MENU
Jesteś tutaj: BLOG STRIPTIZ KATOWICE ☆ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI IMPREZY W KATOWICACH ☆

STRIPTIZ KATOWICE ☆ ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI IMPREZY W KATOWICACH ☆

10:19, dnia 28 wrzesień 2021r.
Kategoria:BLOG
1227
0

Sex, drugs and rock and roll - kawalerskie w Katowicach okiem Striptizerki Katowice - czyli krótki wywiad z Nadią

Nadia opowiedz nam proszę, co tak naprawdę dzieje się w tych Katowicach?

Jako profesjonalna Striptizerka Katowice, wykonuję wiele pokazów tańca erotycznego na całym Górnym Śląsku. Zabrze, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry. Zresztą co tu dużo mówić, również firma showgirls.com.pl z którą współpracuję, jest niekwestionowanym liderem w branży erotycznej. Pokazów mamy dużo, więc są to nie tylko Katowice, Świętochłowice, Piekary Śląskie czy Ruda Śląska. A cała Polska. Skupmy się jednak na województwie śląskim. Bo zdecydowanie dzieje się tutaj tak dużo, że jest o czym opowiadać. Striptiz w: Zabrzu, Bytomiu, Chorzowie, Tarnowskich Górach. Striptizerka w Świętochłowicach. Wieczór kawalerski w Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej.

Striptiz Katowice - Wieczór Kawalerski w Katowicach

Czy występujesz tylko na imprezach takich jak wieczory kawalerskie? Na jaki typ imprezy zaprasza się tancerkę erotyczną?

Oczywiście wieczór kawalerski nie może się odbyć bez udziału profesjonalnej Striptizerki Śląsk. To już niemal tradycja. Jeśli świadek organizuje kawalerskie w Katowicach, będzie szukał Striptizerki Katowice. Jednak jest cała masa imprez, gdzie pokaz tańca erotycznego z dojazdem do: Będzina, Czeladzi, Zawiercia, Dąbrowy Górniczej jest równie popularny jak Wynajęcie Striptizerki w: Mysłowicach, Jaworznie, Sosnowcu, Siemianowicach Śląskich. Kawalerski w Będzinie, Zawierciu, Dąbrowie Górniczej. Striptizerka do wynajęcia Będzin, Czeladź. Striptiz Damski Zawiercie, Tancerka Erotyczna Dąbrowa Górnicza. Damski Striptiz Sosnowiec, Jaworzno. Tancerki Erotyczne Mysłowice, Siemianowice Śląskie.

Striptiz Rybnik - Wieczory Kawalerskie w Rybniku

Kac Vegas po polsku, czyli o czym marzą kawalerowie?

Słyszałam takie bardzo trafne zdanie na temat marzeń, nie tylko kawalerów, ale mężczyzn ogólnie. Mianowicie że: mężczyzn podnieca to co widzą, a kobiety to co słyszą. I tutaj już mamy odpowiedź na twoje pytanie. Faceci są wzrokowcami. Tak stworzyła ich natura. I my striptizerki, umiejętnie to wykorzystujemy. Dlatego striptiz w wykonaniu sexownej tancerki, na wszelkiego rodzaju męskich spotkaniach, cieszy się aż tak ogromną popularnością. Fajne zadbane ciało, ubrane w seksowną bieliznę, a jeszcze porusza się w rytm zmysłowej muzyki, więcej naprawdę nie trzeba nic poza striptizem. Striptizerki w: Żorach, Raciborzu. Kawalerskie w: Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdrój. Striptiz Żory, Racibórz. Pokaz Erotyczny Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój.

Striptiz Gliwice - Hostessy na Imprezy Firmowe w Gliwicach

Reklama Striptiz'u dźwignią handlu. Czyli Imprezy Firmowe na Śląsku?

Dla przykładu: w miniony wekeend odbywała się Impreza Firmowa w Gliwicach. Organizator zamówił pokaz w wersji dwugodzinnej, co oznaczało, że poza standardowym striptizem, dodatkowo byłam na tej imprezie w charakterze Hostessy topless. Towarzystwo było rozrywkowe, to i praca okazała się przyjemnością. W moim przypadku praca Hostessy Gliwice polega na polewaniu drinków, uważnego słuchania (a nasłuchałam się o złych i dobrych stronach stałych związków) dotrzymywaniu towarzystwa, rozruszaniu imprezy. Raz tak rozkręciłam kontrahentów, że wszyscy na wyjeździe integracyjnym tańczyli w rytm muzyki disco polo ,,Majteczki w kropeczki". Za kilka miesięcy będą świętować 20-lecie działalności firmy i będziemy ściągać na ten jubileusz kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tancerek erotycznych, z całej Polski. Hostessa na Bankiet w Knurowie, Pyskowicach. Event w Bełcie, Sośnicowicach, Paniówce. Delegacja Knurów, Pyskowice. Wyjazd Integracyjny Bełt, Sośnicowice, Paniówka.

Striptiz Tychy - Striptizerka na urodziny, Tancerka na imieniny w Tychach

Imprezy Firmowe - wiemy. Ale na jakie imprezy jesteś jeszcze zapraszana?

Okrągły Jubileusz - jak już wspomniałam. Urodziny męża. Czasem żony. Striptiz dla kontrahentów w Tychach. Zdarza się, że dziewczyna zamawia Pokaz Striptizerki dla swojego chłopaka. Akurat się zbliża Dzień Chłopaka - idealny prezent. W takich sytuacjach najczęściej pokaz tańca erotycznego Tychy wykonuję dla nich obojgu. Staram się pobudzić zmysły jego i jej. Fajnie jest myśleć, że po twoim wyjściu, być może będą mieć wystrzałowy seks. Ale to już tylko moje domysły. Dodatkowo fajne są też okrągłe rocznice, imieniny czy urodziny. Bywam na urodzinach i na imieninach. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Zamów na imprezę striptizerkę Tychy. Tego typu imprezy najczęściej odbywają się w restauracji pubie, klubie czy hotelu. Na dużej sali. I prawie zawsze towarzystwo jest tam mieszane. Damsko-męskie. Striptizerka Ślask na wszystkich imprezach wyglądać musi perfekcyjnie. Ale na Urodziny: w Bieruniu, Kobiórze, Lędzinach musi szczególnie się postarać. My kobiety już tak mamy... Oceniamy. Taka nasza natura. Ja akurat jestem estetką i przesadnie dbam o siebie. Ale nie chcę wiedzieć, jakie komentarze posypałyby się, od damskiej części towarzystwa, gdyby przyjechała przypadkowa tancerka, zdjęła bieliznę i zamiast fajnego płaskiego, umięśnionego brzuszka, ukazała się opona jak koło ratunkowe. Byłoby to słabe. Co więcej; ktoś płaci mi za Striptiz w: Łaziskach Górnych, Czerwionce-Leszczynach - po to, by obejrzeć poza pokazem, fajne sexi ciało. Byłabym hipokrytką, gdybym uważała siebie za profesjonalną Striptizerkę w Mikołowie czy Pszczynie, a za tym nie szedłby odpowiedni wygląd. Striptiz: Bieruń, Kobiór, Lędziny. Pokaz Tancerki Erotycznej: Łaziska Górne, Czerwionka-Leszczyny, Mikołów, Pszczyna.

Striptiz na Śląsku - damski striptiz śląskie

Występujesz w wielu miejscowościach. Może zechcesz przybliżyć nam do jakich miejscowości na Śląsku można zamówić Striptizerkę Śląsk?

Praktyczne do każdej dużej, jak Katowice, ale również do mniejszej jak: Strumień, Skoczów, Ornontowice, Imielin, Czechowice-Dziedzice. Striptiz w Skoczowie, Strumieniu, Imielinie, Ornontowicach, Czechowicach Dziedzicach. Ale śląskie, to przecież nie tylko Górny Śląsk, to również: Częstochowa, Ogrodzieniec, Lubliniec oraz Bielsko Biała, Cieszyn, Żywiec, Wisła i Szczyrk. Dopiero na obrzeżach województwa się dzieje! Imprezy: w Częstochowie, w Pałacu w Lublińcu, na zamku w Ogrodzieńcu. Męska Impreza w: Bielsku Białej, Cieszynie, Żywcu, Wiśle, Szczyrku. Moje motto: ,,uwielbiam widzieć pożądanie w oczach mężczyzny". Nadia

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*