MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Poznań

Tancerki Erotyczne Poznań
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Poznań | Tancerki Erotyczne w Poznaniu

lub

Tancerki erotyczne Poznań -  tutaj wszystko jest możliwe!

Jesteście mieszkańcami Poznania? Przed Wami zadanie w postaci organizacji wieczoru kawalerskiego? Zastanawiacie się, jaka atrakcja spełni oczekiwania gości wieczoru? Dobrze że zajrzeliście do nas. Mamy ofertę idealną dla Was!

Niekoniecznie, organizacja pokazu tańca erotycznego, na wieczor kawalerski w Poznaniu, leży tylko w rękach świadka. Często zaangażowani są np. najlepszy przyjaciel, brat lub nawet szef. Pokaz tańca erotycznego w Poznaniu, ale nie tylko. W każdym innym mieście Wielkopolski również, jest to atrakcja która zajmuje podium wsród innych. Prowokująca, pobudzająca zmysły - wyjątkowa.

Nasze tancerki erotyczne Poznań to profesjonalistki, wiedzą co zrobić, by mężczyzna poczuł się wyjątkowo. Gwarantujemy, że podczas swojego pokazu nikogo nie pozostawią obojętnym, serwując taniec erotyczny na najwyższym poziomie. Pan Młody, z przyjemnością będzie wracał wspomnieniami do tego szalonego wieczoru kawalerskiego. I jego koledzy również niejednokrotnie wspomną o tej wyjątkowej atrakcji, jaką był indywidualny pokaz tańca erotycznego w Poznaniu.

Tancerki erotyczne w Poznaniu - takich nie znajdziesz nigdzie...

Nasze profesjonalne tancerki erotyczne Show Girls ― to zespół wyjątkowych seksownych kobiet, które rozrywkę w postaci  tańca erotycznego, podnoszą do rangi sztuki. W ich wykonaniu, taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Poznaniu, to prawdziwy majstersztyk. Nie znamy nikogo kto zrobiłby to równie doskonale i z tak dużym zaangażowaniem. Dlatego zachęcamy Was do kontaktu z nami, jeśli interesuje Was pokaz tańca erotycznego w Poznaniu niepodobny do innych. 

Tancerki Erotyczne Poznań na Wieczór Kawalerski w Poznaniu

Tancerka erotyczna Poznań - jedna czy więcej, zależy od Ciebie!

Jedna tancerka erotyczna Poznań, to moze być za mało, jeśli na Waszej imprezie jest wielu gości. Ale to żaden problem! Zrobimy wszystko, by impreza wyszła doskonale. Od czego są profesjonalne firmy. Jesli w Waszej głowie kiełkuje myśl -może więcej niż jedna tancerka erotyczna z Poznania - śmiało dajcie nam znać. Wspólnie dopracujemy szczegóły. To Wy decydujecie ile tancerek erotycznych zamówić, ile pokazów zarezerwować. Ogranicza Was tylko wyobraźnia i zasobność portfela. Nasze profesjonalne tancerki erotyczne Poznań, kiedy już pojawią się na Waszej imprezie, będą wiedziały co zrobić, abyście nie potrafili o nich zapomnieć.

Według nas i naszego doświadczenia, taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Poznaniu sprawdza się zawsze! Tutaj nie ma wyjątków.

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Poznań - indywidualnie do Twoich potrzeb

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą, do rezerwacji z wyprzedzeniem, terminów pokazów tańca erotycznego w Poznaniu. Da Wam to komfort i możliwość wyboru konkretnej tancerki oraz godziny występu. Po wcześniejszej rezerwacji, Wasza impreza będzie na liście priorytetów.

Jeśli jednak zdarzyło się, że w ostatniej chwili organizujecie wieczór kawalerski (lub inną imprezę) w województwie wielkopolskim, i nie wiecie gdzie szukać tancerek erotycznych w Poznaniu, jesteśmy my! Wspólnie zaradzimy tym drobnym problemom. Najlepiej zadzwońcie do nas od razu. Tutaj liczy się każda minuta. Na pewno nie przegapimy mozliwości, aby jedna z naszych tancerek erotycznych, pojawiła sie na Waszej imprezie, by zrobić niezapomniany pokaz tańca erotycznego w Poznaniu.

Pokaz tańca erotycznego Poznań - wasze pomysły to dla nas Wyzwanie!

Ilu mężczyzn, tyle różnych wizji pokazu na wieczorze kawalerskim. Jest to dla nas zrozumiałe. Z dumą możemy zadeklarować, że  wcielimy w życie każdy Wasz pomysł. Nawet jeśli miałoby to być ,,Uprowadzenie Pana Młodego".

Nasze pakiety na pokaz tańca erotycznego w Poznaniu

Show Girls w swojej ofercie posiada aż sześć różnych pakietów na pokaz tańca erotycznego Poznań, dostosowanych do Waszych potrzeb i kwoty jaką planujecie przeznaczyc na ten cel.

  • wersja standard ― pokaz na około 20 minut. Na rozgrzewkę jest idealny ― cena 1200 złotych
  • wersja silver ― 40 minut  wspaniale pobudzi towarzystwo ― cena 1500 złotych
  • wersja gold ― to pokaz w wersji silver z bonusem ― Dodatkowo przez godzinę na pewno nie będziecie się nudzić! Nasza tancerka erotyczna Poznań wcielając się w hostessę zostanie z wami, by zadbać, aby kieliszki były pełne - cena 2000 złotych
  • lesby show ― półgodzinny pokaz dwóch Kobiet. Oliwka leje się po sexy ciałach ― cena 3000 złotych
  • burleska show ― to już jest sztuka. Seksapil, sexapil i jeszcze raz sexapil ― cena do ustalenia
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, delegacja, event, konferencja, bankiet - warunki do ustalenia

Striptiz Poznań: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Poznaniu: Kontakt

lub