MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI Striptizerka Warszawa Striptizerka Płońsk

Striptizerka Płońsk
☆ Striptiz Damski w Płońsku ☆

Striptizerka Płońsk na Wieczór Kawalerski w Płońsku

lub

Striptizerka Płońsk, striptizerki w Płońsku. Spraw swoim gościom niebywałą niespodziankę! Zamów pokaz tańca erotycznego - w wykonaniu jednej z najlepszych striptizerek w Polsce. Poznaj Show Girls Team i baw się najlepiej!

Renoma i prestige to nasza wizytówka. Doświadczenie, które z pasją wzbogacamy i wspomnienia które wspólnie z wami tworzymy. Niewątpliwie dla nas praca jest przyjemnością i satysfakcją. Poznajmy się.

STRIPTIZERKA PŁOŃSK NA WIECZÓR KAWALERSKI WIECZORY KAWALERSKIE W PŁOŃSKU

Striptizerka na wieczór kawalerski w Płońsku. Jeśli w tej chwili organizujesz wieczór kawalerski swojego przyjaciela, to skontaktuj się z nami. Z całą pewnością będziesz przecież potrzebował profesjonalnej tancerki na striptiz dla kawalera. Musi to być tancerka, która nie tylko sexownie porusza biodrami. Powinna to być kobieta, która was zahipnotyzuje. Która wraz z kolejnymi utworami będzie miała nad wami coraz większą władzę. Nasze striptizerki doskonale wiedzą jak to zrobić.

Zadzwoń i zarezerwuj pokaz tańca erotycznego dla kawalera w Płońsku. Striptiz w wykonaniu tancerek z Show Girls to spektakl. Odpowiednio dobrane przebrania tematyczne, muzyka, rekwizyty takie jak olejki do masażu lub kostki lodu. Całość robi naprawdę duże wrażenie. Pozostaje jedynie zdecydować, który wariant pokazu wybierzesz. Krótszy, dłuższy, a może lesbian show? Wybór nie będzie łatwy. Zadzwoń!

STRIPTIZERKA PŁOŃSK NA IMPREZĘ FIRMOWĄ IMPREZY FIRMOWE DO PŁOŃSKA

Striptizerka Płońsk na Imprezę Firmową w Płońsku

Striptizerka na imprezę firmową w Płońsku. Pragniesz wynagrodzić swoich pracowników za poświęcenie, którym wykazują się w pracy? A może pomyślnie sfinalizowany biznes to okazja, by urządzić kolację dla kontrahentów lub event dla partnerów biznesowych? Nie zapomnij - że to właśnie kobiety łagodzą obyczaje - dlatego odpowiednim dodatkiem będzie również zmysłowy i uwodzicielski pokaz striptizu.

Show Girls to nie tylko striptiz. To również sexowne hostessy, fordanserki i artystki sceniczne. To imponujące i spektakularne pokazy erotyczno-artystyczne takie jak burleska lub aerial dance. To cała gama różnego rodzaju atrakcji, właśnie na EVENTY. Zapraszamy więc do lektury i do kontaktu. Zadzwoń do nas i poproś o ofertę wraz z wyceną.

STRIPTIZERKA PŁOŃSK NA URODZINY STRIPTIZ W OTWOCKU DLA SOLENIZANTA PREZENT URODZINOWY DLA JUBILATA

Striptizerka na urodziny w Płońsku. Nie ma lepszej okazji na nietuzinkowy prezent niż okrągłe urodziny. Nowy etap życia, to moment przełomowy. 18-stka, 40-stka czy 50-tka, to właśnie takie momenty. Zadzwoń do nas i zarezerwuj striptiz dla jubilata. Dowiedz się - jakie warianty pokazów polecamy szczególnie na okoliczność przyjęcia urodzinowego do Płońska.

Profesjonalny pokaz tańca erotycznego dla solenizanta, to widowisko przygotowane w oparciu o informacje i wskazówki organizatora. To właśnie ty decydujesz jaki scenariusz wykorzystamy "na wejście", aby nieco wkręcić solenizanta. Do ciebie należy ostatnie słowo na temat formy striptizu. Czy będzie to wersja do naga czy do bielizny. Ty wiesz najlepiej o czym marzy jubilat. A my z ogromnym zaangażowaniem staramy się spełnić te marzenia. Zadzwoń do nas i zarezerwuj striptizerkę dla jubilata na urodziny w Płońsku.

STRIPTIZ PŁOŃSK NA JAKĄ IMPREZĘ MOŻNA WYNAJĄĆ STRIPTIZERKĘ? DOKĄD MOŻNA ZAMÓWIĆ STRIPTIZERKI?

Striptiz możesz zamówić do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, pole paintballowe, strzelnica, ogródki działkowe, hotel, motel, hostel, pensjonat, domek nad jeziorem, restauracja, pizzeria, kręgielnia, pub, bar, klub, dyskoteka, klub motocyklowy, biuro, siedziba firmy, remiza strażacka, limuzyna, hummer, partybus.

Striptiz to dobry pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pozegnanie emeryta, zjazd absolwentów, męskie spotkanie, impreza rozwodowa, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, targi branżowe, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, impreza firmowa, impreza integracyjna, wigilia firmowa, wyjazd integracyjny, impreza pracownicza, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla motocyklistów, striptiz dla strażaków, halloween party, impreza dla VIP-ów.

Striptiz z dojazdem: Płońsk i okolice

Nasze striptizerki dojeżdżają do miejscowości takich jak: Płońsk, Szeromin, Szerominek, Ćwiklin, Baboszewo, Naruszewo, Sochocin, Gutarzewo, Bolęcin, Kondrajec Szlachecki, Nowa Góra, Raciąż, Nowe Gumino, Wyszogród, Bolino, Bodzanów, Dalanówek, Nowe Miasto, Ojrzeń, Świercze, Gąsocin, Nasielsk.

Striptiz Płońsk: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Płońsku: Kontakt

lub