MENU
Jesteś tutaj: CENNIK Striptiz

Striptiz ☆ Cennik Tańca Erotycznego ☆

Proponujemy Ci striptiz w trzech odsłonach: standardowej, srebrnej i złotej. Przeczytaj, co obejmuje każdy z trzech pokazów striptizerek. Jeżeli masz pytania lub chciałbyś zmodyfikować któryś z planów, skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę indywidualną.

Damski Striptiz w Wersji Standard

Standardowy striptiz jest podstawowym i najkrótszym rodzajem pokazu tańca erotycznego. To propozycja dobra m.in. dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia ze striptizem i chcą się przekonać, czy taki rodzaj rozrywki spełnia ich oczekiwania. Ponadto striptiz w wersji Standard doskonale sprawdza się jako prezent-niespodzianka na wieczory kawalerskie, urodziny, imieniny.

W tym pakiecie, striptiz obejmuje jedno wyjście tancerki erotycznej w jednym przebraniu. Dziewczyna płynnie przechodzi przez grane utwory, bez przerw na zmianę przebrania. Wykonuje striptiz przez cztery utwory lecące jeden za drugim. Podczas finalnego utworu profesjonalna striptizerka używa oliwki lub bitej śmietany, którą pozwala się posmarować. Oczywiście jej głównym obiektem zainteresowania jest główny bohater imprezy - wieczoru kawalerskiego, urodzin, imienin itp. - natomiast w pokazie mogą uczestniczyć wszyscy zebrani goście.

Striptiz w wersji Standard trwa ok. 20 minut i kosztuje 1200 zł.*

Damski Striptiz w Wersji Silver

W srebrnym pakiecie striptizu wybrana przez organizatora profesjonalna striptizerka pozwala uczestnikom imprezy cieszyć się swoją obecnością dłużej. Tym razem daje pokaz tańca erotycznego dwukrotnie - wychodzi na "scenę" dwa razy, za każdym razem tańcząc do czterech utworów puszczanych jeden za drugim. Co ważne, tym razem profesjonalna striptizerka ma czas na zmianę stroju - robi to w przerwie między wyjściami - więc obejrzysz aż dwie zmysłowe kreacje erotyczne.

Nie inaczej niż w pokazie standardowym panowie uczestniczący w pokazie podczas finału mogą posmarować tancerkę oliwką lub bitą śmietaną. Profesjonalna striptizerka największą uwagę poświęca gościowi honorowemu, ale podejmuje zabawę ze wszystkimi uczestnikami wydarzenia.

Striptiz w wersji Silver trwa ok. 40 minut i kosztuje 1500 zł.*

Damski Striptiz w Wersji Gold

Pod względem przebiegu pokazu tańca erotycznego striptiz w wersji złotej nie różni się od striptizu w wersji srebrnej. Tutaj także profesjonalna striptizerka wykonuje dwa tańce, za każdym razem do czterech utworów, w przerwie między wyjściami zaś zmienia strój. Podczas finału pozwala gościom posmarować się oliwką lub bitą śmietaną, w zależności od wcześniejszych ustaleń.

Natomiast damski striptiz w wariancie Gold obejmuje dłuższy pobyt tancerki erotycznej na imprezie. Po tym, jak zakończy pokaz, umili Wam czas swoją obecnością. Może posiedzieć i porozmawiać, pograć w gry, potańczyć, powygłupiać się - tak jak pozostali uczestnicy. Ale striptizerka może też wcielić się w rolę seksownej kelnerki i serwować Wam drinki czy poczęstunek, bedąc topless. Uwaga - nasze striptizerki nie świadczą usług seksualnych.

Striptiz w wersji Gold trwa ok. 2 godzin i kosztuje 2000 zł.*

Damski Striptiz w wersji dla Firm

Pakiet dedykowany firmom...

Striptiz w wersji Firmowej trwa: do ustalenia*  i kosztuje: do ustalenia*

* Wymienione ceny są poglądowe. Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od lokalizacji imprezy oraz ewentualnych zmian w zaproponowanych przez nas pakietach. Jeżeli impreza odbywa się w dużej odległości, wymagany jest zadatek w wysokości 500 zł na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824