MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI Striptizerka Poznań Striptizerka Ostrów Wielkopolski

Striptizerka Ostrów Wielkopolski
☆ Striptiz Damski w Ostrowie Wielkopolskim ☆

Szalona szatynka o brązowych oczach striptizerka Ostrów Wielkopolski | Show Girls

lub

Striptizerka Poznań, striptizerki w Poznaniu. Zorganizuj imprezę z ogromnym przytupem i daj swoim gościom wrażenia o jakich nawet nie śnili. Show Girls Team dostarcza takich właśnie wrażeń. Niewątpliwie jest to rozrywka z górnej półki.

Nasz zespół to grupa młodych i niezwykle sexownych kobiet, które kochają taniec i potrafią nawiązać relację z widzami. A w przypadku damskiego striptizu widzowie są dość wymagający.

STRIPTIZERKA OSTRÓW WIELKOPOLSKI NA WIECZÓR KAWALERSKI WIECZORY KAWALERSKIE

Striptizerka na wieczór kawalerski w Ostrowie Wielkopolskim. No dobrze! Twój przyjaciel się żeni. Wypada zatem zorganizować dla niego iście wyborny wieczór kawalerski. Rzecz jasna trzeba wcześniej rozważyć listę atrakcji. Mamy wszak dość szerokie spektrum dostępnych rozrywek. My natomiast skupimy się tutaj na jednej i prawdę mówiąc czujemy, że jest to jedna z tych najbardziej istotnych. Oczywiście nie trzeba być "orłem", aby domyślić się, że mówimy o tancerce na striptiz dla kawalera.

Z ogromną przyjemnością przygotujemy dla Was scenariusz tego unikatowego występu erotycznego. Jesteśmy przekonani, że impreza kawalerska z udziałem naszych striptizerek, nabierze rumieńców. Pragniemy też zaznaczyć, że nasz zespół tworzą najpopularniejsze striptizerki w Polsce. Wiesz zatem co robić :) Zadzwoń koniecznie i zapytaj o szczegóły.

STRIPTIZERKA OSTRÓW WIELKOPOLSKI NA IMPREZĘ FIRMOWĄ IMPREZY FIRMOWE

Tancerka erotyczna Ostrów Wielkopolsk - orientalny typ urody o wschodnim spojrzeniu

Striptizerka na imprezę firmową w Ostrowie Wielkopolskim. Chcesz aby na Twojej imprezie integracyjnej nie zabrakło obsługi w postaci pięknych sexownych kobiet? A może uważasz, że odpowiedniej integracji będzie sprzyjać wyjątkowy pokaz tańca erotycznego? Tym bardziej zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Nasze hostessy, tancerki i artystki sceniczne zdecydowanie "zrobią robotę", jeśli mowa o względach wizerunkowych. Sądzimy, że również ich pomoc w trakcie wręczania nagród kontrahentom okaże się niezrównana.

Masz pytania? Chcesz otrzymać od nas indywidualną ofertę, którą wycenimy z myślą o Twojej imprezie? Koniecznie skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz. Wcześniej jednak zerknij do naszej zakładki EVENTY i sprawdź jakie pokazy artystyczno-erotyczne możemy zaproponować Tobie.

STRIPTIZERKA OSTRÓW WIELKOPOLSKI NA URODZINY STRIPTIZ W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM DLA SOLENIZANTA STRIPTIZ - PREZENT URODZINOWY

Striptizerka na urodziny w Ostrowie Wielkopolskim. Zakup prezentu z okazji okrągłych urodzin (40-stka, 50-tka lub 18-stki) z nami będzie tylko formalnością. Będzie w dodatku niezwykle przyjemne. Warto też zaznaczyć, że choć prezent ten skierowany będzie tylko w stronę jubilata, to jednak podziwiać go będą również zaproszeni goście. Mowa oczywiście o striptizie, czyli pokazie tańca erotycznego dla solenizanta. Nie będzie to zwyczajny striptiz. Będzie to erotyczne show, które poruszy zmysły.

Zadzwoń i zarezerwuj striptizerkę na urodziny z dojazdem do Ostrowa Wielkopolskiego. Zapytaj jakie wersje pokazów szczególnie polecamy na okoliczność przyjęcia urodzinowego. Może masz pomysł na ciekawy scenariusz i tematykę, którą chcesz abyśmy wykorzystali w trakcie występu. Dla nas to nie problem. Zadzwoń!

STRIPTIZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI NA JAKĄ IMPREZĘ MOŻNA WYNAJĄĆ STRIPTIZERKĘ? DOKĄD MOŻNA ZAMÓWIĆ STRIPTIZERKI?

Striptiz możesz zamówić do takich miejsc jak: dom, mieszkanie, apartament, pole paintballowe, strzelnica, ogródki działkowe, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, pub, dyskoteka, hotel, motel, hostel, klub motocyklowy, remiza strażacka, biuro, siedziba firmy.

Striptiz damski to dobry pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, rocznica, jubileusz, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, impreza mikołajkowa, halloween party, event, bankiet, konferencja, gala, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptiz z dojazdem: Ostrów Wielkopolski i okolice

Nasze striptizerki dojeżdżają do miejscowości takich jak: Ostrów Wielkopolski, Przygodzice, Antonin, Sobótka, Reszków, Sulmierzyce, Gądkowice, Sośnie, Kuźnica Czeszycka, Krośnice, Międzybórz, Rosoczyca, Gorzyce Wielkie, Nowy Zamek, Nowe Skalmierzyce.

Striptiz Ostrów Wielkopolski: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Ostrowie Wielkopolskim: Kontakt

lub