MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Gdańsk

Tancerki Erotyczne Gdańsk
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Gdańsk | Tancerki Erotyczne w Gdańsku

lub

Tancerki erotyczne Gdańsk - Czy Trójmiasto jest na to gotowe?

Mieszkacie w Trójmieście i szukacie wyjątkowej atrakcji na wieczór kawalerski? Jesteście we właściwym miejscu! Bo cóż może być lepszego na wieczór kawalerski w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, niż pokaz tańca erotycznego od Show Girls. Chyba nie ma mężczyzny, który mógłby pozostac obojętny na piękno kobiecego ciała. Więc taki występ będzie najlepszym wyborem.

Obojętnie, czy jesteście świadkiem Pana Młodego, najlepszym kumplem, siostrą, bratem, czy przyjacielem. Jeśli to w Twoich rękach leży organizacja wieczoru kawalerskiego, to z naszą pomocą zapewnisz najwspanialszą rozrywkę na ten wyjątkowy wieczór Trójmiasto. Wystarczy, że zadzwonisz. Razem dopieścimy każdy szczegół tak, aby ta impreza była jeszcze przez długi czas wspominana. Zaufała nam już rzesza klientów, i z pewnością się na nas nie zawiedli. Nasze tancerki erotyczne w województwie pomorskim, niezaprzeczalnie sprawią, że i Wy pozostaniecie z nami na dłużej. Przekonajcie się sami!

Tancerka erotyczna Gdańsk - sexapil, który pobudzi zmysły

Nasze profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski w Gdańsku, to młode, pełne wdzięku, uroku i seksapilu kobiety. Tancerki pomorskie podczas swojego pokazu przeglądaja się w Waszych oczach, uwielbiają sposób w jaki na nie patrzycie i podziwiacie. Wasze uwielbienie jest jednocześnie najlepszym afrodyzjakiem i motywacją, aby zrobić najlepszy pokaz Gdańsk, Gdynia, Sopot!

Tancerki Erotyczne Gdańsk na Wieczór Kawalerski w Gdańsku

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Gdańsk - Tancerka lub tancerki, oto jest pytanie

Któż nie ceniłby sobie możliwości wyboru. Doskonale o tym wiemy, dlatego u nas możecie sami zadecydować. Czy wolicie pokaz tańca erotycznego w Gdańsku w wykonaniu jednej, dwóch czy całej grupy striptizerek, na waszej imprezie. Mówicie jakie macie preferencje, jaką kwotę planujecie przeznaczyć na ten cel, a my dobieramy wariant specjalnie dla Was. Zadbamy o to, aby emocje w tym wyjątkowym dniu były tylko pozytywne, a wspomnienia z tej imprezy jeszcze przez lata wracały podczas wspólnych spotkań.

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski w Trójmieście, to według nas jedyny słuszny wybór (jeśli chodzi o atrakcję na tę okazję).

Pokaz tańca erotycznego Gdańsk - Nie ma na co czekać, rezerwujcie już dziś!

Nie traćcie czasu na przeglądanie pojedynczych ofert, ponieważ występy naszych tancerek erotycznych w Gdańsku cieszą się ogromną popularnością. Dlatego najlepiej zarezerwować termin od razu , aby mieć pewność że na Waszej imprezie pojawią się najlepsze tancerki erotyczne w Polsce. Jeśli jednak poukładało się tak, że potrzebna Wam tancerka erotyczna w Gdańsku z terminem ”na wczoraj” ― nie stresujcie się i nie poddawajcie! Łapcie za telefon i dzwońcie do nas. Jesteśmy pewni że da się to jeszcze naprawić.

Wieczór kawalerski i tancerki erotyczne Gdańsk. Uwielbiamy Waszą kreatywność.

Mamy swoje sprawdzone scenariusze na to by goście byli zachwyceni pokazem, z domieszką gry aktorskiej na wieczorze kawalerskim Trójmiasto, co nie zmienia faktu, że zawsze z ciekawością poznajemy wasze wizje. Możecie się wykazać i zaproponować nam swój pomysł, jak miałaby wyglądać ostatnia noc "wolnosci", pożegnanie kawalerskiego stanu, w wykonaniu naszych seksownych striptizerek.

Tancerka erotyczna w Gdańsku - Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nasza firma posiada w ofercie kilka pakietów tak, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego i na swoją kieszeń:

  • standard ― taniec podstawowy ― około 20 minut może krótko, ale za to bardzo konkretnie ― cena 1200 zł
  • silver ― pokaz rozszerzony ― około 40 minut z naszą drapieżną kocicą ― cena 1500 zł
  • wersja gold ― taka wersja silver, ale z opcją dodatkową ― jeszcze przez godzinę nasza Tancerka, będzie dbać o to abyście się doskonale bawili, jako gość specjalny - cena 2000 zł
  • lesby show ― ok. półgodzinny pokaz dwóch dziewczyn. Zmysłowe pocałunki i kuszące ruchy  ― cena 3000 zł.
  • burleska show ― sztuka  przez duże S― cena do uzgodnienia
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, delegacja, event, konferencja, bankiet - warunki do uzgodnienia

Striptiz Gdańsk: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Gdańsku: Kontakt

lub