MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Striptizer Kielce

Striptizer Kielce
Striptiz Męski w Kielcach

Striptizer Kielce, striptizerzy w Kielcach. Marzysz o tym, aby zobaczyć występ profesjonalnego tancerza erotycznego? A może prowadzisz dyskotekę lub bar i szukasz atrakcji, która poruszy damską część publiczności? Niezależnie od tego na jaki rodzaj imprezy szukasz erotycznego męskiego show. Odezwij się do nas! Zamów jednego z naszych przystojnych chippendales'ów.

lub

STRIPTIZERZY KIELCE

STRIPTIZER KIELCE NA WIECZÓR PANIEŃSKI W KIELCACH STRIPTIZ NA WIECZORY PANIEŃSKIE

Striptizer na wieczór panieński w Kielcach. Poznaj naszych wspaniałych striptizerów. Postaraj się, aby poznała ich przyszła panna młoda. No dobrze - może nie wszystkich od razu :) Ale z całą pewnością możesz zamówić np. występ erotyczny Jacoba z dojazdem do Kielc. On podobnie jak pozostali Panowie jest naprawdę niesamowitym facetem.

Przekonaj się sama. Zadzwoń do nas i zarezerwuj striptizera na wieczór panieński do Kielc. Zadbaj o najlepsze wspomnienia z tej nocy. Spraw, aby Twoje koleżanki przeżyły niesamowitą przygodę w towarzystwie jednego z naszych striptizerów.

STRIPTIZER KIELCE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO KIELC

Striptizer na imprezę firmową w Kielcach. Męski striptiz na imprezę firmową? Dlaczego nie? Zwłaszcza, że przeważająca część publiczności to kobiety. Niech zatem mają coś od życia. Niech się zrelaksują i nacieszą oczy perfekcyjnie wyrzeźbionym męskim ciałem. Impreza integracyjna, bankiet - to tylko niektóre z okazji na których sprawdza się striptiz męski.

Zadzwoń do nas lub napisz. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z wyceną. Postaw na profesjonalne widowisko rodem z amerykańskich filmów.Zamów striptizera na imprezę firmową do Kielc.

STRIPTIZER KIELCE NA URODZINY W KIELCACH

Striptizer na urodziny w Kielcach. Jubilatka nawet nie spodziewa się co dla niej szykujesz? No i brawo! Najlepsze niespodzianki, to przecież te niebanalne i te których solenizantka w ogóle się nie spodziewa. A z całą pewnością nie spodziewa się, że specjalnie dla niej zatańczy sexowny striptizer, który będzie ją adorował i uwodził w sposób, który zapiera dech.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj pokaz męskiego striptizu dla jubiltaki z okazji okragłych urodzin. A co! Przecież żyje się tylko raz. A wiadomo, że "Nie ważne ile jest dni w Twoim życiu - ważne ile jest życia w Twoich dniach". Sprawdź naszych tancerzy erotycznych.

STRIPTIZER KIELCE NA DZIEŃ KOBIET W KIELCACH

Striptizer na Dzień Kobiet w Kielcach. "Za cały babski świat, za każdą z naszych bab, za każdą co nas zna pijmy do dna!" Zwłaszcza teraz, zwłaszcza w dzień kobiet! Nasze drogie Panie zasługują na godziwe atrakcje na imprezie. Jeśli zaś chodzi o imprezy, to nie ma co ukrywać że są one "zacne". Przygotowane w najdrobinejszych szczegółach. Jeśli i Ty również organizujesz dzień kobiet i szukasz przystojnego striptizera - który zaprezentuje Paniom pokaz tańca erotycznego - to świetnie że tutaj jesteś.

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Nie ma na co czekać. Już dzisiaj ropzocznijmy przygotowania do tego ważnego wydarzenia. Zarezerwuj tancerza erotycznego na dzień kobiet do Kielc.

STRIPTIZ MĘSKI KIELCE NA JAKĄ IMPREZĘ GDZIE I DOKĄD MOŻNA ZAPROSIĆ STRIPTIZERA

Zamów męski striptiz do miejsc takich jak: domek nad jeziorem, dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, sala przyjęć, hotel, motel, hostel, pensjonat, statek, imprezowy katamaran, domek w górach, limuzyna, partybus, hummer, siedziba firmy, remiza strażacka.

Striptiz męski to świetny pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pożegnanie emerytki, zjazd absolwentów, damskie spotkanie, impreza rozwodowa, dzień kobiet, babski comber, halloween party, bal karnawałowy, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, impreza pracownicza, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla żony, striptiz dla szefowej, striptiz dla pani prezes.

Striptiz z dojazdem: świętokrzyskie

Nasi tancerze erotyczni dojeżdżają do miejscowości takich jak: Kielce, Chęciny, Jędrzejów, Sędziszów, Włoszczowa, Sielpia Wielka, Sielpia Mała, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Cedzyna, Miedziana Góra, Nagłowice, Chmielnik, Busko-Zdrój, Pińczów, Małogoszcz, Miechów, Książ Wielki, Szczekociny, Koniecpol, Suchedniów, Morawica, Podzamcze, Tokarnia, Piekoszów, Zagnańsk, Pacanów, Solec-Zdrój, Stopnica, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Ćmielów, Ożarów, Starachowice, Bodzentyn, Końskie, Święta Katarzyna, Ameliówka, Łysica, Łysa Góra.

Striptizer Kielce: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~30 min 1500 zł
Dzień Kobiet ~30 min 3000 zł
Imprezy Masowe ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Striptizer w Kielcach: Kontakt

lub