MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Wrocław

Tancerki Erotyczne Wrocław
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Wrocław | Tancerki Erotyczne we Wrocławiu

lub

Tancerki erotyczne Wrocław - Zróbcie hałas dla Show Girls!!!

Skoro znajdujecie się właśnie na tej stronie, to jest bardziej niż pewne, że jesteście w trakcie poszukiwania tancerki erotycznej na wieczór kawalerski we Wrocławiu, lub też inną imprezę. Prawdopodobnie ktoś kto jest Wam bliski, niebawem będzie świętował swój wieczór kawalerski. Jesteście tutaj  ponieważ, możecie sprawić, aby ta impreza została na długo zapamiętana. A jeśli przyszły Pan Młody lubi sam, mieć wszystko pod kontrolą i posiadać ,,ostatnie słowo" to również nie ma żadnych przeciwwskazań. Wystarczy skontaktować się z nami i zarezerwować pokaz tancerki erotycznej we Wrocławiu.

Nasze striptizerki we Wrocławiu, to mistrzynie, w tworzeniu erotycznej atmosfery, podczas wieczoru kawalerskiego. Czym sprawiają, że Wasi goście są oczarowani spektaklem zmysłów, a my nie mamy większych problemów z budowaniem swojej marki.

Profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Wrocław - "Mercedes" na rynku pokazów erotycznych.

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski we Wrocławiu z udziałem tancerek Show Girls, nie można nawet porównywać z występami zwykłych tancerek. To prawie tak, jakby porównać Mercedesa z Fiatem 126p. Nasze tancerki to młode, piękne kobiety które doskonale potrafią zadbać o doznania wzrokowe  swojej publiczności. Zmysł dotyku jest nawet jeszcze ważniejszy, a wiedząc o tym, macie całkowite pozwolenie, by móc dotknąć ich gładkiego ciała. Jesteśmy przekonani, że wieczór kawalerski z udziałem naszych  tancerek erotycznych będzie najlepszy na jakim się w życiu bawiliście. Zresztą przekonajcie się sami!

Tancerki Erotyczne Wrocław na Wieczór Kawalerski we Wrocławiu

Pokaz tańca erotycznego Wrocław - jedna lub więcej tancerek. To jest coś!

Podczas planowania występu na wieczór kawalerski we Wrocławiu zaświtała Wam myśl, aby zaprosić nie jedną, ani nawet nie dwie, a kilka tancerek erotycznych? Pomysł naprawdę dla wymagających mężczyzn. Doceniamy to, a co więcej, jesteśmy w stanie, to dla Was zorganizować. Nasze tancerki to pasjonatki tańca erotycznego. Jeśli więc chcecie zobaczyć pokaz striptizu we Wrocławiu, pokaz z prawdziwego zdarzenia, to dobrze że tu jesteście. Zamawiając taniec erotyczny Wrocław, nie bez znaczenia jest fakt, że macie możliwość wyboru - czy zaprosić jedną tancerkę erotyczną, czy może całą grupę. Zadbamy o to, aby zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski we Wrocławiu - spełniamy Wasze życzenia.

Marzy Wam się pokaz na którym tancerka wciela się w wybraną przez Was rolę? Chcecie dodać pikantny scenariusz do Waszej imprezy? To wspaniale! Już nie możemy się doczekać, aby wcielić go jak najszybciej w życie! Realizacja Waszych ciekawych pomysłów, to również dla nas fajna zabawa.Jeśli jednak nie macie sprecyzowanego pomysłu, a chcielibyście spróbować wkręcić gości wieczoru kawalerskiego we Wrocławiu, doskonale trafiliście. Nam pomysłów na pewno nie zabraknie. Specjalnie dla Was  istnieje mozliwość przygotowania konkretnego scenariusza, biorąc pod uwagę miejsce i rodzaj imprezy. Koniecznie musicie to sprawdzić!

Impreza Wrocław z tańcem erotycznym last minute? To da się zrobić!

Zapraszamy wszystkich, zainteresowanych ofertą Show Girls, do rezerwacji profesjonalnego pokazu tańca erotycznego Wrocław, w województwie dolnośląskim, na wieczór kawalerski we Wrocławiu. Nawet jeżeli potrzeba jest z dopiskiem pilne! "Staniemy na głowie" aby nasze tancerki erotyczne z Wrocławia - dolnośląskie pojawiły się na Waszej imprezie. Skontaktujcie się z nami i przekonajcie się, że sprawy niemożliwe załatwiamy od razu.

Oferta tańca erotycznego we Wrocławiu Show Girls

Nasza firma przygotowała kilka  pakietów, tak, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie:

  • wersja standard ― pokaz podstawowy, 20 minut dla pobudzenia zmysłów ― cena 1200 złotych
  • wersja silver ― pokaz rozszerzony, 40 minutowy dla odważnych  ― cena 1500 złotych
  • wersja gold ― to opcja 2 godzinna z bonusem ― tancerka erotyczna Wrocław ponad godzinę zostanie z Wami w charakterze gościa na imprezie - cena 2000 złotych
  • lesby show ― około półgodzinny pokaz dwóch dziewczyn. Oliwka, pocałunki...brzmi kusząco ― cena 3000 złotych
  • burleska show ― erotyka, seksapil, tajemniczość. Słowem sztuka ― cena do uzgodnienia indywidualnie
  • imprezy firmowe - wyjazdy integracyjne, delegacje, eventy, konferencje, bankiety - warunki do uzgodnienia

Striptiz Wrocław: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka we Wrocławiu: Kontakt

lub