MENU
Jesteś tutaj: TANCERZE Striptizer Rzeszów

Striptizer Rzeszów
Striptiz Męski w Rzeszowie

Striptizer Rzeszów, striptizerzy w Rzeszowie. Damskie imprezy na Podkarpaciu mogą mieć zaskakujący obrót - jeśli zdecydujesz się zamówić striptiz męski. Przystojny chippendales, który rozgrzeje wszystkie kobiety obecne na sali. Coś nam mówi, że nawet nie trzeba Cię specjalnie namawiać. Ten pomysł jest przecież doskonały!

lub

STRIPTIZERZY RZESZÓW

STRIPTIZER RZESZÓW NA WIECZÓR PANIEŃSKI W RZESZOWIE STRIPTIZ NA WIECZORY PANIEŃSKIE

Striptizer na wieczór panieński w Rzeszowie. Właściwie kwestię przygotowania występu striptizera dla panny młodej możesz zostawić w całości nam. Przygotujemy się do niego perfekcyjnie. Dobierzemy odpowiednie przebrania tematyczne, muzykę oraz temat przewodni pokazu. To wielki dzień tej wyjątkowej dziewczyny. Razem możemy sprawić, że będzie go wspominała z uśmiechem, przez długie lata.

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń i zarezerwuj występ tancerza erotycznego na wieczór panieński w Rzeszowie. A może bawicie się w jednej z mniejszych miejscowości w województwie podkarpackim? Zapewniamy, że dla nas nie będzie to żadną przeszkodą. Nasi tancerze zawsze znajdą drogę do najpiękniejszej kobiety na tej imprezie.

STRIPTIZER RZESZÓW NA IMPREZĘ FIRMOWĄ DO RZESZOWA

Striptizer na imprezę firmową w Rzeszowie. Organizujesz firmowe wydarzenie i chcesz zapewnić gościom erotyczne show w wykoaniu profesjonalnego tancerza? A może planujesz coś dla Pań i dla Panów? Zatem ladies and gentlemen - przed Wami niepowtarzalny duet tancerza i tancerki erotycznej. Z kolei dla osób, które chciałyby zadbać o obsługę baru - podczas firmowego wydarzenia chcą sexownego barmana - to również możemy Wam zaoferować.

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz i powiedz nam czego oczekujesz. Jakie są Twoje plany na ten wyjątkowy event. W pierwszej kolejności jednak poznaj naszą całą ofertę. Na potrzeby klientów biznesowych możemy również przygotować propozycje indywidualne wraz z wyceną. Zadzwoń.

STRIPTIZER RZESZÓW NA URODZINY W RZESZOWIE

Striptizer na urodziny do Rzeszowa. Z okazji 18-stki, z okazji okrągłych urodzin - 40-stka, - 50-tka. Dla tej jednej wyjątkowej kobiety. Dla Waszej jubilatki. Występ striptizera będzie fantastycznym pomysłem na urodzinowy prezent. Taniec erotyczny w wykonaniu przystojnego, doświadczonego tancerza erotycznego, może sprawić, że solenizantka będzie jedyną królową na tej imprezie. Z całą pewnością będzie królową dla naszego tancerza :)

Zadzwoń do nas już dzisiaj. Dowiedz się czego możesz się spodziewać w trakcie pokazu. Jeśli jesteś zupełnym laikiem w temacie erotycznych pokazów - chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Na etapie organizacji zawsze staramy się ustalić wszelkie szczegóły nadchodzącej imprezy. Wybór przebrań erotycznych, dobór muzyki. Chętnie dowiemy się również coś na temat jubilatki, aby móc jak najbardziej spersonalizować występ.

STRIPTIZER RZESZÓW NA DZIEŃ KOBIET W RZESZOWIE

Striptizer na Dzień Kobiet w Rzeszowie. Uwaga! Leci gorące info dla wszystkich Pań na Podkarpaciu! Naprawdę apetyczni Panowie czekają na to, aby móc zaprezentować Wam oblicze męskiego tańca erotycznego. Striptizer na dzień kobiet to przecież obowiązkowy punkt programu. Drogie Panie. To jest Wasze święto. Bawcie się więc do utraty tchu!

Zadzwoń do nas i zarezerwuj już dzisiaj striptizera na dzień kobiet. Nie czekaj i nie ryzykuj - że najlepsi tancerze w Polsce będą mieć komplet rezerwacji. A musisz wiedzieć, że terminy tancerzy erotycznych na okoliczność święta dnia kobiet, rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

STRIPTIZ MĘSKI RZESZÓW NA JAKĄ IMPREZĘ GDZIE I DOKĄD MOŻNA ZAPROSIĆ STRIPTIZERA

Zamów striptizera do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, sala przyjęć, ogródki działkowe, domek nad jeziorem, domek w górach, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, klub, pub, dyskoteka, limuzyna, partybus, hummer, statek, imprezowy katamaran, hotel, motel, hostel, pensjonat, biuro, siedziba firmy, remiza strażacka.

Striptiz męski to super pomysł na imprezy takie jak: babski comber, dzień kobiet, impreza rozwodowa, imieniny, pożegnanie emerytki, impreza rozwodowa, zjazd absolwentów, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, bal karnawałowy, halloween party, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, impreza pracownicza, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla żony, striptiz dla szefowej, striptiz dla pani prezes.

Striptiz z dojazdem: podkarpackie

Nasi tancerze dojeżdżają do miejscowości takich jak: Rzeszów, Łańcut, Jasło, Mielec, Dynów, Brzozów, Krosno, Strzyżów, Barwinek, Iwonicz-Zdrój, Komańcza, Sanok, Zagórz, Lesko, Solina, Polańczyk, Ustrzyki Dolne, Arłamów, Przemyśl, Sokołów Małopolski, Kolbuszowa, Ropczyce, Pilzno, Tarnów, Dąbrowa Tarnowska, Zakliczyn, Wojnicz, Jarosław, Radymno, Przeworsk, Radawa, Sieniawa, Kańczuga, Lubaczów, Tarnogród, Leżajsk, Horyniec-Zdrój, Nisko, Chrewt.

Striptizer Rzeszów: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~30 min 1500 zł
Dzień Kobiet ~30 min 3000 zł
Imprezy Masowe ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Striptizer w Rzeszowie: Kontakt

lub