MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI Striptizerka Bydgoszcz

Striptizerka Bydgoszcz | Striptiz Damski w Bydgoszczy

Striptiz Bydgoszcz | Striptizerka kujawsko-pomorskie - sexy piękność

lub

Striptizerka do Bydgoszczy. Województwo kujawsko-pomorskie to nie tylko miejsce - to niezapomniane imprezy! Występy Show Girls  to definicja doskonałego striptizu. Wieczór kawalerski, impreza firmowa, andrzejki, bal sylwestrowy. Jest niezliczona ilość okazji do tego, aby skontaktować się z nami i zamówić profesjonalny pokaz tańca erotycznego. Pamiętaj, by godnie obchodzić ważne wydarzenia w życiu swoim i swoich przyjaciół. Zamów również: striptizerka do Limuzyny, striptiz w Limuzynie.

STRIPTIZERKA BYDGOSZCZ NA WIECZÓR KAWALERSKI W BYDGOSZCZY WIECZORY KAWALERSKIE

Striptizerka Bydgoszcz na Wieczór Kawalerski w Bydgoszczy

Striptizerka na wieczór kawalerski w Toruniu. Występujące w Show Girls striptizerki  uczestniczą w różnych męskich spotkaniach, a prym wiedzie oczywiście wieczór kawalerski. Ich zmysłowy i kuszący taniec  dostarcza nie lada wrażeń. Zwłaszcza dla kawalera. Damski striptis cieszy się ogromną popularnością wśród organizatorów imprez kawalerskich w Bydgoszczy - nie dziwi nas to. Striptiz dla kawalera to jedyna słuszna myśl. Striptizerki wiedzą jak pobudzić męskie zmysły.

STRIPTIZ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO BYDGOSZCZY IMPREZY FIRMOWE

Striptizerka Bydgoszcz na Imprezę Firmową do Bydgoszczy

Striptizerka na imprezie firmowej w Bydgoszczy zapewnia rozkosz nie tylko dla zmysłu wzroku - wie jak się to robić. Wie jak zawładnąć wszystkimi zmysłami. Po tym jak tancerka sexownie zatańczy, może również zostać z Wami i pełnić rolę sexy hostessy serwującej drinki i dbającej o pełne szkło uczestników imprezy integracyjnej. Kusząco kręcąc pupą, striptizerka spędzi czas na Waszej imprezie. Możesz również liczyć na extra niespodziankę - oliwka do masażu - to wielki finał pokazu. Będzie bosko!

STRIPTIZERKA BYDGOSZCZ NA URODZINY W BYDGOSZCZY STRIPTIZ DLA SOLENIZANTA

Striptizerki Bydgoszcz na Urodziny w Bydgoszczy

Striptizerka na urodziny w Bydgoszczy. Przyjemność z udanego przyjęcia urodzinowego można zdecydowanie podkręcić, zamawiając na imprezę pokaz tańca erotycznego. Zachwytom jubilata nie będzie końca. Show Girls ma jednak do zaoferowania znacznie więcej. Zamiast klasycznego striptizu do naga, możesz wybrać taniec do bielizny lub topless. A może marzysz o gorącym Lesby Show? To również dobry pomysł. Podczas przyjęć z mieszanym towarzystwem myślisz o atrakcji dla Pań i Panów? Świetnie sprawdzają się artystyczne pokazy tańca erotycznego takie jak burleska. Striptizerki wiedzą jak uwodzić publiczność.

STRIPTIZ BYDGOSZCZ DOKĄD I NA JAKĄ IMPREZĘ ZAMÓWIĆ MOŻESZ STRIPTIZERKI?

Tancerki Erotyczne Bydgoszcz na Imprezy w Bydgoszczy

Zamów striptiz do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, pole paintballowe, ogródki działkowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, pub, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, remiza strażacka, limuzyna, hummer, statek, partybus.

Striptizerka to świetny pomysł na imprezy takie jak: imieniny, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, męskie spotkanie, jubileusz, rocznica, impreza rozwodowa, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, event, bankiet, konferencja, gala, striptiz dla szefa, striptiz dla męża, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptiz z dojazdem: kujawsko-pomorskie

Striptizerka na pokaz dojedzie do miejscowości takich jak: Bydgoszcz, Białe Błota, Solec Kujawski, Osielsko, Barcin, Janikowo, Gniewkowo, Żnin, Mogilno, Szubin, Rogowo, Koronowo, Gostycyn, Świecie, Chełmno, Świekatowo.

Striptiz Bydgoszcz: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Bydgoszczy: Kontakt

lub