MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE 50 twarzy Angelo - striptizer taki, jakiego zapragniesz

50 twarzy Angelo - striptizer taki, jakiego zapragniesz

Odpowiadasz za organizację wieczoru panieńskiego siostry lub przyjaciółki? Chcesz przygotować urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla bliskiej koleżanki? A może po prostu masz ochotę urządzić przyjaciółkom niezapomnianą imprezę w damskim gronie? Striptizer do wynajęcia sprawdzi się doskonale! Wybierz naszego tancerza erotycznego Angelo i powiedz, kim ma dla ciebie zostać. Marzy Ci się seksowny hydraulik, silny budowlaniec, a może męski policjant lub żołnierz? Na wieczorku panieńskim lub innym przyjęciu Angelo odkryje przed tobą i pozostałymi gościniami jedną ze swoich pięćdziesięciu fascynujących twarzy. Aby poznać je wszystkie, będziesz musiała zaprosić Angelo wiele razy. Mocne wrażenia gwarantowane!

Jak pracuje tancerz erotyczny Angelo?

Pokaz tańca erotycznego w wykonaniu Angelo - Chippendales Show - to połączenie rozkoszy dla wielu zmysłów. Obserwujesz płynny, seksowny taniec striptizera i śledzisz kolejne części jego garderoby lądujące na podłodze. W tle leci nowoczesna, rozrywkowa muzyka. Przygaszone światła stwarzają niesamowity klimat. Pod koniec występu Chippendales Show Angelo pozwoli tobie i pozostałym gościniom nasmarować swoje ciało olejkiem lub bitą śmietaną. Poczujesz jego silne mięśnie, które wcześniej zostaną umiejętnie wykorzystane w tańcu erotycznym. Nie czekaj - skontaktuj się z nami i zdobądź pewność, że Angelo jest wolny w preferowanym przez ciebie terminie i dojedzie we wskazane miejsce. Nie zapomnij też powiedzieć nam, na której z pięćdziesięciu twarzy Angelo zależy Ci najbardziej!

Koniecznie poznaj drugiego striptizera pracującego w naszym zespole. Roberto to facet gorący i nieokrzesany niczym młody południowiec. Zamów na pokaz tańca erotycznego właśnie jego lub... wybierz obu panów, by zorganizowana przez Ciebie impreza była jeszcze bardziej emocjonująca!