MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI

Striptizerki - 666 555 170 | Niepowtarzalny Damski Striptiz

Na imprezie dla dzieci pożądane są atrakcje takie jak clown z balonami, kucyk czy lalkarz-brzuchomówca. Dorośli bawią się jednak zupełnie inaczej. Lubią fiestę zmysłów, i to wszystkich. Liczy się dla nich dobra muzyka odtwarzana w jakościowym sprzęcie, pyszne jedzenie serwowane w postaci szwedzkiego stołu, przyjemne zapachy. Ważna jest także uciecha dla wzroku i dotyku. Te dwie kwestie doskonale zaspokajają... striptizerki! Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny striptease sprawdza się na niemal każdej imprezie. Pracujące w Show Girls striptizerki uczestniczą w przyjęciach kameralnych takich jak urodziny czy wieczór kawalerski, a także podczas dużych eventów firmowych. Mało tego! Damski striptiz cieszy oko zarówno panów, jak i pań, dlatego striptizerka może pojawić się na przyjęciu z mieszanym, damsko-męskim towarzystwem.

Striptizerka - radość dla oczu i dłoni

Warto wiedzieć, że striptizerka na imprezie to rozkosz nie tylko dla zmysłu wzroku. Po tym, jak tancerka wykona seksowną i zjawiskową choreografię dopasowaną do ścieżki dźwiękowej, nastąpi wielki finał pokazu. W jego trakcie główny bohater wydarzenia - np. przyszły pan młody na wieczorze kawalerskim  - będzie mógł nasmarować striptizerkę oliwką lub bitą śmietaną. A jeśli wyrazi zgodę, z finałowej atrakcji skorzystają wszyscy uczestnicy.

Przyjemność wzrokowo-dotykową można zwielokrotnić, zamawiając na imprezę dwie striptizerki lub więcej. Przygotowujemy scenariusze dopasowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Zamiast klasycznego stripteasu preferujesz gorący Lesby Show? Proszę bardzo, taką opcję również mamy w repertuarze. To idealna propozycja na wieczór typowo męski. Natomiast podczas przyjęcia z mieszanym towarzystwem świetnie sprawdzają się artystyczne pokazy tańca erotycznego takie jak burleska.

Wybierz striptizerki zgodnie z preferencjami

Wiedziałeś, że w Show Girls możesz samodzielnie wybrać striptizerki, które wystąpią na Twojej imprezie? Zobacz, jakie tancerki erotyczne pracują w naszej firmie. Niektóre dojeżdżają do miejscowości położonych w konkretnym województwie bądź krainie geograficznej, inne są dostępne w całej Polsce. Striptizerki różnią się także zakresem pokazów - stosowne informacje zweryfikujesz w opisie danej tancerki po kliknięciu jej zdjęcia. Aby zamówiony striptease spełnił Twoje oczekiwania w maksymalnym stopniu, możesz wybrać striptizerki pod kątem sylwetki, wymiarów ciała, koloru włosów czy typu urody. Wskazana przez Ciebie striptizerka wcieli się w konkretną postać z filmu czy popkultury, zakładając jej kostium, albo sprawi Ci niespodziankę na miejscu, proponując własną erotyczną garderobę. Przykładowe inspiracje strojów naszych striptizerek znajdziesz w galerii zdjęć każdej z nich. Zachęcamy do przejrzenia fotografii.