MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Striptizer Olsztyn

Striptizer Olsztyn
Striptiz Męski w Olsztynie

Striptizer Olsztyn, striptizerzy w Olsztynie. Czy wiesz, że z naszą pomocą bezproblemowo możesz zorganizować występ tancerza erotycznego na Mazurach? Firma Show Girls od lat współpracuje z najlepszymi artystami erotycznymi w Polsce. Baza naszych tancerzy nieustannie się zwiększa, dlatego też zachęcamy Cię do tego, aby od czasu do czasu zaglądać na naszą stronę oraz śledzić nowości.

lub

STRIPTIZERZY OLSZTYN

STRIPTIZER OLSZTYN NA WIECZÓR PANIEŃSKI W OLSZTYNIE STRIPTIZ NA WIECZORY PANIEŃSKIE

Striptizer na wieczór panieński w Olsztynie. Wyobraź sobie, że podczas imprezy panieńskiej na Warmii i Mazurach - kiedy to już wszystkie Panie są w szampańskich nastrojach - nagle w drzwiach staje dobrze zbudowany przystojniak w stroju np. sexownego rybaka :) Nie pojawił się tam bez powodu. To organizatorka jest pomysłodaczynią tego prezentu dla panny młodej. A jest to najlepszy prezent.

Zadzwoń i sprawdź co możemy zaproponować na Wasz wieczór panieński w Olsztynie. Powiedz nam czy jest marzenie panny młodej - o którym wiesz i chcesz byśmy je spełnili? Nasi tancerze uwielbiają spełniać damskie fantazje.

STRIPTIZER OLSZTYN NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO OLSZTYNA

Striptizer na imprezę firmową w Olsztynie. Czy na okoliczność imprezy integracyjnej właśnie szukasz striptizera, który przyjedzie do Olsztyna i wykona zniewalający pokaz tańca erotycznego? Czy zależy Ci na jakości i na tym, aby występ był wykonany z klasą i ze smakiem? Trafiłaś pod dobry adres.

Zadzwoń do nas i poznaj naszą ofertę. Poznaj naszych wspaniałych tancerzy erotycznych. Poznaj świat męskiego striptizu z najlepszej strony.

STRIPTIZER OLSZTYN NA URODZINY W OLSZTYNIE

Striptizer na urodziny w Olsztynie. Prezent dla jubilatki ma być zaskakujący? Sexowny i obudzający zmysły? Tylko męski striptiz może spełnić te wszystkie wymagania. A nasi tancerze erotyczni bardzo dobrze wiedzą jak należy traktować kobiety. Zwłaszcza jeśli jedna z nich ma dziś swoje święto i jest solenizantką. Zamów występ striptizera na urodziny.

Zadzwoń. Działamy w całej Polsce, zatem nie będzie najmniejszego problemu, aby jeden z naszych fantastycznych chłopaków dojechał na Waszą imprezę do Olsztyna. Wybierz tylko który z nich ma to zrobić.

STRIPTIZER OLSZTYN NA DZIEŃ KOBIET W OLSZTYNIE

Striptizer na Dzień Kobiet w Olsztynie. Pokaz tancerza erotycznego na imprezie z okazji dnia kobiet jest tym puzzlem, który powinien dopełnić układankę wspomnień z tej nocy. A jest to noc ze wszech miar wyjątkowa. Podobnie jak kobiety. One również są wyjątkowe i zasługują na wszystko co najlepsze. Zasługują na pokaz striptizera z okazji swojego święta! Drogie Panie! Let's dance!

Jeśli właśnie organizujesz dużą lub małą imprezę z okazji dnia kobiet zadzwoń do nas. Zarezerwuj pokaz striptizera dla Pań. Nasi tancerze występują na dużych imprezach na salach przyjęć, jak również w prywatnych domach lub pensjonatach. Mogą wystąpić również u Ciebie. Zadzwoń.

STRIPTIZ MĘSKI OLSZTYN NA JAKĄ IMPREZĘ GDZIE I DOKĄD MOŻNA ZAPROSIĆ STRIPTIZERA

Zamów striptizera do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, sala przyjęć, domek nad jeziorem, leśniczówka, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, klub, pub, dyskoteka, limuzyna, partybus, hummer, statek, jacht, imprezowy katamaran, biuro, siedziba firmy, remiza strażacka.

Striptiz męski to świetny pomysł na imprezy takie jak: imieniny, babski comber, dzień kobiet, pożegnanie emerytki, zjazd absolwentów, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, halloween party, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, impreza pracownicza, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla żony, striptiz dla szefowej, striptiz dla pani prezes.

Striptiz z dojazdem: warmińsko-mazurskie

Nasi tancerze dojeżdżają do miejscowości takich jak: Olsztyn, Elbląg, Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Olsztynek, Braniewo, Ełk, Pisz, Ryn, Kętrzyn, Wilkasy, Barczewo, Dywity, Gietrzwałd, Pasym, Szczytno, Ruciane-Nida, Orzysz, Ryn, Bisztynek, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce, Dobre Miasto, Morąg, Orneta, Pasłęk, Ostróda, Lidzbark, Działdowo, Mława, Iława, Przasnysz, Wielbark, Chorzele, Nowe Miasto Lubawskie, Nidzica, Żuromin, Rozogi, Myszyniec.

Striptizer Olsztyn: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~30 min 1500 zł
Dzień Kobiet ~30 min 3000 zł
Imprezy Masowe ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Striptizer w Olsztynie: Kontakt

lub