie pomiędzy seriami utworów muzycznych. Profesjonalna striptizerka rozbierze się i rozpali Twoje zmysły, tancerka erotyczna burleski zaś pozostawi nutę tajemnicy, kładąc nacisk na teatralność wystąpienia. Skontaktuj się z nami i powiedz, jaki taniec erotyczny interesuje Ciebie i czego oczekujesz od tancerki erotycznej.

Taniec erotyczny i tancerki erotyczne takie, jakie chcesz!

Korzystając z oferty Show Girls, wybierasz nie tylko taniec erotyczny (rodzaj), ale także tancerki erotyczne. Zajrzyj do portfolio naszych striptizerek i zdecyduj, które odpowiadają Ci najbardziej. Zwróć uwagę zarówno na walory wizualne, jak i umiejętności. Informacje znajdziesz po kliknięciu zdjęcia konkretnej tancerki erotycznej.

Sprawdź, czy dana striptizerka specjalizuje się w pokazach tańca erotycznego, na których Ci zależy. Czy oferuje damski striptiz, taniec brzucha, taniec na rurze lub akrobacje godne clubu go-go. Pamiętaj, by podczas wysyłania wiadomości uściślić, w jakim miejscu ma się odbyć impreza. Co prawda oferujemy taniec erotyczny w całej Polsce, ale być może akurat ta konkretna tancerka erotyczna nie będzie miała możliwości dojazdu. Czekamy na Twój e-mail lub telefon!