MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Tancerki na urodziny

Tancerki Erotyczne na urodziny
☆ Striptiz na przyjęcie urodzinowe ☆

Wieczór kawalerski to nie jedyna okazja, na jaką możesz zamówić profesjonalny striptiz i otrzymać tym samym atrakcyjny, niezapomniany pokaz tańca erotycznego. Powinieneś wiedzieć, że nasze dziewczyny do wynajęcia to również rewelacyjne tancerki na urodziny! Twój bliski kolega kończy 18 lat? A może właśnie dobił do 40-stki i rozpoczyna drugą młodość? Striptizerka sprawi, że ten dzień pozostanie w jego pamięci na długo - prawdopodobnie na zawsze. Gdy tylko to zobaczysz przekonasz się, że w tym stwierdzeniu nie ma ani krzty przesady.

Wybierz profesjonalną striptizerkę na urodziny, która wpisuje się w preferencje wizualne solenizanta: blondynka, szatynka, ruda? Dziewczyny czekają na znak! Zwróć też uwagę, jaki rodzaj pokazu erotycznego stanowią ich specjalność. Może jest to poruszanie się na rurze? A może taniec brzucha lub gorący występ w stylu clubu go-go? Informacje o umiejętnościach profesjonalnych striptizerek z Show Girls znajdziesz w portfolio - po prostu kliknij odpowiednie zdjęcie. Dowiesz się między innymi, jak atrakcyjna jest tancerka, jakie zdolności posiada, a tym samym, co może zaoferować Wam podczas pokazu dla dorosłych. Zapewniamy, że nikt nie opuści spotkania zawiedziony!

Striptiz na Urodziny: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

Wieczór kawalerski zdecydowanie nie wyczerpuje wszystkich okazji, na jakie możesz zamówić profesjonalne striptizerki i otrzymać wyjątkowy, niezapomniany pokaz tańca erotycznego. Powinieneś wiedzieć, że nasze tancerki do wynajęcia to również rewelacyjne tancerki na urodziny! Twój bliski kolega kończy 18 lat? A może właśnie dobił do 40 lat i rozpoczyna drugą młodość? Erotyczne tancerki na urodziny sprawią, że ten dzień pozostanie w jego pamięci na długo, prawdopodobnie na zawsze.

Wybierz profesjonalną striptizerkę, która wpisuje się w preferencje wizualne solenizanta. Zwróć też uwagę, jaki rodzaj tańca erotycznego stanowi jej specjalność. Może jest to taniec na rurze? A może taniec brzucha lub gorący taniec w stylu clubu go-go? A może całkowita NOWOŚĆ! Recital wokalny w stylu MARILYN MONROE na kolanach jubilata. Koniecznie zapytaj o tę wyjątkową atrakcję na urodziny. Informacje o umiejętnościach profesjonalnych striptizerek z Show Girls znajdziesz w portfolio tancerek - po prostu kliknij odpowiednie zdjęcie.

Profesjonalny striptiz na urodziny pokaz pełen niezapomnianych atrakcji

Tancerka Erotyczna do Wynajęcia na Urodziny | Show Girls

Przerobiłeś już imprezę domową, wyprawę na kręgle i bilard, przeprawę po barach oraz dziesiątki innych sposobów na świętowanie urodzin Twojego kumpla? Czas więc na oryginalny pokaz tańca, którego sam na pewno się nie domyśli - to możemy Ci zagwarantować! Z nami przygotujesz atrakcyjną niespodziankę nie tylko dla niego, ale także pozostałych zaproszonych na urodziny gości. Wystarczy tylko zdecydować się na konkretną striptizerkę, a także wybrać rodzaj pokazu. Potem pozostaje już tylko czekać na nasz przyjazd! Tylko nic nikomu nie zdradzaj: niespodzianka będzie dzięki temu jeszcze bardziej zaskakująca.

lub

A może to właśnie solenizant zażyczył sobie otrzymać taniec w ramach prezentu? To także jest świetna myśl! Po co komu ramka na zdjęcia, krawat czy butelka alkoholu, skoro każdą z tych rzeczy można sobie kupić samodzielnie? Poza tym dajmy spokój - kumpel jest już dorosły. Najwyższa pora, aby podarować mu coś naprawdę wyjątkowego! Striptizerka na urodziny stanowi spełnienie najskrytszych marzeń i wypada na tle innych podarunków wyjątkowo niczym klejnot w koronie. Przyjaciel otrzyma atrakcję dla dorosłych, o której marzył już od dawna, a Ty zaliczysz prezent do więcej niż udanych. Striptizerka nie dość, że wykona dla Was fantastyczny pokaz tańca erotycznego, to na dodatek umili wspólny wieczór rozmową, roztaczając wokół siebie mnóstwo wdzięku.

Jedna tancerka czy więcej? Atrakcje na urodziny dla dorosłych

Striptizerka na Urodziny | Show Girls

Dostosuj erotyczny pokaz tańca do oczekiwań i fantazji Twojego przyjaciela. Jeżeli ma ochotę na atrakcyjny i profesjonalny występ w wykonaniu dwóch lub większej liczby dziewczyn, zafunduj mu właśnie taki. Dojeżdżamy nawet do odległych zakątków Polski, więc tym się nie przejmuj. Wybierz striptiz na 18 urodziny lub spotkanie z okazji ukończenia 20., 30. czy 40. roku życia. Ograniczenia tu nie istnieją! Znajdź tancerki, które najbardziej odpowiadają Ci pod kątem wyglądu i umiejętności, a także zdecyduj się na jeden z pakietów, który oferujemy. Warto wiedzieć, że atrakcje na urodziny dla dorosłych mogą zostać rozbudowane o dodatkowe elementy, np. pozostanie striptizerki po występie i serwowanie drinków topless bądź zabawę z zaproszonymi gośćmi.

lub

Wybierz to, co najlepsze i podaruj kumplowi niezapomniany prezent! Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować i przekonaj się, jak oryginalnym pomysłem jest pokaz erotyczny wykonany przez atrakcyjne profesjonalistki. Jeśli organizujesz urodziny lub marzysz o tym, aby otrzymać właśnie taki prezent - zachęcamy do kontaktu! Pozostajemy otwarci na Wasze potrzeby.

Striptiz na Urodziny: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

* Wymienione ceny są poglądowe. Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od lokalizacji imprezy oraz ewentualnych zmian w zaproponowanych przez nas pakietach lub ilości tancerek zamówionych na imprezę. Przy zamówieniu pokazu obligatoryjnie wymagany jest zadatek w wysokości 500 zł. na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.