MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Striptizer Lublin

Striptizer Lublin
Striptiz Męski w Lublinie

Striptizer Lublin, striptizerzy w Lublinie. Poznaj naszych zjawiskowych tancerzy erotycznych. Zobacz pokaz tańca erotycznego w wykonaniu profesjonalisty. Dziewczyny! Oto przed Wami gorące ciacha z firmy Show Girls!

lub

STRIPTIZERZY LUBLIN

STRIPTIZER LUBLIN NA WIECZÓR PANIEŃSKI W LUBLINIE STRIPTIZ NA WIECZORY PANIEŃSKIE

Striptizer na wieczór panieński w Lublinie. Nie możemy dopuścić do tego, aby przyszła panna młoda została pozbawiona atrakcji, jaką jest występ striptizera! Nie możemy pozwolić, aby została pozbawiona najlepszych i najbardziej gorących wspomnień ze swojego wieczoru kawalerskiego. Dziewczyny! Do klubu czy dyskoteki możecie iść bez okazji. Nie pozwólcie, aby wieczór panieński przyjaciółki nie wyróżniał się niczym szczególnym

Zadzwoń do nas już na etapie przygotowan i dowiedz sie jaką ofertę przygotowaliśmy na wieczory panieńskie w Lublinie. Zobacz naszych sexownych tancerzy erotycznych i zamów występ jednego z nich dla Waszej panny młodej.

STRIPTIZER LUBLIN NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO LUBLINA

Striptizer na imprezę firmową w Lublinie. Występ tancerzy erotycznych na firmowy bankiet, a może dobrze zbudowany facet, który ubrany jedynie w muchę będzie serował Wam drinki. Na deser mamy coś jeszcze. Sexowny i widowiskowy taniec striptizera. Może być to taniec typowo męski lub w duecie ze striptizerką. Sprawdź naszą ofertę!

Najlepiej od razu skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Pozwól, że przygotujemy ofertę striptizu męskiego na Twoją imprezę integracyjną w Lublinie.

STRIPTIZER LUBLIN NA URODZINY W LUBLINIE

Striptizer na urodziny w Lublinie. Chyba przyznasz, że nawet najbardziej wciągający kryminał nie może równać się z prezentem jakim jest występ profesjonalnego tancerza erotycznego dla jubilatki. A czy wiesz, że nasi striptizerzy mogą wcielać się w przeróżne role? Strażak, policjant a może więzień?

Zadzwoń do nas i zarezerwuj striptiz dla żony lub koleżanki z okazji okrągłych urodzin. Jest to w końcu jej wieczór. Zadbaj ,aby poczuła się wyjątkowo.

STRIPTIZER LUBLIN NA DZIEŃ KOBIET W LUBLINIE

Striptizer na Dzień Kobiet w Lublinie. Znakiem rozpoznawczym imprez z okazji dnia kobiet, są właśnie występy tancerzy erotycznych. Nic nie podgrzeje atmosfery na sali, tak dobrze jak muskularny striptizer. Kobiety wiedzą jak się bawić. Kobiety też - wbrew powszechnej opinii - wiedzą czego chcą. A w dniu swojego święta chcą popatrzeć na sexowne męskie ciało.

Pomimo tego, że występ jest niespodzianką dla uczestniczek, to jednak organizator powinien zadbać o rezerwację pokazu z dość dużym wyprzedzeniem. Jak już mówiliśmy jest to bardzo popularna atrakcja. Im bliżej godziny "0" tym trudniej bedzie znaleźć striptizera, który będzie dysponował wolnym terminem. Miej to na uwadze - jeśli zamierzasz zarezerwować striptizera na dzień kobiet w Lublinie.

STRIPTIZ MĘSKI LUBLIN NA JAKĄ IMPREZĘ GDZIE I DOKĄD MOŻNA ZAPROSIĆ STRIPTIZERA

Zamów striptiz do miejsc takich jak: dom, apartament, mieszkanie, sala przyjęć, restauracja, pizzeria, kręgielnia, ogródki działkowe, domek nad jeziorem, hotel, club, pub, bar, dyskoteka, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, hummer, partybus, statek, imprezowy katamaran, jacht, biuro, siedziba firmy, remiza strażacka.

Striptiz męski to super pomysł na imprezy takie jak: impreza rozwodowa, dzień kobiet, babski comber, damskie spotkanie, pożegnanie emerytki, zjazd absolwentów, bal karnawałowy, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, impreza integracyjna, wyjazd intgracyjny, impreza pracownicza, gala, konferencja, bankiet, halloween party, striptiz dla żony, striptiz dla szefowej, striptiz dla pani prezes.

Striptiz z dojazdem: lubelskie

Nasi tancerze dojeżdżają do miejscowości takich jak: Lublin, Okuninka, Lubartów, Bełżyce, Kazimierz Dolny, Zamość, Chełm, Włodawa, Cyców, Kock, Radzyń Podlaski, Nałęczów, Puławy, Opole Lubelskie, Kraśnik, Annopol, Zaklików, Janów Lubelski, Biłgoraj, Krasnystaw, Tomaszów Lubelski, Hrebenne, Przewodów, Horyniec-Zdrój, Hrubieszów.

Striptizer Lublin: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~30 min 1500 zł
Dzień Kobiet ~30 min 3000 zł
Imprezy Masowe ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Striptizer w Lublinie: Kontakt

lub