MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Striptizer Białystok

Striptizer Białystok
Striptiz Męski w Białymstoku

Striptizer Białystok, striptizerzy w Białymstoku. Jeśli szukasz tancerza erotycznego, który mógłby dojechać na Podlasie i zrobić pokaz tańca erotycznego z przyjemnością informujemy, że właśnie masz przed sobą najlepszych przystojniaków w Polsce!

lub

STRIPTIZERZY BIAŁYSTOK

STRIPTIZER BIAŁYSTOK NA WIECZÓR PANIEŃSKI W BIAŁYMSTOKU STRIPTIZ NA WIECZORY PANIEŃSKIE

Striptizer na wieczór panieński w Białymstoku. Wieczór panieński najlepszej przyjaciółki / siostry / koleżanki zbliża się bardzo szybko. Chcesz, aby był dokładnie taki jak sobie wymarzyła? Zadbałaś o liczne atrakcje i jak widać nie zapominasz również o występie striptizera dla przyszłej panny młodej.

To się chwali! Zdecydowanie "młoda" będzie zaskoczona Twoją inwencją oraz kreatywnością. Zadzwoń do nas i zarezerwuj już dzisiaj występ tancerza erotycznego w Białymstoku. Chippendales, który zadba o to, by Wasza panna młoda poczuła się tego wieczoru wyjątkowo.

STRIPTIZER BIAŁYSTOK NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO BIAŁEGOSTOKU

Striptizer na imprezę firmową w Białymstoku. Bankiet, targi, impreza integracyjna, a może uroczyste otwarcie lokalu? Dobrym rozwiązaniem jest zapewnienie atrakcji dla męskiej oraz damskiej części publiczności. Może duet striptizera i striptizerki? Może przystojny barman, który będzie uzupełniał szampana pięknym paniom? A może masz swój własny pomysł, który powinniśmy wcielić w życie?

Zadzwoń do nas lub napisz do nas wiadomość. Powiedz jakie wydarzenie przed Tobą. Z ogromną przyjemnością przygotujemy ofertę dostosowaną w całości do Twoich potrzeb oraz wymagań.

STRIPTIZER BIAŁYSTOK NA URODZINY W BIAŁYMSTOKU

Striptizer na urodziny do Białegostoku. Pokaz erotycznego tańca dla jubilatki z okazji okrągłych urodzin, to bardzo popularna forma prezentu urodzinowego. Chippendales, który nie tylko doskonale wygląda. Jest również mistrzem pobudzania kobiecych zmysłów. Doskonale wie jak sprawić, aby Wasza solenizantka poczuła się wyróżniona.

Odezwij się do nas. Postaw na profesjonalizm i wybierz pasjonatów tańca erotycznego. Męski striptiz, który będzie dopracowanym widowiskiem. Wybierz też tancerza, który będzie ucieleśnieniem kobiecych pragnień. Zadzwoń.

STRIPTIZER BIAŁYSTOK NA DZIEŃ KOBIET W BIAŁYMSTOKU

Stiptizer na Dzień Kobiet do Białegostoku. Niezależnie czy impreza z okazji dnia kobiet będzie dużym wydarzeniem czy kameralnym spotkaniem. Zasługujecie na to, aby z tej okazji wystąpił przed Wami chippendales z krwi i kości. Przystojniak rodem z american dream :)

Najważniejszym jest fakt, aby z wyprzedzeniem zarezerwować występ tancerza erotycznego do Białegostoku. Pozwoli to przygotować naprawdę spektakularną niespodziankę dla wspaniałych pań. Zadzwoń i wspólnie z nami zorganizuj występ striptizera.

STRIPTIZ MĘSKI BIAŁYSTOK NA JAKĄ IMPREZĘ GDZIE I DOKĄD MOŻNA ZAPROSIĆ STRIPTIZERA

Zamów striptiz do miejsc takich jak: mieszkanie, apartament, dom, ogródki działkowe, leśniczówka, domek nad jeziorem, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub, pub, bar, dyskoteka, hotel, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, partybus, hummer, statek, imprezowy katamaran, biuro, siedziba firmy, remiza strażacka.

Striptiz męski to super pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pożegnanie emerytki, zjazd absolwentów, babski comber, dzień kobiet, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, halloween party, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, event, bankiet, gala, konferencja, impreza pracownicza, striptiz dla żony, striptiz dla szefowej, striptiz dla pani prezes.

Striptiz z dojazdem: podlaskie

Nasi tancerze erotyczni dojeżdżają do miejscowości takich jak: Białystok, Łomża, Augustów, Suwałki, Wasilków, Supraśl, Zambrów, Czarna Białostocka, Zabłudów, Knyszyn, Mońki, Korycin, Tykocin, Narew, Grajewo, Wiżajny, Siemianówka, Sokółka, Dąbrowa Białostocka, Lipsk, Sztabin, Sejny, Łapy, Rajgród, Szczuczyn, Sokoły, Wizna, Brańsk, Ciechanowiec, Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Białowieża, Kleszczele.

Striptizer Białystok: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~30 min 1500 zł
Dzień Kobiet ~30 min 3000 zł
Imprezy Masowe ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Striptizer w Białymstoku: Kontakt

lub