MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Warszawa

Tancerki Erotyczne Warszawa
- 666 555 170 - zadzwoń

Striptiz Warszawa | Tancerki Erotyczne w Warszawie

lub

Tancerki erotyczne Warszawa -  jesteście gotowi na show nie z tej ziemi?

Jesteście mieszkańcami stolicy? Przypadł Wam zaszczyt organizacji wieczoru kawalerskiego? Nie macie jeszcze pomysłu atrakcji na tę imprezę? To świetnie się składa! Mamy idealną propozycję dla Was.

Niezależnie od tego, czy jesteście świadkiem, bratem, siostrą, kolegą, najlepszym przyjacielem czy nawet szefem, możecie sprawić niespodziankę przyszłemu Panu Młodemu i zamówić pokaz tańca erotycznego. W Warszawie i w każdym innym mieście, jest to atrakcja numer jeden. Zmysłowa, drażniąca zmysły i prowokująca. Słowem – niezapomniana.

Nasze tancerki erotyczne Warszawa to najlepsze specjalistki w swoim fachu. Gwarantujemy, że zapewnią Wam zabawę na najwyższym poziomie, Pan Młody na długo zapamięta swoje pożegnanie ze stanem kawalerskim, a koledzy będą mu zazdrościć takiego wspomnienia, jak indywidualny pokaz tańca erotycznego. Już nasze wspaniałe dziewczyny tego dopilnują!

Tancerki erotyczne Warszawa - seksowne, młode, piękne...

Nasze profesjonalne tancerki erotyczne Show Girls ― to zespół pięknych, młodych, seksownych i utalentowanych tanecznie kobiet. Tylko one podczas tańca erotycznego, rozgrzeją waszą wyobraźnię do czerwoności i sprawią, że wszyscy poczujecie się jak w raju (a właściwie jak w piekle), pośród prawdziwych diablic! A mazowieckie jest ich wylęgarnią.

Tancerki Erotyczne Warszawa na Wieczór Kawalerski w Warszawie

Tancerka erotyczna Warszawa - jedna, dwie, a może kilka? A co?!!

Jedna tancerka erotyczna Warszawa to dla Was zbyt mało? Nie ma sprawy! Wszystko u nas da się załatwić! Zamawiając tancerkę erotyczną z Warszawy macie wybór - czy chcecie występ solowy, a może jednak grupowy. To zależy tylko od waszych preferencji, potrzeb oraz pomysłu na tę imprezę. Ogranicza Was tylko wyobraźnia i zasobność portfela. Nasze profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski w Warszawie spełnią wszystkie wasze wymagania, abyście mieli jak najlepsze wspomnienia z tego wieczoru.

Naszym zdaniem taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Warszawie, to doskonały przepis na najlepszą i pikantną zabawę!

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Warszawa - indywidualne podejście

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do rezerwacji terminów pokazów tańca erotycznego z wyprzedzeniem, aby zagwarantować sobie, że w danym terminie nasze tancerki będą mogły uświetnić waszą imprezę.

Jeśli jednak w ostatniej chwili wpadliście na ten super pomysł, aby zorganizować taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Warszawie (lub inną imprezę), albo jeżeli została ona spontanicznie zorganizowana - nic straconego. Od razu jak tylko o tym pomyślicie, nie zwlekajcie i zadzwońcie do nas. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby na waszej imprezie w Warszwie pojawiła się nasza wspaniała tancerka erotyczna, nawet jeżeli termin będzie ”na już”.

Pokaz tańca erotycznego Warszawa - wasz pomysł ― nasza realizacja

Jeżeli macie swoją koncepcję na to, jak miałby wyglądać scenariusz wieczoru na Mazowszu, to śmiało nie krępujcie się i powiedzcie nam o tym. Wcielimy w życie każdą waszą sugestię. Możemy nawet zaaranżować uprowadzenie przyszłego Pana Młodego przez nasze tancerki erotyczne w Warszawie.

Nasze pakiety na pokaz tańca erotycznego w Warszawie

Show Girls w swojej ofercie posiada aż sześć różnych pakietów na pokaz tańca erotycznego Warszawa - Mazowsze, w zależności od waszych potrzeb i grubości portfela:

  • wersja standard ― pokaz na około 20 minut. Godny teaser na początek wieczoru ― cena 1200 złotych
  • wersja silver ― 40 minut z wijącą się diablicą― cena 1500 złotych
  • wersja gold ― to pokaz w wersji silver z bonusem ― potrzebujecie na godzinę towarzystwa na imprezie? Właśnie je zdobyliście! Nasza tancerka erotyczna Warszawa zostanie z wami po pokazie - cena 2000 złotych
  • lesby show ― półgodzinny pokaz dwóch panien. Oliwka leje się strumieniami, a całusów nikt nie żałuje ― cena 3000 złotych
  • burleska show ― to już jest sztuka. Seksapil aż kapie ― cena do ustalenia
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, delegacja, event, konferencja, bankiet - warunki do ustalenia

Skuszeni?

Striptiz Warszawa: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Warszawie: Kontakt

lub