MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Kraków

Tancerki Erotyczne Kraków
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny w Krakowie | Tancerki Erotyczne Kraków

lub

Tancerki erotyczne Kraków - mieszkańcy stracili dla nich głowę

Mieszkacie w stolicy Małopolski i intensywnie rozmyślacie nad atrakcją na wieczór kawalerski? Chcecie, aby został on na długo zapamiętany? Dobrze trafiliście! Na tę okazję idealnie nada się nasz pokaz tańca erotycznego w Krakowie. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze i nie ma sensu kombinować. Wybierzcie pomysł sprawdzony, czyli taniec na wieczór kawalerski Kraków, który zawsze przypada do gustu mężczyznom lubiącym kobiece wdzięki i dobrą zabawę.

Nasze profesjonalne tancerki erotyczne Kraków na wieczór kawalerski Małopolska, to młode, urokliwe, seksowne, utalentowane i pełne wdzięku kobiety, które rozkręcą każdą męską imprezę. Tylko uwaga – one podgrzeją atmosferę do czerwoności i sprawią, że wszyscy uczestnicy tego wydarzenia będą pod wrażeniem trudnym do opanowania. Satysfakcja gwarantowana!

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Kraków - do kogo kierujemy naszą ofertę

Kto może zamówić nasze tancerki erotyczne z Krakowa i małopolskie? Jeśli jesteście bratem, siostrą, kumplem, przyjacielem, czy świadkiem przyszłego Pana Młodego, to śmiało możecie się do nas zgłosić, aby zarezerwować wspaniałe striptizerki na wieczór pożegnania się ze stanem kawalerskim. Jednak nie widzimy problemu, aby Pan Młody samodzielnie zamówił sobie taką atrakcję. W końcu to jego wieczór.

Tancerki Erotyczne Kraków na Wieczór Kawalerski w Krakowie

Pokaz tańca erotycznego Kraków - występ solowy, a może grupowy w wersji lesbijskiej?

Tylko Wy decydujecie o tym, czy wolicie występ solowy czy dacie się skusić na grupowy. Nasze tancerki erotyczne w Krakowie, niezależnie od tego czy zdecydujecie się na show jednej striptizerki, dwóch czy całej grupy, włożą w ten występ całe swoje serce (i nie tylko serce). 

Tancerka erotyczna Kraków - wasz scenariusz ― nasze wykonanie

Możecie liczyć na to, że w zanadrzu mamy sprawdzone sposoby na świetną zabawę na wieczorze kawalerskim. Jednakże zawsze bardzo cieszy nas, gdy to Wy podsuwacie swoje pomysły na scenariusze (tej jakże ważnej w życiu mężczyzn imprezy). Im bardziej oryginalny pomysł  na występ tancerki erotycznej z Krakowa, tym doskonalsza zabawa gwarantowana. Nasze striptizerki mogą dla Was zaaranżować nawet porwanie Pana Młodego. ;)

Tancerki erotyczne w Krakowie - indywidualne podejście

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych taką usługą jak profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Kraków. Boicie się, że jest już za późno na rezerwację terminu na show, z udziałem naszych cudownych dziewczyn z Show Girls? Zadzwońcie do nas jak najszybciej, a gwarantujemy Wam że dołożymy wszelkich starań, aby waszą imprezę uświetnił gorący występ jednej z naszych striptizerek. Nawet jeżeli impreza ma odbyć się za kilka dni, spróbujemy znaleźć dla Was rozwiązanie „last minute”. Zadzwońcie do nas ― nic nie ryzykujecie, a możecie zyskać tylko super zabawę!

Nasze pakiety na pokaz tańca erotycznego w Krakowie

Show Girls posiada w swojej ofercie aż sześć różnych pakietów, w zależności od waszych preferencji i budżetu na tę imprezę:

  • wersja standard ― pokaz podstawowy, trwający około 20 minut ― cena 1200 złotych
  • wersja silver ― pokaz rozszerzony, którego czas trwania wynosi około 40 minut ― cena 1500 złotych
  • wersja gold ― jest to pokaz w wersji silver, ale z dodatkową opcją ― tancerka erotyczna Kraków przez ponad godzinę po występie, zostanie z Wami jako gość na męskim spotkaniu - cena 2000 złotych
  • pokaz artystyczny ― taniec, stanowiący sztukę. Mniej dosłowności, więcej seksapilu i erotyki ― cena do indywidualnego ustalenia
  • lesby show ― półgodzinny pokaz dwóch dziewcząt. Lubicie pocałunki i oliwkę? Jest dla Was idealny ― cena 3000 złotych
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, konferencja, delegacja, bankiet - pokaz erotyczny na specjalne zamówienie. Cena do indywidualnego ustalenia.

Striptiz Kraków: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Krakowie: Kontakt

lub