MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Erotyczne pokazy artystyczne

Erotyczne pokazy artystyczne ☆ Teatr Erotyczny ☆

Jeżeli sam striptiz to dla Ciebie za mało, może warto postawić na nietuzinkowy pokaz tańca erotycznego ? Oferujemy pokazy tańca erotycznego, zupełnie inny niż klasyczny striptiz. Jedna z propozycji to burleska, która powstała jako połączenie sztuki teatralnej, groteskowej komedii i tańca. Striptiz dołączył do niej dopiero w XX wieku, dzięki czemu burleska stała się popularniejsza niż kiedykolwiek. Od zwykłego pokazu tańca erotycznego odróżniają ją zmysłowe erotyczno-teatralne stroje, teatralne napięcie powstające pomiędzy tancerką erotyczną a odbiorcami, a także charakter pokazu. Wszystko odbywa się z pompą, na pograniczu występu teatralnego dla wszystkich odbiorców i prywatnego pokazu dla pojedynczego widza. Tancerki erotyczne w burlesce sprawiają, że każdy uczestnik wydarzenia czuje się wyróżniony, jakby siedział na widowni sam, a striptizerka dawała pokaz tylko dla niego.

Pokazy tańca erotycznego na wieczór kawalerski, imprezę rozwodową, urodziny, imieniny, imprezę firmową

Erotyczne Pokazy Artystyczne

lub

Taniec erotyczny w teatralnym, niepowtarzalnym stylu możesz zamówić na dowolnego rodzaju imprezę - od małego wieczoru kawalerskiego przez różnego rodzaju imprezy tematyczne po wyjazd firmowy. Nasze profesjonalne tancerki mogą zaproponować również odgrywanie scenek artystycznych, dzięki czemu mogą wpasować się w klimat każdej imprezy (m.in. w kasynie, na jachcie, w klubie lub w każdym innym miejscu – zakres naszych możliwości jest nieograniczony). To doskonały pomysł na urozmaicenie: imprezy rozwodowej, imienin, urodzin, imprezy firmowej. Impreza firmowa, urodziny, imieniny a zwłaszcza impreza rozwodowa ostatnimi czasy dość hucznie są świętowane, przy udziale tancerek erotycznych. Także jeśli prowadzisz night club, bar, pub, hotel lub dyskotekę i oczekujesz wyjątkowego pokazu erotycznego, możesz skorzystać z naszych usług.

Pokaz tańca erotycznego na Andrzejki, Hallowen, Sylwestra, Walentynki

Tancerki Erotyczne na Pokazy Artystyczne

lub

Organizujesz Imprezę Andrzejkową, Halloween, Barbórkę, Bal Sylwestrowy czy Kameralne Walentynki a chciałbyś zaskoczyć swoich gości - odezwij się do nas. Andrzejki - striptizerka doda pikanterii tego rodzaju imprezie; Halloween - tancerki erotyczne chętnie przeobrażą się na tę jedną noc w Wampirzyce; Barbórka - od zarania dziejów wiadomo, że Dzień Górnika nie może odbyć się bez pokazu tancerek erotycznych; Mikołajki - Mikołajki dla dorosłych - Erotyczna Śnieżynka chętnie pomoże Mikołajowi rozdawać prezenty na imprezie firmowej, przy tym zalotnie wypinając tyłeczek; Sylwestra - na szanującym się balu sylwestrowym na pewno zabraknąć nie powinno erotycznego pokazu grupy tanecznej; Walentynki - nie może się odbyć bez pokazu tańca erotycznego, dla niej lub dla niego. Dobrze przygotowany pokaz tańca w naszym wydaniu może być jednocześnie prawdziwą sztuką. To odpowiedź dla wszystkich osób, które znudziły się klasycznym striptizem. Artystyczny pokaz tańca erotycznego może być uciechą zmysłów dla obu płci, zatem jeśli potrzebujesz atrakcji wieczoru na organizowanej przez Ciebie imprezie zadzwoń do nas, a my przygotujemy dla Ciebie niepowtarzalną propozycję.

Pokazy taneczne o tematyce erotycznej - Show Girls!

Sex Striptizerki - Teatr Erotyczny

lub

Oferujemy pokaz tańca erotycznego na terenie całej Polski. Niezależnie od miejsca, w którym organizujesz imprezę, nasze tancerki zjawią się tam z perfekcyjnie przygotowaną choreografią, strojami i niezbędnymi gadżetami. Co istotne, każda nasza tancerka wykonująca ten rodzaj pokazów szkoli swoje umiejętności taneczne pod okiem profesjonalisty, zatem otrzymujesz gwarancję pokazu na bardzo wysokim poziomie.

Erotyczne Pokazy | Teatr Erotyczny

lub

* Cena i czas pokazu ustalane są indywidualnie. Skontaktuj się z nami i daj znać, ile powinien trwać pokaz na Twojej imprezie i jakie są Twoje oczekiwania. Wspólnie wybierzemy liczbę piosenek i repertuar. Możemy też przygotować swoje propozycje i przedstawić Ci kilka do wyboru. Cena zależna jest również od lokalizacji, a więc czasu dojazdu. W przypadku większości imprez wymagany będzie również zadatek w wysokości 500 zł na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.