MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI Striptizerka Zielona Góra

Striptizerka Zielona Góra ☆ Striptiz damski w Zielonej Górze ☆

Seksowna o kocim spojrzeniu z Zielonej Góry

lub

Striptizerka do Zielonej Góry. Imprezy w stolicy lubuskiego dla prawdziwych facetów, to dobre trunki i równie dobra striptizerka. Szał zmysłów na imprezie. I to wszystkich zmysłów. To jest coś czego po prostu nie możesz sobie odmówić. Ważna jest także uciecha dla wzorku i dotyku. Te dwie kwestie doskonale zaspokajają profesjonalne tancerki erotyczne! Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny striptease sprawdza się zawsze i na większości imprez dla dorosłych. Województwo lubuskie także się umie bawić. I robi to doskonale. Lubuskie górą! A raczej Zieloną Górą! Zamów również: striptizerka do Limuzyny, striptiz w Limuzynie.

STRIPTIZERKA ZIELONA GÓRA NA WIECZÓR KAWALERSKI W ZIELONEJ GÓRZE WIECZORY KAWALERSKIE

Striptizerka na wieczór kawalerski w Zielonej Górze. Pracujące w Show Girls striptizerki to kobiety niezwykłe. Pełne pasji i pozytywnej energii. Magnetyzująca moc uwodzicielskiego spojrzenia. Czy kawaler wie co go czeka? Będzie wspaniale jeśli niespodzianka pozostanie niespodzianką do samego końca :) Tancerka w momencie przeobrazi się w najseksowniejszą istotę jaką do tej pory widzieliście. Dlatego striptizerka po prostu powinna pojawić się na waszej imprezie kawalerskiej w Zielonej Górze. Niech się dzieje!

STRIPTIZERKA ZIELONA GÓRA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO ZIELONEJ GÓRY IMPREZY FIRMOWE

Sexowna tancerka z błyskiem w oku w Zielonej Górze

Striptizerka na imprezę firmową Zielona Góra. Musisz wiedzieć, że pokaz tańca erotycznego na imprezie firmowej w Zielonej Górze, to widowisko jedyne w swoim rodzaju. Po tym jak striptizerka wykona seksowną i zjawiskową choreografię, dopasowaną do ścieżki dźwiękowej, nastąpi wielki finał pokazu. W jego trakcie uczestnicy wydarzenia będą mieć okazję nasmarować striptizerkę oliwką lub bitą śmietaną. Bankiety lub duże eventy typu zlot motocyklowy, zlot samochodowy nie może się odbyć bez profesjonalnej oprawy jak pokaz erotyczny. Skorzystaj z oferty Show Girls na EVENTY w Zielonej Górze.

STRIPTIZERKA ZIELONA GÓRA NA URODZINY W ZIELONEJ GÓRZE STRIPTIZ DLA JUBILATA

Striptizerka na urodziny w Zielonej Górze. Przygotowujemy scenariusze dopasowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Zamiast klasycznego stripteasu preferujesz gorący Lesby Show? Proszę bardzo! Jedna, dwie tancerki, a może cała Grupa Show Girls? Natomiast podczas przyjęcia z mieszanym towarzystwem, świetnie sprawdzają się artystyczne pokazy tańca erotycznego takie jak burleska. Najważniejszą dla nas kwestią jest to, aby jubilat / solenizant był oczarowany prezentem w postaci pokazu tańca erotycznego na urodziny. Zwróć się do nas i zarezerwuj wyjątkowy striptiz dla bliskiej osoby z okazji okrągłych urodzin.

SKĄD ZAMÓWIĆ STRIPTIZERKI? NA JAKIE IMPREZY MOŻNA ZAMÓWIĆ STRIPTIZ?

Zamów striptiz do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, pole paintballowe, ogródki działkowe, hotel, hostel, motel, pensjonat, domek nad jeziorem, bar, pub, restauracja, dyskoteka, klub, pizzeria, kręgielnia, klub motocyklowy, remiza strażacka, limuzyna, hummer, partybus, statek, imprezowy katamaran, siedziba firmy, biuro, korporacja.

Striptiz to dobry pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, męskie spotkanie, impreza rozwodowa, jubileusz, rocznica, walentynki, dzień chłopaka, sylwester, andrzejki, halloween party, impreza firmowa, wigilia firmowa, wyjazd integracyjny, impreza integracyjna, impreza pracownicza, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków.

Striptiz z dojazdem: lubuskie

Striptizerka Dojedzie do miejscowości takich jak: Zielona Góra, Wilkanowo, Radwanów, Droszków, Otyń, Zakęcie, Kożuchów, Cigacice, Czerwieńsk, Sulechów, Bródki, Drzonów, Cibórz, Skąpe, Trzebiechów, Kargowa, Bojadła, Zabór, Lubiatów, Lubogoszcz, Świętno, Nowe Miasteczko, Szprotawa, Dziećmiarowice, Małomice, Świętoszów, Iłowa, Babimost, Sława, Nowogród Bobrzański, Rudna, Przemków.


Striptiz Zielona Góra: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Zielonej Gorze: Kontakt

lub