MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Bydgoszcz

Tancerki Erotyczne Bydgoszcz
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Bydgoszcz | Tancerki Erotyczne w Bydgoszczy

lub

Tancerki erotyczne Bydgoszcz - mieszkańcy wiedzą co znaczy dobra zabawa.

Mieszkacie w województwie kujawsko-pomorskim i właśnie rozmyślacie nad atrakcją na wieczór kawalerski, lub zbliża się biznesowe spotkanie? Chcielibyście zadbać, o dodatkową atrakcję na ten wieczór? Jesteście na naszej stronie a to już dobry znak! Na tę okazję doskonałym będzie, nasz pokaz tańca erotycznego w Bydgoszczy. Nie dajcie się zwieść myśli że striptiz to "oklepany" motyw. Nic bardziej mylnego. Jest to sprawdzony, przepis na sukces. Tancerka erotyczna w Bydgoszczy sprawdzi się doskonale. Może to być wieczór kawalerski, wyjazd integracyjny, biznesowy raut, lub imieniny ukochanego mężczyzny. Okazji jest wiele, każda z nich jest wyjątkowa. Nasze tancerki erotyczne w Bydgoszczy, z pewnoscią staną na wysokosci zadania i zamienią Wasze spotkanie w magiczne przeżycie. 

Nasze profesjonalne tancerki erotyczne Bydgoszcz na wieczór kawalerski czy urodziny, to młode, pełne wdzięku kobiety, które z pomocą swoich kocich ruchów i zmysłowej muzyki, niejedno spotkanie uczyniły juz wyjątkowym. Teraz Twoja kolej! Daj się poprowadzić w świat erotycznych doznań. Pobudzimy i wydobędziemy potencjał jaki tkwi w każdym z Was. To będzie wieczór o którym mówi się "jeden na milion" Satysfakcja gwarantowana!

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Bydgoszcz - sprawdź co mamy dla Ciebie.

Kto może zamówić nasze tancerki erotyczne z Bydgoszczy i okolic? Nie ma określonej, jednej osoby która mogłaby zadbać o atrakcje w postaci  striptizerki w Bydgoszczy. W zależności od tego jaka impreza przed Wami może to być brat, może być świadek Pana Młodego, który  właśnie organizuje kawalerski w Bydgoszczy. Jednak nie widzimy problemu, jeśli to przyszła żona będzie miała życzenie zrobić  prezent swojemu narzeczonemu. Nic co związane jest z pokazami tańca erotycznego w Bydgoszczy nie jest nam obce. Realizujemy również kameralne zlecenia. Bez przeszkód możemy zorganizować pokaz tylko dla niej i dla niego. Co wy na to? Kujawy i Pomorze to doskonała okolica na zabawę. Bo kujawsko-pomorskie to dobry teren.

Tancerki Erotyczne Bydgoszcz na Wieczór Kawalerski w Bydgoszczy

Pokaz tańca erotycznego Bydgoszcz - występ solowy, a może delikatne lesbian show.

To Wy decydujecie o tym, czy wolicie występ solowy czy odważnie pokusić się o pokaz dwóch lub więcej tancerek. Nasze tancerki erotyczne w Bydgoszczy, niezależnie od tego który wariant pokazu striptizerki wybierzecie, zrobią go tak że będziecie prosić o więcej. Co do tego nie mamy wątpliwości. A nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozostać z Wami odrobinę dłużej i dopilnować by firmowa impreza nabrała "rumieńców".

Tancerka erotyczna Bydgoszcz - Zróbmy coś extra!

Możecie zdać się na nasze doswiadczenie. W zanadrzu mamy sprawdzone sposoby na świetną zabawę na wieczorze kawalerskim i wiemy jak zaskoczyć urodzinowych, imieninowych gości. Jednakże zawsze dużym entuzjazmem reagujemy, kiedy opowiadacie nam o pomysłach na własne scenariusze. Wiadomo, że jeśli zrobimy coś niespotykanego, to wasza zabawa  przejdzie do historii i będzie wzorem dla innych. Nasze striptizerki mogą dla Was wcielić się nawet w role zakochanej stalkerki ;)

Tancerki erotyczne w Bydgoszczy - indywidualne projekty lubimy najbardziej.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych taką usługą, jak profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Bydgoszcz. Pamiętajcie, nigdy nie jest za późno, na rezerwację terminu na show, z udziałem naszych cudownych dziewczyn z Show Girls. Zadzwońcie do nas, nawet jeśli jest już "za pięć dwunasta"  a gwarantujemy Wam, że jedna z naszych striptizerek pojawi sie na waszej imprezie integracyjnej, firmowej lub konferencji czy delegacji. Jeżeli impreza ma odbyć się za kilka dni, spróbujemy znaleźć dla Was rozwiązanie „last minute”. Nie traćcie czasu - zadzwońcie do nas ― nie będziecie żałować!

Nasze pakiety na pokaz tańca erotycznego w Bydgoszczy

Show Girls posiada w swojej ofercie aż sześć różnych pakietów, w zależności od waszych preferencji i budżetu na tę imprezę:

  • wersja standard ― pokaz podstawowy, trwający około 20 minut ― cena 1200 złotych
  • wersja silver ― pokaz rozszerzony, którego czas trwania wynosi około 40 minut ― cena 1500 złotych
  • wersja gold ― jest to pokaz w wersji silver, ale z dodatkową opcją ― tancerka erotyczna Bydgoszcz przez ponad godzinę po występie, zostanie z Wami jako gość na męskim spotkaniu - cena 2000 złotych
  • pokaz artystyczny ― taniec, stanowiący sztukę. Ma w sobie dużo  seksapilu i erotyki ― cena do indywidualnego ustalenia
  • lesby show ― półgodzinny pokaz dwóch dziewcząt. Lubicie pocałunki i oliwkę? Jest dla Was idealny ― cena 3000 złotych
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, konferencja, delegacja, bankiet - pokaz erotyczny na specjalne zamówienie. Cena do indywidualnego ustalenia.

Striptiz Bydgoszcz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Bydgoszczy: Kontakt

lub