MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptiz

Striptiz ☆ Cennik Tańca Erotycznego ☆

Proponujemy Ci damski striptiz w trzech odsłonach: standardowej, srebrnej i złotej. Przeczytaj, co obejmuje każdy z trzech przygotowanych pokazów. Jeżeli masz pytania lub chciałbyś zmodyfikować któryś z planów, skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę indywidualną.

Striptiz damski w Wersji Standard

Striptiz

Standardowy pokaz striptizerek jest podstawowym i najkrótszym rodzajem pokazu tańca erotycznego. To propozycja dobra m.in. dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tego rodzaju rozrywką i chcą się przekonać, czy spełnia ona ich oczekiwania. Ponadto pokaz tańca erotycznego w wersji Standard doskonale sprawdza się jako prezent-niespodzianka na wieczory kawalerskie, urodziny, imieniny.

lub

W tym pakiecie, damski striptiz obejmuje jedno wyjście tancerki erotycznej w jednym przebraniu. Dziewczyna płynnie przechodzi przez grane utwory, bez przerw na zmianę przebrania. Rozbiera się do nagości przez cztery utwory lecące jeden za drugim. Podczas finalnego utworu używa oliwki lub bitej śmietany, którą pozwala się posmarować. Oczywiście jej głównym obiektem zainteresowania jest główny bohater imprezy - wieczoru kawalerskiego, urodzin, imienin itp. - natomiast w pokazie mogą uczestniczyć wszyscy zebrani goście.

Taniec erotyczny w wersji Standard trwa ok. 20 minut i kosztuje 1200 zł.*

Striptiz damski w Wersji Silver

Striptiz na Imprezę

W srebrnym pakiecie wybrana przez organizatora profesjonalna striptizerka do wynajęcia pozwala uczestnikom imprezy cieszyć się swoją obecnością dłużej. Tym razem daje pokaz tańca erotycznego dwukrotnie - wychodzi na "scenę" dwa razy, za każdym razem tańcząc do czterech utworów puszczanych jeden za drugim. Co ważne, tym razem dziewczyna ma czas na zmianę stroju - robi to w przerwie między wyjściami - więc obejrzysz aż dwie zmysłowe kreacje erotyczne.

lub

Nie inaczej niż w wersji standardowej panowie uczestniczący w pokazie podczas finału mogą posmarować tancerkę oliwką lub bitą śmietaną. Niemniej, poświęca ona największą uwagę gościowi honorowemu, który jest najważniejszą postacią wydarzenia, ale podejmuje zabawę ze wszystkimi jego uczestnikami.

Taniec erotyczny w wersji Silver trwa ok. 40 minut i kosztuje 1500 zł.*

Striptiz damski w Wersji Gold

Striptiz na Wieczory Kawalerskie

Pod względem przebiegu pokazu tańca erotycznego usługa w wersji złotej nie różni się od tej przeprowadzanej w wersji srebrnej. Tutaj także profesjonalna tancerka wykonuje dwa tańce, za każdym razem do czterech utworów, w przerwie między wyjściami zaś zmienia strój. Podczas finału pozwala gościom posmarować się oliwką lub bitą śmietaną, w zależności od wcześniejszych ustaleń.

lub

Natomiast damski striptiz w wariancie Gold obejmuje dłuższy pobyt tancerki erotycznej na imprezie. Po tym, jak zakończy pokaz, umili Wam czas swoją obecnością. Może posiedzieć i porozmawiać, pograć w gry, potańczyć, powygłupiać się - tak jak pozostali uczestnicy. Ale erotyczna tancerka może też wcielić się w rolę seksownej kelnerki i serwować Wam drinki czy poczęstunek, będąc topless. Uwaga - nasze striptizerki nie świadczą usług seksualnych.

Taniec erotyczny w wersji Gold trwa ok. 2 godzin i kosztuje 2000 zł.*

Damski Striptiz w wersji dla Firm

Striptiz na Imprezy Firmowe

Pakiet dedykowany firmom... Zobacz: Striptizerki na Imprezy Firmowe

Taniec erotyczny w wersji Firmowej trwa: do ustalenia* i kosztuje: do ustalenia*

Striptiz Damski: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

* Wymienione ceny są poglądowe. Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od lokalizacji imprezy oraz ewentualnych zmian w zaproponowanych przez nas pakietach lub ilości tancerek zamówionych na imprezę. Przy zamówieniu pokazu obligatoryjnie wymagany jest zadatek w wysokości 500 zł. na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.