MENU
Jesteś tutaj: TANCERKI Tancerki erotyczne Szczecin

Tancerki Erotyczne Szczecin
- 666 555 170 - zadzwoń

Taniec Erotyczny Szczecin | Tancerki Erotyczne w Szczecinie

lub

Tancerki erotyczne Szczecin - co wydarzyło się w Szczecinie, zostaje w Szczecinie.

Mieszkacie w stolicy województwa zachodniopomorskiego i organizujecie własnie atrakcje na wieczór kawalerski w Szczecinie? Chcecie aby był wystrzałowy i wyjatkowy? Dobrze trafiliście! Na tę okazję wręcz idealny jest nasz pokaz tańca erotycznego w Szczecinie. Nie ma sensu się głowić i wymyślać, prostota obroni się sama. Wybierzcie sprawdzoną opcję, jaką jest taniec na wieczór kawalerski w Szczecinie. Żaden z mężczyzn obecnych na imprezie nie poczuje sie rozczarowany. 

Nasze profesjonalne tancerki erotyczne Szczecin na wieczor kawalerski w Szczecinie, seksowne i pełne wdzięku kobiety, które bez większych problemów potrafią rozkręcić każdą męską imprezę. Gdziekolwiek się nie pojawią, to zawsze bez wyjątku wzbudzają zachwyt, a ich występ, pozostawia wyjątkowe wspomnienia. Noc jest za krótka na to, aby w pełni nasycić oczy ich profesjonalnym tańcem. Wystarczająco długa natomiast, by pobudzić wszystkie męskie zmysły. Satysfakcja gwarantowana!

Taniec erotyczny na wieczór kawalerski Szczecin - Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Zastanawiasz się czy wypada Ci zamówić nasze tancerki erotyczne w Szczecinie? Oczywiście że wypada! Nie ma dla nas znaczenia czy jesteś bratem, siostrą czy po prostu kumplem Pana Młodego. Śmiało możesz się do nas zgłosić, aby zarezerwować pokaz erotyczny na okoliczność kawalerskiej nocy. Co więcej, nie widzimy również problemu w tym, aby Pan Młody samodzielnie zamówił sobie taką atrakcję. W końcu on najlepiej wie czego chce.

Tancerki Erotyczne Szczecin na Wieczór Kawalerski w Szczecinie

Pokaz tańca erotycznego Szczecin - występ solo, a może lesbian show?

To do Was należy ostanie słowo, odnośnie tego, czy chcecie zamówić występ w wersji solo czy może miałaby to być grupa tancerek. Nasze tancerki erotyczne w Szczecinie, bez względu na to którą opcję wybierzecie, zamienią ten wieczór w prawdziwą ucztę dla zmysłów. Będzie zmysłowo, będzie sexownie i na pewno będzie dużo lepiej niż jesteście sobie to w stanie wyobrazić. Poprostu przekonajcie się! 

Tancerka erotyczna Szczecin - wasz pomysł, wcielony w życie.

Możecie liczyć na nasze ogromne doświadczenie w kwestii pokazów erotycznych. Z pewnością możemy "jak z rękawa" sypać pomysłami, jak mógłby przebiegać ten wyjątkowy wieczór. I robimy to wielokrotnie dla tych z Was, którzy mają w myślach jedynie zarys. Tym bardziej cieszy nas, kiedy przychodzicie i podsuwacie swoje pomysły na scenariusze. Czasami nawet nas, jesteście w stanie zaskoczyć, a to jest coś!. Im bardziej nietuzinkowy pomysł na przebieg tej jakże wyjątkowej nocy, tym większa gwarancja na to, że będzie się działo. A zaskoczeni goście, nie będą mogli wyjść z podziwu, jak Wam się to udało zorganizować. Nasze striptizerki w Szczecinie mogą nawet brawurowo wcielić się w rolę natrętnej kelnerki, która  chce sprowadzić Pana Młodego na "złą drogę".

Tancerki erotyczne w Szczecinie - do każdego podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich zainteresowanych taką usługą, jak profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Szczecin. Oczywiście w szale przygotowań, czasem się zdarzy, że zapomnicie o tej ważnej atrakcji jaką jest taniec, z udziałem naszych cudownych dziewczyn z Show Girls. Zadzwońcie do nas wtedy jak najszybciej. A obiecujemy, że będzie to dla nas priorytet aby pojawić się u Was oraz aby waszą imprezę uświetnił gorący występ jednej z naszych striptizerek. Nawet jeżeli impreza ma odbyć się "na dniach", wspólnie spróbujemy znaleźć dla Was rozwiązanie. Zadzwońcie do nas ― nic nie stracicie, a możecie jedynie zyskać wyjątkowy pokaz tańca erotycznego, na Waszej imprezie w Zachodniopomorskim.

Nasze pakiety na pokaz tańca erotycznego w Szczecinie

Show Girls posiada w swojej ofercie aż sześć różnych pakietów, w zależności od waszych wymagań oraz kwoty jaką planujecie przeznaczyć na ten cel:

  • wersja standard ― pokaz podstawowy, trwający około 20 minut ― cena 1200 złotych
  • wersja silver ― pokaz rozszerzony, którego czas trwania wynosi około 40 minut ― cena 1500 złotych
  • wersja gold ― jest to pokaz w wersji rozszerzonej, ale z dodatkową opcją ― tancerka erotyczna Szczecin przez ponad godzinę po występie, zostanie z Wami jako "damski akcent" na męskim spotkaniu - cena 2000 złotych
  • pokaz artystyczny ― taniec, albo już sztuka. Jeszcze więcej seksapilu i erotyki ― cena do indywidualnego ustalenia
  • lesby show ― półgodzinny pokaz dwóch Tancerek. Kręcą Was pocałunki i oliwka? Jest dla Was idealny ― cena 3000 złotych
  • imprezy firmowe - wyjazd integracyjny, konferencja, delegacja, bankiet - pokaz erotyczny na specjalne zamówienie. Cena do indywidualnego ustalenia.

Striptiz Szczecin: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Striptizerka w Szczecinie: Kontakt

lub