Cennik

pokaz showgirls

CENNIK POKAZÓW

Ceny podane przy poszczególnych pokazach striptizu zawierają również opłatę za dojazd. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Ceny dotyczą pokazu jednej tancerki. Jeśli na imprezę chcecie zaprosić dwie lub trzy dziewczyny, cena odpowiednio wzrasta.
Dodatkowo, jeśli macie swój pomysł, lub sugestie na scenariusz imprezy np. uprowadzenie Pana Młodego itp. wystarczy, że nas o tym poinformujecie. A my ze swojej strony zadbamy o to, aby dopełnić reszty.
Jeśli podczas pokazu stwierdzicie, że to dla was za mało, niewystarczająco i chcielibyście, aby Tancerka w ramach puenty zatańczyła jeszcze jedną, dodatkową piosenkę, jest to oczywiście możliwe. Każdy dodatkowy utwór jest płatny w cenie 100 zł.- 200 zł.

STRIPTIZ STANDARD

Jest to pokaz podstawowy składający się z 3 utworów. Tancerka do każdego utworu ma odpowiedni strój. Pomiędzy poszczególnymi utworami są kilkuminutowe przerwy na zmianę przebrania. W pokazie biorą udział wszyscy Panowie obecni na imprezie, ale w zależności od tego, jaki jest charakter spotkania w głównym centrum zainteresowania Tancerki jest: przyszły Pan Młody, Solenizant, Jubilat…

ok. 20 minut500zł

STRIPTIZ STANDARD+

Jest to pokaz składający się z 4 płynnych utworów. Tancerka podczas ostatniego utworu używa oliwki lub bitej śmietany, a odważnym pozwala się posmarować  …od pasa w górę. W pokazie biorą udział wszyscy Panowie obecni na imprezie ze szczególnym uwzględnieniem przyszłego Pana Młodego.

ok. 20 minut700zł

STRIPTIZ SILVER

Jest to pokaz składający się z 6 utworów, podczas których Tancerka, tak jak w standardowej wersji, dysponuje kilkoma strojami. Dodatkowo ma również oliwkę, bitą śmietanę, którą pozwala się posmarować. Tym samym pokaz taki jest ucztą nie tylko dla oczu, a w występ zaangażowani są wszyscy Panowie, ze szczególnym poświęceniem uwagi temu jednemu, który jest głównym gościem imprezy.

ok. 40 minut1000zł

STRIPTIZ SILVER+

Jest to pokaz składający się z 6 utworów podczas których Tancerka tak jak w standardowej wersji dysponuje kilkoma strojami. Dodatkowo polewa się szampanem. Tym samym pokaz taki jest ucztą nie tylko dla oczu, a w występ zaangażowani są wszyscy Panowie ze szczególnym poświęceniem uwagi temu jednemu, który jest głównym gościem imprezy.

ok. 40 minut1200zł

STRIPTIZ GOLD

Jest to pokaz zawierający w sobie całą wersję SILVER, ale dodatkowo tancerka, kolejne 60 min jest gościem na Waszej imprezie. Może urozmaicić Wam czas rozmową, może serwować Wam drinki, będąc sexy kelnerka, króliczkiem playboya… Tutaj obowiązkowo musimy nadmienić, że Tancerki nie świadczą usług seksualnych.

ok. 2h1500zł

___________________________________

WAŻNE

Wymienione ceny są tylko cenami poglądowymi. Np. cena 500 zł za striptiz, dotyczy miasta Częstochowa. W zależności od miasta imprezy, bądź miejsca w którym się bawicie, cena ustalana jest indywidualnie. Związane jest to przede wszystkim, z czasem poświęconym na dotarcie do was. Jesteśmy w stanie dotrzeć na każdą imprezę i w każdy zakątek kraju. Obsługujemy głównie południową Polskę, ale dojechać w inny zakątek Polski nie stanowi problemu. Wszystko oczywiście jest tylko kwestią czasu …no i pieniędzy. W przypadku jeśli impreza odbywa się w dalekiej odległości wymagany będzie zadatek w wysokości 50% w formie przelewu na konto bankowe.

LESBY SHOW

Jako prezent dla kawalera (i nie tylko) dziewczyny potrafią rozgrzać każdego mężczyznę. Pokaz składa się z 4 płynnych utworów. Podczas których, tancerki namiętnie smarują się oliwką, całują… Pozostawiamy również trochę miejsca waszej wyobraźni.

ok. 30 minut3500zł

BURLESKA SHOW

Jeśli organizujesz:

  • Event
  • Bankiet
  • Imprezę firmową
  • Chcesz zaskoczyć swoich weselnych gości
  • Pragniesz aby zabawa andrzejkowa, sylwestrowa etc… była wspominana jeszcze przez długi czas? Odezwij się do nas!

Pamiętaj że Burleska to sztuka. Więc jeśli znudziły Cię już pokazy Striptizu, lub na Twojej imprezie, będzie mieszane towarzystwo, a Ty chciałbyś zapewnić rozrywkę zarówno dla męskiej, jak i damskiej części publiczności. Odezwij się do nas. Wspólnie wybierzemy odpowiednią wersję pokazu dla Ciebie. BURLESKA to sztuka okraszona dużą dawką erotyki i sexapilu. Nasze tancerki doskonalą swoje umiejętności oraz choreografie pod okiem profesjonalisty, który jest niewątpliwie wizjonerem.

do ustaleniado ustalenia