MENU
Jesteś tutaj: OFERTA Striptizerka na barbórkę

Striptizerka na Barbórkę |
☆ Striptiz Damski na Barbórki ☆

Barbórka Śląsk i Małopolska. Jest taki czas w roku, kiedy cała górnicza brać łączy się podczas wspólnej zabawy. Jest to dzień górnika. Kameralne spotkania czy też duże i liczne karczmy piwne nie mają końca. Nie ma wątpliwości, że gwarki nie narzekają na brak pomysłów i kreatywności.

Bardzo popularną atrakcją z okazji tego typu wydarzeń jest wynajęcie striptizerki na Barbórkę. Należy pamiętać, że nie zawsze na imprezie są tylko górnicy. Przemysł górniczy to przecież znacznie więcej. To właściciele oraz prezesi spółek. To też nieoceniony zespół ratownictwa górniczego. Wszyscy oni biorą udział w imprezach barbórkowych. Wszyscy oni w równym stopniu zasługują na to, aby świętować golonko i zobaczyć profesjonalny striptiz damski.

Profesjonalne striptizerki tancerki erotyczne na barbórki

Striptizerka na Barbórkę - dziewczyna dla górników

lub

Tancerka na striptiz dla górników na Górnym Śląsku i w Małopolsce i łódzkim. Jaka powinna być? Czym się wyróżniać? Pierwsza zasada jest taka, że tancerka erotyczna powinna się podobać. To jednak nie wszystko. Nawet jeśli będzie najładniejsza i najsexowniejsza - to jeśli brak jej charyzmy i umiejętności interpersonalnych - to się nie uda. Zamawiacie striptiz damski na barbórki po to, aby wspaniale się bawić. Nasze striptizerki z całą pewnością zadbają o to, aby każdy z uczestników poczuł się wyjątkowo. Mają na to swoje sprawdzone sposoby. Począwszy od wyboru rozmaitych przebrań tematycznych, poprzez całkowicie niebanalne rekwizyty. Wszystko to w komplecie z pogodnym i jednocześnie uwodzicielskim uśmiechem i hipnotyzującym spojrzeniem. Wybierając Show Girls Team masz całkowitą pewność, że nasze dziewczyny z przyjemnością spędzą z Wami czas. Uwielbiają rozbierać się dla mężczyzn, uwielbiają robić striptiz. Uwielbiają swoją pracę - dlatego też pokaz tańca erotycznego dla górników - w ich wykonaniu zawsze jest niezapomnianym przeżyciem.

Erotyczna tancerka do wynajęcia na barbórkę

Tancerka Erotyczna do Wynajęcia na Barbórki | Show Girls

lub

Zadzwoń do nas już dzisiaj. Dowiedz się jakie wersje pokazów możemy Ci zaoferować. A może sam masz pewien pomysł i chcesz byśmy wcielili go w życie. Naprawdę jest w czym wybierać - jeśli chodzi o wybór odpowiednich wariantów. Jedno jest pewne - striptizerka na barbórkę to jeden z najlepszych pomysłów. A więc? Nasze dziewczyny są tutaj dla Was.

Striptiz z dojazdem: cała Polska

Śląsk! Małopolska! Łódzkie! Bo barbórki to nie tylko węgiel kamienny i Śląsk czy Małopolska! Barbórka to również węgiel brunatny i kopalnie odkrywkowe - Bełchatów i okolice. Nasze striptizerki występują na barbórkach oraz karczmach piwnych w rozmaitych miejscach. Ty również możesz zamówić striptiz do miejsc takich jak: klub, bar, pub, pensjonat, ogródki działkowe, domek do wynajęcia, remiza strażacka, karczma, sala przyjęć. Dojeżdżamy na pokazy striptizu na terenie całego Górnego Śląska - Jastrzębie-Zdrój, Rybnik... Małopolski - Oświęcim, Libiąż... łódzkie - okolice Bełchatowa, Kleszczów...

Striptiz na Barbórki: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

* Wymienione ceny są poglądowe. Ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy m.in. od lokalizacji imprezy oraz ewentualnych zmian w zaproponowanych przez nas pakietach lub ilości tancerek zamówionych na imprezę. Przy zamówieniu pokazu obligatoryjnie wymagany jest zadatek w wysokości 500 zł. na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.