MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI Striptizerka Warszawa Striptizerka Radom

Striptizerka Radom
☆ Striptiz Damski w Radomiu ☆

Striptizerki Radom - zjawiskowa dziewczyna w pończochach na Wieczór Kawalerski w Radomiu

lub

Striptizerka Radom, striptizerki do Radomia. Pracujące w Show Girls striptizerki tańczą na wielu imprezach. Wiadomo, że męska impreza nie odbędzie się bez striptizerki i zostanie na długo zapamiętana. Jednak również przyjęcia damsko-męskie to dobra okazja, aby podziwiać profesjonalny pokaz tańca erotycznego. Damski striptiz może być prezentem na specjalną okazję.

Striptizerki Radom mogą być głównym gwoździem programu lub pikantną przyprawą, którą doprawisz swoją imprezę. Profesjonalna striptizerka z pewnością zaskoczy niejednego gościa. Być może zechcesz, aby nasze hostessy i fordanserki rozkręciły zabawę? Czemu nie? Zaproś tancerkę na kameralne spotkanie lub na dużą korporacyjną imprezę. Postaw na Show Girls Team!

STRIPTIZERKA RADOM NA WIECZÓR KAWALERSKI WIECZORY KAWALERSKIE W RADOMIU

Striptizerka na wieczór kawalerski w Radomiu. Striptiz dla kawalera to nieodzowny element imprez kawalerskich. Nie inaczej powinno być na waszej imprezie kawalerskiej. Zaproś jedną z naszych wyjątkowych striptizerek i zobacz czym jest taniec erotyczny z prawdziwego zdarzenia. Przygotowany i spersonalizowany specjalnie dla was i waszego pana młodego.

Zadzwoń do nas i już dzisiaj poznaj szczegóły naszej bogatej oferty. Na okoliczność wieczorów kawalerskich mamy kilka pakietów do wyboru, a każdy z nich jest w swojej istocie wyjątkowy i niepowtarzalny. Nasze tancerki erotyczne mają jeden cel. Sprawić, aby kawaler oraz jego goście zadzwonili do nas przy okazji następnych imprez. Tak właśnie budujemy swoją markę od lat.

STRIPTIZERKA RADOM NA IMPREZĘ FIRMOWĄ IMPREZY FIRMOWE DO RADOMIA

Tancerka Erotyczna Radom na Imprezę Firmową w Radomiu

Striptizerka na imprezę firmową w Radomiu. Striptizerki z Show Girls uczestniczą w wielu różnych imprezach integracyjnych. Jedne to kameralne spotkania pracownicze, inne zaś to uroczyste wydarzenia korporacyjne w formie gali lub bankietów. Sprawdź naszą ofertę na EVENTY.

Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz! Zaproponujemy całkowicie zaskakujący pomysł na atrakcje erotyczne. Mogą one mieć również formę erotycznego pokazu artystycznego jak np. burleska lub aerial dance. To co? Ruszamy na spotkanie z nieznanym?

STRIPTIZERKA RADOM NA URODZINY STRIPTIZ W RADOMIU DLA SOLENIZANTA PREZENT URODZINOWY DLA JUBILATA

Striptizerka na urodziny w Radomiu. Okazja taka jak okrągłe urodziny lub 18-stka bliskiej osoby, to nie lada wyzwanie, jeśli chodzi o kupno odpowiedniego prezentu. A co jeśli w zamian zaproponujemy pokaz tańca erotycznego specjalnie dla jubilata? Nie zabierze go rzecz jasna do domu w formie rzeczowej, ale niewątpliwie będzie mu on towarzyszył jeszcze długo w formie ekscytujących wspomnień. Dodatkowo profesjonalna striptizerka zadba również o doznania wzrokowe wszystkich zaproszonych gości, którzy będą widzami tego spektaklu.

Odezwij się do nas! Przygotujemy niebanalny pokaz striptizu w oparciu o specjalnie przygotowany scenariusz. Stworzymy występ, który będzie całkowitym odzwierciedleniem twojej wizji, w wykonaniu pięknej i zmysłowej tancerki erotycznej. Zadzwoń i zarezerwuj striptiz dla solenizanta do Radomia.

STRIPTIZ RADOM NA JAKĄ IMPREZĘ MOŻNA WYNAJĄĆ STRIPTIZERKĘ? DOKĄD MOŻNA ZAMÓWIĆ STRIPTIZERKI?

Zamów striptiz do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, strzelnica, pole paintballowe, hotel, motel, hostel, ogródki działkowe, domek nad jeziorem, restauracja, pizzeria, kręgielnia, klub, pub, dyskoteka, remiza strażacka, klub motocyklowy, siedziba firmy, limuzyna, hummer, partybus.

Striptiz damski to super pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, impreza rozwodowa, męskie spotkanie, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, impreza mikołajkowa, halloween, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, targi branżowe, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, impreza pracownicza, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla prezesa.

Striptiz z dojazdem: Radom i okolice

Nasze striptizerki dojeżżają do miejscowości takich jak: Radom, Zwoleń, Ciepielów, Iłża, Lipsko, Szydłowiec, Przytyk, Nowe Miasto nad Pilicą, Mogielnica, Drzewica, Magnuszew, Białobrzegi, Jedlińsk, Wsola, Warka, Kozienice.

Striptiz Radom: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Radomiu: Kontakt

lub