MENU
Jesteś tutaj: CENNIK

CENNIK POKAZÓW -
666 555 170 - zadzwoń - STRIPTIZERKA

lub

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

Ceny podane przy poszczególnych pokazach striptizu, zawierają również opłatę za dojazd. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Ceny dotyczą pokazu jednej tancerki. Jeśli na imprezę chcecie zaprosić dwie lub trzy dziewczyny - cena odpowiednio się zmienia. Ustal ją indywidualnie.

Dodatkowo - jeśli macie swój pomysł lub sugestie na scenariusz imprezy np. uprowadzenie Pana Młodego lub żeby tancerka wcieliła się w aktorkę i odegrała scenkę - wystarczy, że nas o tym poinformujecie. A my ze swojej strony zadbamy o to, aby dopełnić reszty.

Jeśli podczas pokazu stwierdzicie, że to dla was za mało, niewystarczająco i chcielibyście, aby tancerka w ramach puenty zatańczyła jeszcze jedną, dodatkową piosenkę - jest to oczywiście możliwe. Każdy dodatkowy utwór jest płatny w cenie  200 zł. Każda dodatkowa 1 godzina to 1 000 zł.

WERSJA STANDARD

Jest to pokaz podstawowy, składający się z 4 płynnych utworów. Pokaz to jedno wyjście, jedno przebranie. Tancerka płynnie przechodzi przez grane utwory, bez przerw na zmianę przebrania. Tancerka do pokazu ma odpowiedni strój. Podczas ostatniego utworu, tancerka używa oliwki lub bitej śmietany, którą pozwala się posmarować. W pokazie biorą udział wszyscy Panowie, obecni na imprezie. Ale w zależności od tego, jaki jest charakter spotkania, w głównym centrum zainteresowania tancerki jest: przyszły Pan Młody, Solenizant, Jubilat, Prezes Firmy, osoba świętująca…

ok. 20 minut 1200zł

WERSJA SILVER

Jest to wersja rozszerzona, pokaz składający się z 2 wyjść po 4 utwory. Tancerka w przerwie między jednym a drugim wyjściem, przebiera się w inny strój. Dodatkowo ma również oliwkę lub bitą śmietanę, którą pozwala się posmarować. Tym samym, pokaz taki jest ucztą nie tylko dla oczu, a w występ zaangażowani są wszyscy Panowie, ze szczególnym poświęceniem uwagi temu jednemu, który jest głównym gościem imprezy.

ok. 40 minut 1500zł

WERSJA GOLD

Jest to pokaz – 2 wyjścia po 4 utwory, czas trwania około 40 min. ale dodatkowo po pokazie tancerka, ponad godzinę jest jeszcze gościem na Waszej imprezie. Do każdego wyjścia tancerka się przebiera - podczas krótkiej przerwy między wyjściami. Po pokazie tancerka może urozmaicić Wam czas rozmową, może się z wami bawić, może topless serwować Wam drinki; będąc sexy kelnerką, króliczkiem playboya lub być ,,wisienką na torcie”. Tutaj obowiązkowo musimy nadmienić, że tancerki erotyczne nie świadczą usług seksualnych.

ok. 2h 2500zł

LESBY SHOW

Jako prezent dla kawalera Lesbian Show na wieczór kawalerski, uatrakcyjnienie imprezy firmowej, urodziny, imieniny czy inne spotkanie. Dziewczyny potrafią rozgrzać każdego mężczyznę. Pokaz składa się z 4 płynnych utworów, podczas których tancerki namiętnie całują się, smarują się oliwką… Pozostawiamy również trochę miejsca waszej wyobraźni.

ok. 30 minut 3000zł

IMPREZY FIRMOWE

Planujesz Imprezę Firmową? Wyjazd Integracyjny dla pracowników? Jak myślisz? Czy pokaz profesjonalnej striptizerki spełni wasze oczekiwania? Przed nami: Halloween, Andrzejki, Barbórka, Sylwester, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka. Przed tobą Impreza Andrzejkowa? Bal Sylwestrowy? A może Impreza Barbórkowa? Może jedna striptizerka? A może dwie? A może cała Grupa Show Girls? A co jeśli mógłbyś wybrać wersję erotycznego pokazu, w oparciu o swoje pomysły? Pokaz tańca erotycznego, zgodny z twoją wizją. Impreza Firmowa, Delegacja, Event, Bankiet, Wyjazdy Integracyjne, Atrakcja dla Kontrahenta. Na takie imprezy dobrym pomysłem będzie zaproszenie tancerki z pokazem erotycznym. Posiadamy doświadczenie, które konkurencję zostawia daleko w tyle. Zadzwoń...

do ustalenia do ustalenia

POKAZY GRY AKTORSKIEJ

,,Często anielskie oblicze, świetnie maskuje diablicę"

Ale to już było... Standardowy występ striptizerki na kawalerskim, striptizerka na urodziny, tancerka na imieniny... Chcesz czegoś więcej, oczekujesz efektu WOW! Będą na imprezie wymagający goście - zwykła tancerka erotyczna ich nie zadowoli. Pokaz Artystyczny w połączeniu ze striptizem będzie prawdziwą petardą. Striptiz to sztuka uwodzenia, flirtu i epatowania sexapilem... Dołóżmy do tego specjalnie ułożony scenariusz, a efekt końcowy zadziwi nawet najbardziej wysublimowane gusta. Przygotujemy program artystyczny indywidualny pod twoją imprezę.

do ustalenia do ustalenia

Striptiz Damski: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Szybki Striptiz ~15 min   500 zł
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

lub

* Wymienione ceny są tylko cenami poglądowymi. W zależności od miasta imprezy, bądź miejsca w którym się bawicie, cena ustalana jest indywidualnie. Związane jest to przede wszystkim - z czasem poświęconym na dotarcie do was. Jesteśmy w stanie dotrzeć na każdą imprezę i w każdy zakątek kraju. Obsługujemy całą Polskę. I dojechać w najodleglejszy zakątek Polski nie stanowi problemu. Wszystko oczywiście jest tylko kwestią czasu …no i pieniędzy.

W przypadku większości imprez, wymagany będzie zadatek w wysokości 500 zł. w formie przelewu na konto bankowe:

Fundacja Społeczna i Zdrowotna
66 1090 2590 0000 0001 3419 7824

W tytule przelewu wpisz:
miejscowość i datę imprezy.