MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Striptizer Toruń

Striptizer Toruń
Striptiz Męski w Toruniu

Striptizer Toruń, striptizerzy w Toruniu. Męski striptiz w wykonaniu chippendales'ów z firmy Show Girls, to uczta dla kobiecych zmysłów. Ponadto jest to naprawdę wspaniała niespodzianka oraz atrakcja na różnego rodzaju wydarzenia. Nasi tancerze prezentują pokazy solo. Mogą również zatańczyć w duecie z jedną z naszych striptizerek. Oczekujesz profesjonalnego erotycznego męskiego tańca? Mamy coś co sprawi, że zaniemówisz z wrażenia.

lub

STRIPTIZERZY TORUŃ

STRIPTIZER TORUŃ NA WIECZÓR PANIEŃSKI W TORUNIU STRIPTIZ NA WIECZORY PANIEŃSKIE

Striptizer na wieczór panieński w Toruniu. Wasza przyjaciółka będzie świętować swój wieczór panieński? Zarezerwowałaś już miejsce w modnym klubie? Przewidziałaś atrakcje typu ecsape room? Są to z pewnością ciekawe pmysły, ale musisz mieć świadomość że żadna z nich nie może się nawet równać z pokazem tańca erotycznego dla panny młodej.

Warto zauważyć że ównież obecne przyjaciólki będą miały na co popatrzeć :) Nie pozbawiaj panny młodej przyjemności oraz wspomnień, które może zapewnić Wam pokaz chipendales'a. Wasz prywatny "Magic Mike", który poświeci maximum uwagi, aby rozgrzać Wasze damskie towarzystwo.

STRIPTIZER TORUŃ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO TORUNIA

Striptizer na imprezę firmową w Toruniu. Jeśli chcesz zorganizować występ tancerza erotycznego z okazji zbliżającej się imprezy firmowej, to jesteś w bardzo dobrym miejscu. Przystojni tancerze, którzy naprawdę potrafią rozgrzać publiczność. Mogą zaprezentować się w roli policjanta, strażaka, czy kowboja ...a to tylko kilka z wielu rozmaitych przebrań jakie możesz wybrać na swoją imrezę.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj striptiz męski na firmowy bankiet lub kameralną imprezę integracyjną. Zaszalej choć tej jednej nocy! Zaszalej w towarzystwie naszych przystojnych tancerzy.

STRIPTIZER TORUŃ NA URODZINY W TORUNIU

Striptizer na urodziny w Toruniu. Czy jubilatka jest kobietą, która uwielbia łamać stereotypy i nie liczy się z konwenansami? Właśnie dla takich jak ona występ tancerza erotycznego będzie wymarzonym prezentem urodzinowym. Jeśli to Ty organizujesz przyjęcie urodzinowe i zdecydowanie odrzucasz pomysł zakupu przewidywalnych prezentów - to postaw na striptiz męski dla solenizantki.

Zadzwoń do nas już dzisiaj i zarezerwuj taniec chippendales'a. Przygotuj z nami unikatowy występ striptizera z okazji urodzin. Starannie dobierzemy przebrania tematyczne oraz wszelkie szczegóły związane z występem. Damska część publiczności będzie zachwycona!

STRIPTIZER TORUŃ NA DZIEŃ KOBIET W TORUNIU

Striptizer na dzień kobiet w Toruniu. Wiadomo od dawna jaki jest "gwóźdź programu" podczas imprez z okazji święta dnia kobiet. Tak! Występ striptizera! Jak Polska długa i szeroka odbywają się w tym okresie liczne imprezy, na których występują tancerze erotyczni. Jeśli i Ty również rozważasz tego typu atrakcję dla Pań, to nie czekaj zbyt długo. Profesjonalni tancerze nie mogą narzekać na brak zainteresowania.

Zadzwoń do nas i poznaj naszą ofertę Chippendales na dzień kobiet! Nie pozwól aby ten wyjątkowy dzień w roku przeszedł bez echa. Taki wieczór zasługuje na to, aby uczcić go w odpowiedni sposób. Poznaj wiec naszych przystojnych tancerzy z Torunia.

STRIPTIZ MĘSKI TORUŃ NA JAKĄ IMPREZĘ GDZIE I DOKĄD MOŻNA ZAPROSIĆ STRIPTIZERA

Zamów striptiz męski do miejsc takich jak: dom, apartament, sala przyjęć, mieszkanie, pizzeria, restauracja, kręgielnia, klub, dyskoteka, pub, bar, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, domek do wynajęcia, statek, jacht, imprezowy katamaran, limuzyna, partybus, hummer, biuro, siedziba firmy, biuro, remiza strażacka.

Striptiz męski to super pomysł na imprezy takie jak: babski comber, dzień kobiet, imieniny, pożegnanie emerytki, zjazd absolwentów, damskie spotkanie, impreza rozwodowa, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, halloween party, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, event, bankiet, gala, konferencja, targi branżowe, striptiz dla żony, striptiz dla szefowej, striptiz dla pani prezes.

Striptiz z dojazdem: kujawsko-pomorskie

Nasi tancerze erotyczni dojeżdżają do miejscowości takich jak: Toruń, Grudziądz, Chełmża, Włocławek, Rypin, Ciechocinek, Świecie, Chełmno, Mogilno, Bory Tucholskie, Wągrowiec, Brodnica, Kowalewo Pomorskie, Solec Kujawski, Więcbork, Kcynia, Szubin, Bysław, Dobrzyń nad Wisłą, Brześć Kujawski, Lubień Kujawski, Izbica Kujawska, Sompolno.

Striptizer Toruń: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~30 min 1500 zł
Dzień Kobiet ~30 min 3000 zł
Imprezy Masowe ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Striptizer w Toruniu: Kontakt

lub