MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Imprezy firmowe

Striptiz | Imprezy Firmowe | Wyjazdy Integracyjne | Konferencje | Eventy

Striptizerka jest zdecydowana, oraz znana z tego, że zdejmuje wszystko, aby dopiąć swego - zaufaj pasjonatom tańca erotycznego. Striptizerka dla Firm! Striptizerki w Firmie na Bankiecie. Hostessy u biznesmena w delegacji. Hostessa na Event.

Striptiz Hostessy na Imprezy Firmowe dla Kontrahentów

Hostessy na Imprezy Firmowe

lub

Imprezy firmowe, to popularna forma motywowania swoich pracowników. Wiele firm cyklicznie organizuje dla swoich pracowników, wekeendowe wyjazdy, wyjazdy integracyjne, delegacje czy zloty motocyklowe, zloty samochodowe. Często są organizowane eventy dla współpracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych. Mikołajki - impreza mikołajkowa dla pracowników. Sylwestra - impreza sylwestrowa dla współpracowników i znajomych z pracy. Barbórka, Dzień Kobiet... Z pewnością niejedna tancerka była gościem na takim spotkaniu firmowym, czy na imprezie zorganizowanej dla pracowników. Obecnie, wbrew krążącym stereotypom, męska impreza, spotkanie biznesowe - to nie jedynie libacja alkoholowa. Spotykamy się coraz częściej ze starannie przygotowanymi imprezami tematycznymi. Gdzie damski striptiz jest ,,gwoździem" programu. Bo impreza firmowa ze striptizem to pomysł doskonały!

Striptiz Damski - najczęściej wybieraną formą niespodzianki na męską imprezę

Striptiz Damski na Imprezę Firmową

lub

Taniec Erotyczny bywa doskonałym pomysłem, aby z kontrahentami uczcić dobrze sfinalizowany business. Aby z polotem ugościć ich w swoim kraju lub w swoim mieście. Pamiętać należy, aby striptizerka zaproszona przez was, mówiła chociaż w języku angielskim. Dlatego na etapie organizacji, zachęcam do kontaktu z nami. Wszystkie tancerki z którymi współpracujemy swobodnie rozmawiają po angielsku, a niektóre, dodatkowo władają językiem niemieckim, rosyjskim czy włoskim. Brak znajomości języka obcego u tancerki jest już w tej chwili nieakceptowalne. Świat pędzi do przodu, nie żyjemy przecież w Średniowieczu. Fajnie, jeśli z tancerką erotyczną można jeszcze porozmawiać na każdy temat i w różnych językach. 

Wybierz - profesjonalna striptizerka na pokaz erotyczny dla swoich gości

Striptizerki na Imprezy Firmowe

lub

Nie eksperymentuj. Nie zamawiaj przypadkowych tancerek. Niejednokrotnie widzieliśmy nieudane pokazy w wykonaniu ,,tancerki z ulicy". Trudno to później naprawić. Pamiętaj, nie wysyłamy do ciebie przypadkowej tancerki. Tancerki z Grupy Show Girls mają duże doświadczenie. Tańczyły w wielu miejscach i bawiły na wielu imprezach. To poza tym, że czyni je wyjątkowe, to również umieją się zachować w każdym miejscu i odnaleźć w każdym towarzystwie. Na każdej firmowej imprezie pokaz tańca erotycznego będzie ucztą nie tylko dla oczu, a również zaspokoją was intelektualnie. Wybierając tancerki z Show Girls, wybierasz gwarancję, że poza spektakularnym pokazem tańca erotycznego poprowadzą również rozmowę z twoimi gośćmi. Na najwyższym poziomie. Nas półśrodki nie interesują. A ciebie? 

Pomysł scenariusz i realizacja jak zorganizować imprezę firmową

Tancerki Erotyczne na Imprezę Firmową

lub

Pomysłów i scenariuszy na waszą imprezę; jak zorganizować i poprowadzić imprezę firmową, wyjazd integracyjny, konferencje, delegacja, bankiet, zlot motocyklowy, zlot samochodowy czy event - jest nieskończenie wiele. Aby impreska była niezapomniana, aby uczestnicy imprezy integracyjnej długo ją jeszcze wspominali, aby organizatorzy, kończąc imprezę, już chcieli myśleć nad następną... Dodając do tego nasze doświadczenie i pasję z jaką podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia - sukces murowany. Ten sukces jest nasz wspólny. Ty z nami zostaniesz jeszcze długo, a twoi goście będą cię prosić o kontakt do nas.

Striptiz Imprezy Firmowe: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

* Wymienione ceny są poglądowe. Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od lokalizacji imprezy oraz ewentualnych zmian w zaproponowanych przez nas pakietach lub ilości tancerek zamówionych na imprezę. Przy zamówieniu pokazu obligatoryjnie wymagany jest zadatek w wysokości 500 zł. na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.