MENU
Jesteś tutaj: CENNIK Striptizerka na wieczór kawalerski

Profesjonalna Striptizerka na Wieczór Kawalerski ☆ 666 555 170

Masz do zorganizowania wieczór kawalerski brata, przyjaciela lub kumpla? Bez wątpienia znalazłeś się we właściwym miejscu! Show Girls to miejsce, w którym zamówisz profesjonalne striptizerki  na różne okazje, także te najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne jak wieczór kawalerski. Wybrana przez Ciebie profesjonalna striptizerka umili imprezę przede wszystkim przyszłemu panu młodemu, ale nie tylko - pokaz striptizu odbywa się przed wszystkimi uczestnikami wydarzenia i każdy może wziąć w nim czynny udział. W pierwszej części stripteasu tancerka skupi uwagę na głównym bohaterze, właśnie jemu dedykując taniec i do niego kierując zmysłowe kocie ruchy, gesty, spojrzenia. Finalnie bitą śmietaną czy oliwką będą mogli posmarować ją wszyscy panowie na wieczorze kawalerskim.

Jedna striptizerka czy więcej na wieczór kawalerski?

Ponieważ to Ty jesteś organizatorem wieczoru kawalerskiego, masz prawo zgłosić nam wytyczne i sugestie co do przebiegu imprezy. Jeśli wolisz, aby na scenie zatańczyły dwie striptizerki lub więcej, nie ma problemu. Możesz zgłosić nam preferowane stroje, przebrania i kostiumy erotyczne. Jeśli masz ulubioną ścieżkę dźwiękową lub chcesz zaskoczyć przyszłego pana młodego jego ulubionym utworem, tę informację również podaj nam wcześniej - podczas ustalania szczegółów występu. Oferujemy wieczory kawalerskie z tradycyjnym stripteasem, a także wyjątkowe Lesbian Shows, na którym dwie tancerki erotyczne odgrywają w tańcu scenki erotyczne. Mało tego, profesjonalna striptizerka może zaprezentować umiejętności taneczno-teatralne w unikalnej choreografii artystycznej. Którą propozycję wieczoru kawalerskiego wybierzesz?

Damski striptiz jako główny punkt wieczoru kawalerskiego.

Filmy, seriale, książki i cała kultura popularna przyzwyczaiły nas, że damski striptiz stanowi jeden z najważniejszych punktów imprezy na cześć przyszłego pana młodego, może nawet główny i najbardziej wyczekiwany. Wieczór kawalerski wprost nie może się odbyć bez profesjonalnej striptizerki - co najmniej jednej. Kwestią nie jest zatem "czy" zorganizować striptease podczas wieczoru kawalerskiego, lecz "jaki" powinien on być. W Show Girls mamy gotowe propozycje scenariuszy z jednym wyjściem tanecznym striptizerki lub dwoma. Tancerka może zmienić strój erotyczny pomiędzy wystąpieniami bądź pozostać w tej samej seksownej kreacji. Dodatkowo, aby urozmaicić wieczór kawalerski, możesz opłacić obecność dziewczyny już po wystąpieniu. Dotrzyma towarzystwa gościom, porozmawia z nimi lub potańczy, a może wcieli się w rolę kelnerki i będzie serwować przekąski topless. Możliwości jest wiele, a pewnik tylko jeden: wieczory kawalerskie w Show Girls nie mają sobie równych!