MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Gorzów Wielkopolski

Tancerki Erotyczne Gorzów Wielkopolski
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Gorzów Wielkopolski | Tancerki Erotyczne w Gorzowie Wielkopolskim

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Gorzów Wielkopolski - jesteście gotowi?

Mieszkacie w wojewodztwie lubuskim i poszukujecie profesjonalnych tancerek erotycznych na swoją imprezę w Gorzowie Wielkopolskim? Nieważne czy jest to wieczór kawalerski, urodziny, imieniny czy impreza firmowa - jedno jest pewne - idealnie trafiliście! Mamy wszystko czego potrzebujecie. Nasze tancerki erotyczne zadbają o to aby wszyscy uczestnicy, a w szczególności przyszły Pan Młody, solenizant, jubilat, kontrahent lub pracownik, docenili atrakcję, jaką jest pokaz tańca erotycznego na imprezę w Gorzowie Wielkopolskim.

Zwykle bywa tak że świadek organizuje atrakcje na wieczór kawalerski. W przypadku eventu firmowego, biznesowego spotkania, czy też przyjęcia imieninowego bywa już róznie. Nieważne czy  zadzwoni do nas siostra, brat, czy żona osoby świetującej. Najważniejsze jest to, że impreza ma być udana. Każdy może przyczynić się do tego, aby wspomnienia z tego wieczoru były jak najlepsze i wspominane latami.

Tancerki erotyczne w Gorzowie Wielkopolskim - urokliwe, młode, seksowne...

Show Girls to grupa najlepszych tancerek erotycznych z Gorzowa Wielkopolskiego - lepszych poprostu nie znajdziecie! Dlaczego? Ponieważ traktują taniec erotyczny na imprezach, jak swoje małe własne dzieło sztuki, które za każdym razem budują od nowa. Za każdym razem wkładają ogrom pracy, w to, aby efekt wprawił publiczność w osłupienie. Zwykle im się to udaje! Tak w kilku słowach można opisać nasze wspaniałe dziewczyny. Zresztą przekonajcie się sam!

Tancerki Erotyczne Gorzów Wielkopolski na Wieczór Kawalerski w Gorzowie Wielkopolskim

Tancerka erotyczna Gorzów Wielkopolski - występ solo, a może Grupy Show Girls?

Nigdy nie ograniczamy naszych klientów. Jeśli pragniecie, aby nasza tancerka erotyczna w Gorzowie Wielkopolskim, uświetniła swym solowym występem waszą imprezę w stroju zakonnicy ― nie ma sprawy! Natomiast, kiedy uznacie, że jedna tancerka erotyczna, to zdecydowanie za mało, to chętnie zorganizujemy show  kliku dziewcząt! Sukces murowany. Wszystko jest zależne od waszych preferencji i możliwości finansowych.

Zdaj się na sprawdzone sposoby. Taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Gorzowie Wielkopolskim, to absolutny must have! za nami mnóstwo imprez i  zadowolonych klientów, którzy nas polecają. Sprawdźcie nas i Wy!

Pokaz tańca erotycznego Gorzów Wielkopolski - nie zastanawiajcie się, terminy uciekają...

Jeżeli już jesteście na stronie, to zapewne zdecydowaliście, że wybieracie zmysłowy taniec erotyczny na wieczór kawalerski. Pan Młody wam za to podziękuje! Nie zwlekajcie zatem i zadzwońcie do nas już teraz, aby zarezerwować dla siebie dogodny termin i móc wybrać występ konkretnej tancerki w Gorzowie Wielkopolskim.

Impreza została zorganizowana odrobinę zbyt późno, a bardzo chcecie, aby pojawiła się u Was tancerka na wieczór kawalerski w Gorzowie Wielkopolskim? Może jeszcze nic straconego. Skontaktujcie się z nami. Postaramy się pomóc.

Taniec erotyczny na wieczorze kawalerskim w Gorzowie Wielkopolskim - wasza kreatywność ― nasza realizacja.

Mamy wiele sprawdzonych sposobów by podgrzać atmosferę w trakcie zabawy na wieczorze kawalerskim. Firmowa Impreska dzięki nam nabiera innego znaczenia, a urodziny, imieniny zawsze kończą się za szybko. Jesteśmy zawsze bardzo podekscytowani, kiedy przychodzicie do nas ze swoimi scenariuszami na ten wyjątkowy wieczór. I z niecierpliwością oczekujemy chwili, by wcielić je w życie. Możemy nawet zaaranżować aresztowanie Pana Młodego przez naszą seksowną tancerkę. Czyż nie brzmi to ekscytująco?

Profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Gorzów Wielkopolski - oferta

Show Girls posiada w ofercie kilka różnych pakietów na pokaz tańca erotycznego w Gorzowie Wielkopolskim. W zależności od waszych potrzeb i budżetu przewidzianego na ten cel, możecie mieć:

  • standard ― 20 minut tanecznej ekstazy, z użyciem oliwki ― cena 1200 złotych
  • silver ― 40 minut seksownego wicia się, z użyciem oliwki ― cena 1500 złotych
  • gold ― pokaz w wersji silver z dodatkową opcją ― nasza tancerka erotyczna Zakopane będzie klejnotem waszej balangi jeszcze przez godzinę, będzie ,,wisienką na torcie"- 2 godziny pobytu tancerki na imprezie - cena 2000 złotych
  • burleskę show ― to nie jest tylko taniec erotyczny. To uczta dla zmysłów ― cena do uzgodnienia
  • lesby show ― półgodzinny taniec dwóch dziewczyn. Poleje się oliwka, nie zabraknie pocałunków ― cena 3000 złotych.
  • imprezy firmowe - wyjazdy integracyjne, konferencje, delegacje, eventy, bankiety - warunki do uzgodnienia

Striptiz Gorzów Wielkopolski: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Gorzowie Wielkopolskim: Kontakt

lub