MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptizerka na wieczór kawalerski

Striptizerka na Wieczór Kawalerski ☆ 666 555 170 ☆
☆ Striptiz Damski na Wieczory Kawalerskie | Tancerki Erotyczne ☆

Zostałeś wyznaczony do zorganizowania wieczoru kawalerskiego brata, przyjaciela lub kumpla? Jesteś we właściwym miejscu! W kilka chwil zamówisz najlepsze tancerki na wieczór kawalerski i zapewnisz zaproszonym gościom wyśmienitą rozrywkę na najwyższym poziomie. Poznaj szczegóły usługi - dowiedz się, na czym polega damski striptiz i jak świetny jest to pomysł na wspólne spotkanie w męskim gronie. Masz do zorganizowania wieczór kawalerski brata, przyjaciela lub kumpla? Bez wątpienia znalazłeś się we właściwym miejscu! Show Girls to miejsce, w którym zamówisz profesjonalne striptizerki na różne okazje, także te najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne jak wieczór kawalerski. Wybrana przez Ciebie profesjonalna striptizerka na wieczór kawalerski umili imprezę przede wszystkim przyszłemu panu młodemu, ale nie tylko - pokaz striptizu odbywa się przed wszystkimi uczestnikami wydarzenia i każdy może wziąć w nim czynny udział. W pierwszej części stripteasu tancerka skupi uwagę na głównym bohaterze, właśnie jemu dedykując taniec i do niego kierując zmysłowe kocie ruchy, gesty, spojrzenia. Finalnie bitą śmietaną czy oliwką będą mogli posmarować ją wszyscy panowie na wieczorze kawalerskim.

Striptizerka na Wieczór Kawalerski

lub

Show Girls to miejsce, w którym zamówisz profesjonalne striptizerki na różne okazje, także te najbardziej wyjątkowe i niepowtarzalne, jak wieczór kawalerski. Wybrana przez Ciebie profesjonalna tancerka umili imprezę przede wszystkim przyszłemu panu młodemu, ale nie tylko - pokaz odbywa się przed wszystkimi uczestnikami wydarzenia i każdy może wziąć w nim czynny udział. W pierwszej części dziewczyna skupi uwagę na głównym bohaterze, właśnie jemu dedykując taniec i do niego kierując zmysłowe kocie ruchy, gesty, spojrzenia. Finalnie bitą śmietaną czy oliwką będą mogli posmarować ją wszyscy obecni na spotkaniu panowie. Prawda, że brzmi pysznie?

Striptiz na wieczór kawalerski: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

Wieczór kawalerski – striptiz jednej dziewczyny czy pokaz tańca w grupie?

Ponieważ to Ty jesteś organizatorem, masz prawo zgłosić nam wytyczne i sugestie co do przebiegu imprezy. Jeśli wolisz, aby na scenie zatańczyły dwie striptizerki lub więcej dziewczyn, nie ma problemu. Możesz zgłosić nam preferowane stroje, przebrania i kostiumy erotyczne. Jeśli masz ulubioną ścieżkę dźwiękową lub chcesz zaskoczyć przyszłego pana młodego jego ulubionym utworem, tę informację również podaj nam wcześniej - podczas ustalania szczegółów występu. Dziewczyny na wieczór kawalerski wybierzemy wspólnie lub damy Ci wolną rękę. Zapewniamy, że bez względu na decyzję, będziecie zachwyceni ich wyglądem, umiejętnościami tanecznymi, urokiem osobistym oraz charyzmą!

Striptiz na Wieczory Kawalerskie

lub

Oferujemy imprezy z tradycyjnym striptizem, a także wyjątkowe Lesbian Shows, na którym dwie dziewczyny odgrywają scenki erotyczne. Mało tego, profesjonalna tancerka może zaprezentować umiejętności teatralne w unikalnej choreografii artystycznej. Którą propozycję wybierzesz? Nie ukrywamy, że możliwości jest mnóstwo, trudno się zdecydować. Jeśli masz wątpliwości lub nie wiesz, który pokaz będzie najlepszy, skorzystaj z naszych podpowiedzi. W branży działamy od lat, potrafimy więc doradzić!

Damski striptiz jako główny punkt wieczoru kawalerskiego

Filmy, seriale, książki i cała kultura popularna przyzwyczaiły nas, że striptiz damski na wieczór kawalerski stanowi jeden z najważniejszych punktów imprezy na cześć przyszłego pana młodego, może nawet główny i najbardziej wyczekiwany. Spotkane ze zmysłową dziewczyną w męskim gronie wprost nie może się odbyć bez profesjonalnej tancerki erotycznej - co najmniej jednej. Kwestią nie jest zatem "czy" zorganizować striptiz podczas wieczoru kawalerskiego, lecz "jaki" powinien on być.

Tancerki Erotyczne na Wieczory Kawalerskie

lub

W Show Girls mamy gotowe propozycje scenariuszy z jednym wyjściem tanecznym lub dwoma. Striptizerki na kawalerski mogą zmienić strój erotyczny pomiędzy wystąpieniami bądź pozostać w tej samej seksownej kreacji. Dodatkowo, aby urozmaicić imprezę, możesz opłacić obecność dziewczyny już po wystąpieniu. Dotrzyma towarzystwa gościom, porozmawia z nimi lub potańczy, a wcieli się też w rolę kelnerki i będzie serwować przekąski topless. Możliwości jest wiele, a pewnik tylko jeden: wieczory kawalerskie w Show Girls nie mają sobie równych!

Tancerki Erotyczne na Wieczory Kawalerskie

lub

Profesjonalna tancerka na wieczór kawalerski – cena i szczegóły pokazu

Striptizerka na wieczór kawalerski? To brzmi jak pomysł doskonały! Nie ma wątpliwości, że pan młody doceni taki gest, a spotkanie zakończy zachwycony pokazem, w którym miał przyjemność wziąć czynny udział. Nasze dziewczyny czekają - z przyjemnością wezmą udział w wyjątkowym spotkaniu, którego jesteś organizatorem. Chcesz wiedzieć, jak wyglądają? Przejrzyj portfolio każdej z dziewczyn. Masz pytania? Nie krępuj się ich zadawać: odpowiemy na każde z nich! Interesuje Cię cena? Wszystko wyjaśnimy Ci podczas rozmowy. Zapewniamy, że nie zakończysz jej zawiedziony, a wręcz przeciwnie – nie będziesz mógł doczekać się aż nasze dziewczyny zawitają w Twoich progach! Nie daj się dłużej namawiać: pan młody zasługuje na wyjątkowy prezent. Dzięki nam pokaz zostanie opracowany w każdym szczególe. Show Girls to jakość sama w sobie!

Striptiz na Wieczory Kawalerskie: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

* Wymienione ceny są poglądowe. Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od lokalizacji imprezy oraz ewentualnych zmian w zaproponowanych przez nas pakietach lub ilości tancerek zamówionych na imprezę. Przy zamówieniu pokazu obligatoryjnie wymagany jest zadatek w wysokości 500 zł. na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.