MENU
Jesteś tutaj: CENNIK Sado-maso

Domina do wynajęcia - poznaj Madame Electric!

Fascynuje Cię BDSM? Chcesz klęczeć, leżeć i czołgać się u stóp silnej, władczej, zdecydowanej kobiety? Oto Madame Electric - Twoja ostateczna zguba i Twoje najsilniejsze uniesienie. Na spotkaniu z nią będziesz musiał wykonywać każde jej polecenie co do najdrobniejszego szczegółu. Nie licz na taryfę ulgową ani przymykanie oka na drobiazgi. Polecenia to polecenia, zwłaszcza gdy padają z ust Madame Electric. Domina spełni Twoje najśmielsze fantazje o spotkaniu sado-maso, ani przez chwilę nie wychodząc z roli. Chcesz być przykładnym sługą? A może grzecznym pieskiem lub przedmiotem bez praw do wnoszenia sprzeciwu? W pokoju Madame Electric panują konkretne zasady - jej zasady. Przekonasz się o tym podczas prywatnej sesji. Rozpali Cię do czerwoności i obudzi emocje, których nie czułeś nigdy dotąd. Tego spotkania BDSM nie zapomnisz!

BDSM dla doświadczonych w sado-maso

Madame Electric oferuje prywatne sesje sado-maso dla doświadczonych niewolników. Doskonale wie, jak utrzymać relację ze sługą, a także jak poprawnie wyszkolić psa, by grzecznie szedł koło nogi - i na smyczy, i po spuszczeniu z niej. Podczas prywatnej sesji BDSM rozprawi się z Twoimi złymi manierami i zrobi z Ciebie grzecznego, posłusznego chłopca. Nie myśl, że wejdziesz jej na głowę. Co to, to nie! Madame Electric zdecydowanie nie jest kobietą, którą polubisz. To kobieta, którą będziesz szanował i czcił, stawiał na piedestale. Której każde słowo będziesz spijał niczym niewolnik idący przez pustynię bez wody. A to i tak nie wszystko! Nawet jeśli jesteś doświadczonym, stałym bywalcem światka sado-maso, Madame Electric odkryje przed Tobą nowe oblicza BDSM, o których nie miałeś pojęcia. Zapomnij o silnych wrażeniach z innych salonów sado-maso, ponieważ te będą jeszcze silniejsze i wyniosą Twoją uległość dominie na wyższy poziom.

Pokazy fetyszowe dla nowych entuzjastów BDSM

Interesuje Cię pokaz sado-maso, bo chcesz się dopiero przekonać, czy to rozrywka dla Ciebie? Mamy doskonałą wiadomość - domina Madame Electric może pojawić się na zorganizowanej przez Ciebie imprezie jako artystka prezentująca sztukę BDSM. Dzięki pokazowi fetyszowemu odkryjesz nowe możliwości erotyczne związane z dominacją, posłuszeństwem, wydawaniem poleceń i uległością. Poznasz znaczenie każdego ze słów, które składają się na skrót BDSM - Bondage & Discipline + Sadism & Masochism. Dowiesz się, co kręci Cię najbardziej: krępowanie i niemożność wykonywania ruchów, słuchanie i wykonywanie poleceń, przyjmowanie kar cielesnych, a może wprost przeciwnie - wymierzanie ich drugiej osobie. Podczas pokazu fetyszowego sado-maso doświadczysz tego wszystkiego na własnej skórze właśnie dzięki Madame Electric. To o wiele cenniejsze doświadczenie niż oglądanie filmików w sieci.

Poznaj też tancerki erotyczne, które wykonują klasyczny striptiz.

Sesja BDSM z Madame Electric - prywatność i bezpieczeństwo

Zarówno korzystając z prywatnych sesji sado-maso z Madame Electric, jak i zamawiając pokaz fetyszowy sado-maso w wykonaniu tej dominy, masz gwarancję dyskrecji i anonimowości - Twoje upodobania pozostają Twoją sprawą. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje dane osobowe zostały właściwie zabezpieczone, a skorzystanie z sesji sado-maso nie przysporzyło Ci żadnych nieprzyjemności.

Kolejną ogromną wartością jest dla nas bezpieczeństwo klientów. Zasady BDSM zostają ustalone z Madame Elektric przed rozpoczęciem sesji sado-maso. Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczony, czy też korzystasz z usług dominy po raz pierwszy - zawsze towarzyszy Ci poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że możesz przerwać seans w dowolnym momencie. Wszelkie formy przemocy pojawiające się w trakcie sesji BDSM odbywają się za zgodą i przy akceptacji obu stron. Hasło bezpieczeństwa można wypowiedzieć na każdym etapie zabawy.

Madame Electric to domina z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Jest profesjonalistką. Zaproponuje Ci szereg atrakcji BDSM, na które możesz się zgodzić bądź nie. Preferujesz raczej krępowanie niż bicie? Wolisz stosowanie poleceń głosowych od przymusu fizycznego? Podobają Ci się groźby sadystycznych kar, ale samych kar wolisz uniknąć? Wszystko zostanie ustalone przed rozpoczęciem sesji sado-maso, aby czas spędzony z Madame Electric przyniósł Ci wyłącznie przyjemność, rozkosz i spełnienie.

Jak się przygotować do BDSM lub pokazu sado-maso?

W zależności od wybranej usługi przygotowanie wygląda inaczej. Jako widz pokazu fetyszowego sado-maso nie musisz robić niczego. Wystarczy, że sam lub w gronie znajomych - zależnie od okazji, na którą wynajmiesz dominę Madame Electric - zasiądziesz na widowni i się zrelaksujesz. Pozwól sobie na odbieranie nowych bodźców, oglądanie nietypowych scen dominacji i uległości. Analizuj, co Ci się podoba i co mógłbyś wykorzystać w życiu prywatnym, a czego zdecydowanie nie chcesz. Właśnie od tego są bezpieczne pokazy BDSM. Dzięki Madame Electric poznasz swoje preferencje!

Prywatna sesji BDSM zacznie się od rozmowy. Ty i Madame Electric stworzycie nić zaufania i wyznaczycie granice, których żadnej ze stron nie wolno przekraczać. Powiesz, co lubisz bądź czego chciałbyś spróbować. Domina zaproponuje swoje najlepsze sztuczki. Ustalicie hasło bezpieczeństwa. Warto, by nie były to słowa "nie", "ała" ani "przestań" - wykrzykiwanie ich stanowi doskonały element gry! Kiedy już sesja sado-maso się rozpocznie, będziesz mógł pofolgować pierwotnym instynktom i doświadczyć emocji, które do tej pory skrywałeś głęboko w sobie.

Madame Electric, jej liny i bicze już na Ciebie czekają. Zadzwoń do nas i umów sesję lub pokaz BDSM!