MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Rzeszów

Tancerki Erotyczne Rzeszów
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Rzeszów | Tancerki Erotyczne w Rzeszowie

lub

Tancerki erotyczne Rzeszów - szykuj się na show nie z tej ziemi

Mieszkacie na Podkarpaciu i szukacie idealnej atrakcji na wieczór kawalerski? Jesteście na bardzo dobrej drodze! Polecamy serdecznie pokaz tańca erotycznego w Rzeszowie od Show Girls. Chyba nie ma na świecie mężczyzny, który nie zachwycałby się pięknem kobiecego ciała, więc taki występ będzie strzałem w dziesiątkę.

Obojętnie, czy jesteście świadkiem Pana Młodego, najlepszym kumplem, siostrą, bratem, czy przyjacielem, możecie zagwarantować Mu najwspanialszą rozrywkę na ten wyjątkowy wieczór. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami. Wspólnie dogramy szczegóły, aby ta impreza pozostała na długo w pamięci wszystkich jej uczestników. Zaufała nam już rzesza klientów, którzy nigdy się na nas nie zawiedli. Nasze tancerki erotyczne Rzeszów są specjalistkami w swoim fachu i zawsze stają na wysokości zadania. Przekonajcie się sami!

Tancerka erotyczna Rzeszów - urok, wdzięk, seksapil...

Nasze profesjonalne tancerki erotyczne Podkarpacie na wieczór kawalerski w Rzeszowie, to młode, pełne wdzięku, uroku osobistego i seksapilu kobiety, które podczas swojego pokazu rozgrzeją waszą wyobraźnię do czerwoności. Sprawią, że poczujecie się jak w niebie (a właściwie jak w piekle, otoczeni prawdziwymi diablicami). Podkarpackie wylęgarnia Diablic.

Tancerki Erotyczne Rzeszów na Wieczór Kawalerski w Rzeszowie

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Rzeszów - jedna, dwie lub cały zespół

U nas macie wybór. Możecie zadecydować, czy wolicie pokaz tańca erotycznego w Rzeszowie w wykonaniu jednej, dwóch czy całej grupy striptizerek, na waszej imprezie. Ograniczają nas tylko wasze preferencje i budżet przeznaczony na ten cel. My ze swojej strony zadbamy o to, aby emocje w tym wyjątkowym dniu były tylko pozytywne, a wspomnienia z tej imprezy pozostały z Wami na zawsze.

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Rzeszowie, to według nas świetna alternatywa (jeśli chodzi o atrakcję na tę okazję).

Pokaz tańca erotycznego Rzeszów - nie zwlekajcie, rezerwujcie już dziś!

Nie traćcie czasu na zastanawianie się, ponieważ występy tancerek erotycznych w Rzeszowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego warto jak najszybciej zarezerwować termin, aby mieć pewność że będą one w stanie uświetnić waszą imprezę, swoim niezwykłym show. Jeśli jednak z jakichś powodów potrzebna Wam tancerka erotyczna w Rzeszowie z terminem ”na wczoraj” ― nie załamujcie się i nie poddawajcie! Od razu dzwońcie do nas, zobaczymy co da się zrobić.

Wieczór kawalerski i tancerki erotyczne Rzeszów. Liczymy na waszą kreatywność

Mamy swoje sprawdzone scenariusze na podgrzanie atmosfery na wieczorze kawalerskim, co nie zmienia faktu, że chętnie realizujemy wasze autorskie pomysły. Możecie się wykazać i zaproponować nam swój pomysł, jak miałby wyglądać wieczór pożegnania ze stanem kawalerskim, w wykonaniu naszych seksownych striptizerek. 

Tancerka erotyczna w Rzeszowie - dla każdego coś fajnego

Nasza firma posiada w ofercie kilka pakietów tak, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego i na swoją kieszeń:

  • standard ― taniec podstawowy ― około 20 minut droczenia się ― cena 1200 zł
  • silver ― pokaz rozszerzony ― około 40 minut z naszym gorącym kociakiem ― cena 1500 zł
  • wersja gold ― taka wersja silver, ale z opcją dodatkową ― jeszcze przez godzinę nasza dziewczyna, będzie uświetniać wasz wieczór jako gość specjalny - cena 2000 zł
  • lesby show ― ok. półgodzinny pokaz dwóch dziewczyn. Całusy, dotykanie się, oliwka... ― cena 3000 zł.
  • burleska show ― sztuka tajemniczego uwodzenia przez duże S― cena do uzgodnienia
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, delegacja, event, konferencja, bankiet - warunki do uzgodnienia

Striptiz Rzeszów: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Rzeszowie: Kontakt

lub