MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Katowice

Tancerki Erotyczne Katowice
- 666 555 170 - zadzwoń

Striptiz Katowice | Tancerki Erotyczne w Katowicach

lub

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Katowice - mieszkańcy stracą głowę dla Show Girls!

Mieszkasz na Śląsku i zostałeś poproszony o zostanie świadkiem? Nie masz żadnego pomysłu na to jak zaskoczyć przyszłego Pana Młodego oraz jego gości na wieczorze kawalerskim? Spokojnie! Oto przychodzimy Ci z pomocą! Polecamy serdecznie pokaz tańca erotycznego w Katowicach. Mówisz - banalne rozwiązanie? A jednak profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski w Katowicach zawsze się sprawdzają!

Oczywiście nie tylko świadek, ale również kolega, dobry znajomy czy brat ― każdy może sprawić miłą niespodziankę, wynajmując profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski w Katowicach, śląskie. Tancerki do wynajęcia Katowice.

Pokaz tańca erotycznego w Katowicach - co nas wyróżnia?

Tancerki erotyczne Katowice z Show Girls dołożą wszelkich starań, aby ten wieczór utkwił Wam w pamięci.  Są to młode, śliczne, seksowne i pełne wdzięku kobiety, które zrobią show o jakim nawet nie marzyliście. Nasze tancerki erotyczne w Raciborzu podczas pokazu dają z siebie zawsze 100 procent. Do każdego zlecenia podchodzą jakby miało być dla nich najważniejsze. Z dbałością o najdrobniejszy szczegół stroju i choreografii. Wszystko po to, abyście Wy - nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i z chęcią polecali nas dalej. 

Naszym skromnym zdaniem - taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Katowicach, to najlepsza i najdziksza z możliwych opcji (na taką okoliczność)!

Tancerki Erotyczne Katowice na Wieczór Kawalerski

Tancerka erotyczna Katowice - macie pomysł? Zrealizujemy go.

Mamy sprawdzone pomysły na pokazy tańca, ale zawsze z entuzjazmem reagujemy na waszą kreatywność. Jeśli macie w głowie wizję, jak miałby wyglądać występ naszej tancerki erotycznej z Katowic, to nie krępujcie się i przedstawcie nam swoją koncepcję. Zrobimy wszystko, aby ten wieczór był taki, jak sobie wymarzyliście. Dla nas wasze scenariusze to wielka frajda i nowe wyzwania ― nie boimy się ich! Śląsk to nasze oczko w głowie.

Tancerki erotyczne Katowice - wybór, wybór i jeszcze raz wybór.

Jesteśmy elastyczni. U nas macie możliwość wyboru, czy na wieczór kawalerski wystarczy jedna tancerka erotyczna Katowice czy może dwie lub cała grupa. Pokaz tańca erotycznego Katowice - tu wszystko zależy od preferencji i indywidualnych potrzeb. W przypadku takiej usługi jak profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski w Katowicach ogranicza Was wyłącznie wyobraźnia i ewentualnie zasobność portfela. Niezależnie od tego jaką opcję wybierzecie, to nasze tancerki erotyczne Katowice wykonają zlecenie najlepiej jak potrafią, aby zapewnić Wam super wspomnienia z tego wieczoru.

Pokaz tańca erotycznego Katowice - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych...

Zapraszamy do rezerwowania terminów na pokazy tańca erotycznego z dużym wyprzedzeniem. Wszystko po to, abyście byli pewni, że wybrane przez Was striptizerki, będą mogły w danym terminie i w określonym miejscu, zrobić dla Was show. Pośpieszcie się, bo kalendarze mają napięte.

Wiemy jednak, że sytuacje awaryjne zdarzają się. Zatem gdy wystąpi pilna potrzeba, np. w ostatniej chwili wpadniecie na pomysł, aby nasze dziewczyny z Show Girls uświetniły swoim występem wasz wieczór kawalerski... Albo zorganizujecie swoją imprezę spontanicznie - to nic straconego. Od razu skontaktujcie się z nami, a my „staniemy na rzęsach”, aby jedna z naszych tancerek pojawiła się u Was, nawet jeżeli termin będzie ”na wczoraj”.

Pokazy tańca erotycznego w Katowicach - pakiety

Nasza firma posiada w ofercie kilka pakietów tak, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego:

  • wersja standard ― pokaz podstawowy ― ok. 20 minut ― cena 1200 zł.
  • wersja silver ― pokaz rozszerzony ― ok. 40 minut ― cena 1500 zł.
  • wersja gold ― pokaz w wersji silver z opcją dodatkową ― tancerka erotyczna Katowice jeszcze ponad godzinę zostanie z Wami jako gość na imprezie - cena 2000 zł.
  • burleska show ― sztuka z nutką erotyki i seksapilu― cena do uzgodnienia
  • lesby show ― ok. półgodzinny pokaz dwóch dziewczyn, podczas którego całują się i smarują oliwką ― cena 3000 zł.
  • imprezy firmowe - impreza integracyjna, konferencja, delegacja, event, bankiet - cena do ustalenia

Skuszeni?

Striptiz Katowice: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Katowicach: Kontakt

lub