MENU

Striptizerka Żary
☆ Striptiz Damski w Żarach ☆

Drobniutka striptizerka Żary

lub

Striptizerka Żary, striptizerki w Żarach. Każdy kto choć raz miał okazję zobaczyć nasze dziewczyny w akcji przyzna, że lepszego show nie znajdziecie nigdzie. Bo jeśli show - to tylko od Show Girls!

W zależności od tego jakie masz preferencje podczas wyboru striptizerki - możesz wybrać blondynkę, brunetkę. Taką, która ma apetyczną kształtną pupę lub ponętny duży biust. Bo u nas to właśnie ty wybierasz tancerkę erotyczną, którą chcesz zaprosić na swoją imprezę w Żarach.

STRIPTIZERKA ŻARY NA WIECZÓR KAWALERSKI W ŻARACH STRIPTIZ NA WIECZORY KAWALERSKIE

Striptizerka na wieczór kawalerski w Żarach. Jesteś świadkiem kawalera i poczuwasz się do odpowiedzialności, aby zorganizować fantastyczny wieczór kawalerski dla niego? Taki przyjaciel to skarb. Nie jesteś jednak zupełnie sam. Masz nas. Show Girls Team. Służymy radą i pomocą podczas rezerwacji pokazu tańca erotycznego dla kawalera. A oto przed tobą najlepsze striptizerki z województwa lubuskiego i z całą pewnością również najlepsze w Polsce. Dziewczyny "petardy", które potrafią rozkręcić nawet najbardziej nudny wieczór kawalerski.

Zadzwoń do nas i z wyprzedzeniem zarezerwuj striptiz dla kawalera z dojazdem do Żar. Nie ryzykuj i nie zostawiaj na ostatnią chwilę zamawiania striptizerki. Doświadczone, zawodowe tancerki erotyczne są pożądane na wielu imprezach. A nie chcemy, aby ktoś inny zajął "wasz termin" prawda? A więc do usłyszenia.

STRIPTIZERKA ŻARY NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W ŻARACH STRIPTIZ NA IMPREZY FIRMOWE

Lolitka tancerka erotyczna w Żarach

Striptizerka na imprezę firmową w Żarach. Dla swoich oddanych pracowników organizujesz integracyjną imprezę? Chcesz stworzyć naprawdę zgrany i efektywny zespół? Nawet nie zastanawiaj się czy pokaz damskiego striptizu to dobry pomysł. To NAJLEPSZY pomysł ever.

Jeśli do scenariusza poza striptizerką wprowadzimy również sexowne hostessy, fordanserki i artystki sceniczne, wtedy z całą pewnością jeszcze długo goście będą wygłaszać peany na twoją cześć. Taki organizator zasługuje na to, aby go docenić. Zadzwoń do nas i poznaj naszą unikatową ofertę przygotowaną właśnie na firmowe EVENTY.

STRIPTIZERKA ŻARY NA URODZINY W ŻARACH STRIPTIZ DLA JUBILATA

Striptizerka na urodziny w Żarach. Wyobraź sobie zaskoczenie gości! Wyobraź sobie zaskoczenie jubilata, kiedy na przyjęciu urodzinowym ogłosisz, że teraz czas na twój prezent! I dokładnie w tym momencie na salę wejdzie sexowna i hipnotyzująca striptizerka, która w rytm muzyki będzie ponętnie kręcić pupą tuż na wysokości wzroku solenizanta. Oczywiście będzie też odpowiednie przebranie tematyczne (policjantka, stewardessa, uczennica) Wiesz jak to działa na jubilata. W końcu mając na uwadze jego upodobania, sam osobiście wybrałeś sexy przebranie tematyczne.

Co należy zrobić aby zamówić profesjonalny pokaz tańca erotycznego na urodziny? Gdzie należy zadzwonić, aby zamówić zawodową prywatną striptizerkę? Nie musisz szukać w ciemno. Wybierz sprawdzoną i wiarygodną markę. Firmę o ugruntowanej pozycji na rynku. Wizjonerów i pasjonatów w dziedzinie erotycznego tańca. Wybierz Show Girls!

NA JAKĄ IMPREZĘ MOŻNA ZAPROSIĆ STRIPTIZERKI ŻARY? DOKĄD ZAPROSIĆ?

Zamów striptiz do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, pole paintballowe, ogródki działkowe, strzelnica, domek nad jeziorem, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, klub, pub, dyskoteka, limuzyna, partybus, hummer, biuro, siedziba firmy, remiza strażacka, klub motocyklowy, autoklub.

Striptiz to świetny pomysł na imprezy takie jak: zlot samochodowy, zlot motocyklowy, targi branżowe, imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, męskie spotkanie, impreza rozwodowa, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, halloween party, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, impreza pracownicza, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptiz z dojazdem: Żary i okolice

Nasze striptizerki dojeżdżają do miejscowości takich jak: Żary, Nowogród Bobrzański, Pożarów, Miłowice, Olbrachtów, Borowe, Gozdnica, Sobolice, Pieńsk, Czerwona Woda, Węgliniec, Iłowa, Jasień, Lubsko, Tuplice, Trzebiel, Dychów, Wilkanowo, Bródki, Bytnica, Krosno Odrzańskie, Szprotawa, Przemków, Kożuchów.


Striptiz Żary: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Żarach: Kontakt

lub