Jesteś tutaj: CENNIK

CENNIK POKAZÓW

Ceny podane przy poszczególnych pokazach striptizu, zawierają również opłatę za dojazd. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Ceny dotyczą pokazu jednej tancerki. Jeśli na imprezę chcecie zaprosić dwie lub trzy dziewczyny, cena odpowiednio się zmienia. Ustal ją indywidualnie.

Dodatkowo, jeśli macie swój pomysł, lub sugestie na scenariusz imprezy np. uprowadzenie Pana Młodego itp. wystarczy, że nas o tym poinformujecie.   A my ze swojej strony zadbamy o to, aby dopełnić reszty.

Jeśli podczas pokazu stwierdzicie, że to dla was za mało, niewystarczająco i chcielibyście, aby Tancerka w ramach puenty zatańczyła jeszcze jedną, dodatkową piosenkę, jest to oczywiście możliwe. Każdy dodatkowy utwór jest płatny w cenie  200 zł.

WERSJA STANDARD

Jest to pokaz podstawowy, składający się z 4 płynnych utworów. Pokaz to jedno wyjście, jedno przebranie. Tancerka płynnie przechodzi przez grane utwory, bez przerw na zmianę przebrania. Tancerka do pokazu ma odpowiedni strój. Podczas ostatniego utworu, tancerka używa oliwki lub bitej śmietany, którą pozwala się posmarować. W pokazie biorą udział wszyscy Panowie, obecni na imprezie. Ale w zależności od tego, jaki jest charakter spotkania, w głównym centrum zainteresowania tancerki jest: przyszły Pan Młody, Solenizant, Jubilat…

ok. 20 minut 1200zł

WERSJA SILVER

Jest to wersja rozszerzona, pokaz składający się z 2 wyjść po 4 utwory. Tancerka, w przerwie między jednym a drugim wyjściem, przebiera się w inny strój. Dodatkowo ma również oliwkę lub bitą śmietanę, którą pozwala się posmarować. Tym samym, pokaz taki jest ucztą nie tylko dla oczu, a w występ zaangażowani są wszyscy Panowie, ze szczególnym poświęceniem uwagi temu jednemu, który jest głównym gościem imprezy.

ok. 40 minut 1500zł

WERSJA GOLD

Jest to pokaz – 2 wyjścia po 4 utwory, czas trwania około 40 min. ale dodatkowo po pokazie, tancerka, ponad godzinę jest jeszcze gościem na Waszej imprezie. Do każdego wyjścia Tancerka się przebiera, podczas krótkiej przerwy między wyjściami. Po pokazie, tancerka może urozmaicić Wam czas rozmową, może się z wami bawić, może serwować Wam drinki toples, będąc sexy kelnerką, króliczkiem playboya lub być ,,wisienką na torcie”. Tutaj obowiązkowo musimy nadmienić, że Tancerki nie świadczą usług seksualnych.

ok. 2h 2000zł

LESBY SHOW

Jako prezent dla kawalera Lesby Show na wieczór kawalerski, uatrakcyjnienie imprezy firmowej, urodziny, imieniny czy inne spotkanie. Dziewczyny potrafią rozgrzać każdego mężczyznę. Pokaz składa się z 4 płynnych utworów, podczas których, tancerki namiętnie całują się, smarują się oliwką… Pozostawiamy również trochę miejsca waszej wyobraźni.

ok. 30 minut 3000zł

BURLESKA SHOW

Jeśli organizujesz: Event, Bankiet,Imprezę firmową Chcesz zaskoczyć swoich weselnych gości, pragniesz aby zabawa andrzejkowa, sylwestrowa etc… była wspominana jeszcze przez długi czas? Odezwij się do nas! Pamiętaj że Burleska to sztuka. Więc jeśli znudziły Cię już pokazy Striptizu, lub na Twojej imprezie, będzie mieszane towarzystwo, a Ty chciałbyś zapewnić rozrywkę zarówno dla męskiej, jak i damskiej części publiczności. Odezwij się do nas. Wspólnie wybierzemy odpowiednią wersję pokazu, dla Ciebie i twoich gości. BURLESKA to sztuka okraszona dużą dawką erotyki i seksapilu. Nasze tancerki doskonalą swoje umiejętności, oraz choreografie pod okiem profesjonalisty, który jest niewątpliwie wizjonerem.

do ustalenia do ustalenia

WAŻNE

Wymienione ceny są tylko cenami poglądowymi. W zależności od miasta imprezy, bądź miejsca w którym się bawicie, cena ustalana jest indywidualnie. Związane jest to przede wszystkim, z czasem poświęconym na dotarcie do was. Jesteśmy w stanie dotrzeć na każdą imprezę i w każdy zakątek kraju. Obsługujemy całą Polskę. I dojechać w najodleglejszy zakątek Polski, nie stanowi problemu. Wszystko oczywiście jest tylko kwestią czasu …no i pieniędzy. W przypadku jeśli impreza odbywa się w dalekiej odległości, wymagany będzie zadatek w wysokości 500 zł. w formie przelewu na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824