MENU
Jesteś tutaj: CENNIK Lesbian Show

Lesbian Show ☆ dwie zmysłowe tancerki erotyczne ☆

Jeżeli jedna profesjonalna striptizerka to dla Ciebie za mało, nic nie szkodzi - zawsze możesz zamówić dwie striptizerki! Kiedy na scenę wkroczą dwie tancerki erotyczne i zaczną uwodzić Cię zmysłowymi ruchami, jednocześnie zbliżając się do siebie coraz bardziej, nie będziesz mógł oderwać oczu.

Czym jest pokaz tańca erotycznego Lesby Show?

Lesbian Show to pokaz, w którym biorą udział dwie tancerki erotyczne. Przebiega podobnie do tradycyjnego striptizu, z tą różnicą jednak, że striptizerki poświęcają więcej uwagi sobie niż uczestnikom imprezy. Zmysłowo tańczą w rytm muzyki, ściągają z siebie seksowne kostiumy, smarują się nawzajem oliwką lub bitą śmietaną. Striptizerki ogniście się całują i odgrywają scenę namiętności, która wydaje się widzom równie realna, co dobrze zrealizowany film w kinie, takie reality show.

Striptizerki mogą dać występ taneczny Lesby Show podczas wieczoru kawalerskiego, urodzin, imienin, imprezy firmowej, innego eventu. Możesz też wynająć tancerki erotyczne do swojego klubu nocnego, clubu go-go, klubu, restauracji, baru bądź dyskoteki. Gwarantujemy, że goście wyjdą zadowoleni.

Trzy tancerki erotyczne i więcej

Dwie tancerki erotyczne może uzupełnić jeszcze jedna profesjonalna striptizerka. Lub więcej - jeśli takie masz życzenie. Podstawowy pakiet Lesbian Show obejmuje pokaz tańca erotycznego wykonywany przez dwie dziewczyny, natomiast możemy przygotować indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. W końcu to Ty wiesz najlepiej, o jakim wieczorze kawalerskim, imprezie urodzinowej, imprezie firmowej, Walentynkach czy innym niepowtarzalnym evencie marzy Twój przyjaciel.

W zakładce ze striptizerkami sprawdzisz, które tancerki erotyczne dają pokazy Lesby Show w Twoim województwie. Wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają, bądź zdaj się na nas.

Co striptizerki robią na Lesby Show?

Jak wspomnieliśmy, Lesbian Show stanowi pokaz tańca erotycznego, podczas którego profesjonalne striptizerki tańczą - robią to płynnie przez cztery utwory puszczone jeden po drugim - smarują się oliwką lub bitą śmietaną, głaszczą, całują. Cały pokaz trwa ok. 30 minut. Jeżeli chciałbyś zatrzymać striptizerki na imprezie dłużej, możesz to zrobić po wcześniejszym uzgodnieniu. Tancerki erotyczne zostaną po pokazie, by przemienić się w seksowne kelnerki hostessy albo dotrzymać Tobie i reszcie uczestników eventu towarzystwa; podczas rozmów, gier i tańców.

Pokaz tańca erotycznego Lesby Show trwa ok. 30 minut i kosztuje 3000 zł.*

Cena za pakiet Lesbian Show rozszerzony np. o dodatkową striptizerkę lub pozostanie tancerek erotycznych po pokazie ustalana jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu!

* Jest to cena poglądowa. Finalny koszt ustalamy indywidualnie na podstawie czynników takich jak lokalizacja imprezy czy zmiany w zaproponowanym przez nas pokazie tańca. Jeżeli impreza odbywa się w dużej odległości, niezbędny jest zadatek w wysokości 500 zł na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824