MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI

Striptizerki -
666 555 170 | Striptiz Damski Niepowtarzalny

Na imprezie dla dzieci pożądane są atrakcje takie jak clown z balonami, kucyk czy lalkarz-brzuchomówca. Dorośli bawią się jednak zupełnie inaczej. Lubią fiestę zmysłów, i to wszystkich. Liczy się dla nich dobra muzyka odtwarzana w jakościowym sprzęcie, pyszne jedzenie serwowane w postaci szwedzkiego stołu, przyjemne zapachy. Ważna jest także uciecha dla wzroku i dotyku. Te dwie kwestie doskonale zaspokajają... striptizerki! Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny striptease sprawdza się na niemal każdej imprezie. Pracujące w Show Girls striptizerki uczestniczą w przyjęciach kameralnych takich jak urodziny czy wieczór kawalerski, a także podczas dużych eventów firmowych. Mało tego! Damski striptiz cieszy oko zarówno panów, jak i pań, dlatego striptizerka może pojawić się na przyjęciu z mieszanym, damsko-męskim towarzystwem.

Striptizerka - radość dla oczu i dłoni

Striptizerka

Warto wiedzieć, że striptizerka na imprezie to rozkosz nie tylko dla zmysłu wzroku. Po tym, jak tancerka wykona seksowną i zjawiskową choreografię dopasowaną do ścieżki dźwiękowej, nastąpi wielki finał pokazu. W jego trakcie główny bohater wydarzenia - np. przyszły pan młody na wieczorze kawalerskim  - będzie mógł nasmarować striptizerkę oliwką lub bitą śmietaną. A jeśli wyrazi zgodę, z finałowej atrakcji skorzystają wszyscy uczestnicy.

lub

Przyjemność wzrokowo-dotykową można zwielokrotnić, zamawiając na imprezę dwie striptizerki lub więcej. Przygotowujemy scenariusze dopasowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Zamiast klasycznego stripteasu preferujesz gorący Lesby Show? Proszę bardzo, taką opcję również mamy w repertuarze. To idealna propozycja na wieczór typowo męski. Natomiast podczas przyjęcia z mieszanym towarzystwem świetnie sprawdzają się artystyczne pokazy tańca erotycznego takie jak burleska.

Wybierz striptizerki zgodnie z preferencjami

Striptizerki

Wiedziałeś, że w Show Girls możesz samodzielnie wybrać striptizerki, które wystąpią na Twojej imprezie? Zobacz, jakie tancerki erotyczne pracują w naszej firmie. Niektóre dojeżdżają do miejscowości położonych w konkretnym województwie bądź krainie geograficznej, inne są dostępne w całej Polsce. Striptizerki różnią się także zakresem pokazów - stosowne informacje zweryfikujesz w opisie danej tancerki po kliknięciu jej zdjęcia. Aby zamówiony striptease spełnił Twoje oczekiwania w maksymalnym stopniu, możesz wybrać striptizerki pod kątem sylwetki, wymiarów ciała, koloru włosów czy typu urody. Wskazana przez Ciebie striptizerka wcieli się w konkretną postać z filmu czy popkultury, zakładając jej kostium, albo sprawi Ci niespodziankę na miejscu, proponując własną erotyczną garderobę. Przykładowe inspiracje strojów naszych striptizerek znajdziesz w galerii zdjęć każdej z nich. Zachęcamy do przejrzenia fotografii.

Tancerki Erotyczne

Striptizerki Show Girls w całej Polsce:

Białystok

Bielsko-Biała

Bolesławiec

Brzeg

Busko Zdrój

Bydgoszcz

Chojnice

Częstochowa

Dąbrowa Górnicza

Gliwice

Gniezno

Gorzów Wielkopolski

Jedrzejów

Jelenia Góra

Kalisz

Katowice

Kędzierzyn-Koźle

Kielce

Kłodzko

Kluczbork

Konin

Kościerzyna

Kraków

Łeba

Legnica

Leszno

Łódź

Lublin

Nowy Sącz

Nysa

Olkusz

Olsztyn

Opole

Ostrowiec Świętokrzyski

Oświęcim

Piła

Płock

Poznań

Racibórz

Radom

Rybnik

Rzeszów

Sandomierz

Siedlce

Słupsk

Sochaczew

Starachowice

Strzelce Opolskie

Szczecin

Tarnów

Toruń

Trójmiasto: Gdynia, Gdańsk, Sopot

Tychy

Wałbrzych

Warszawa

Wisła

Wrocław

Wyszków

Zakopane

Zielona Góra