MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI Striptizerka Szczecin Striptizerka Koszalin

Striptizerka Koszalin |
☆ Striptiz Damski w Koszalinie ☆

Rudowłosa striptizerka Tosia - gwiazda koszalińskich parkietów

lub

Striptizerka Koszalin, striptizerki w Koszalinie. Życie jest za krótkie, aby pić kiepskie wino i rezygnować z dobrej zabawy. Dlatego też postaraj się zauważyć jak wiele może być okazji do tego, aby na imprezę zaprosić profesjonalną striptizerkę, która zupełnie odmieni nastroje gości.

A masz przed sobą nie byle kogo! Masz przed sobą najsexowniejsze w Polsce tancerki erotyczne. Modelki, dziewczyny, które występują na galach MMA jako Ring Girls, wiele razy biorą udział w teledyskach i programach telewizyjnych. Wybierz którą z nich chcesz poznać osobiście. Koniecznie poznaj naszą ofertę, która nie ma sobie równych.

STRIPTIZERKA NA WIECZÓR KAWALERSKI W KOSZALINIE STRIPTIZ DAMSKI KOSZALIN NA WIECZORY KAWALERSKIE

Striptizerka na wieczór kawalerski w Koszalinie. Striptiz dla kawalera czyli nieodzowny i kluczowy moment większości imprez kawalerskich. Oczywiście jako organizator nie chciałbyś pozbawić kawalera tej przyjemności i decyzja już dawno zapadła. Koniecznie trzeba zamówić striptizerkę do Koszalina. Brawo! Dodamy jeszcze, że nasze tancerki nie przeoczą żadnego uczestnika imprezy.

Dlatego nie czekaj już dłużej i zadzwoń do nas. Zarezerwuj taniec erotyczny na wieczór kawalerski z wyprzedzeniem. Wybierz wariant występu, który szczególnie przypadnie wam do gustu. Wybierz stroje tematyczne i wreszcie wybierz tancerkę erotyczną, która zrobiła na was największe wrażenie.

STRIPTIZERKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W KOSZALINIE IMPREZY FIRMOWE DO KOSZALINA

Czarująca ruda dziewczyna - tancerka erotyczna z Koszalina

Striptizerka na imprezę firmową w Koszalinie. Organizujesz imprezę integracyjną i nie masz żadnych wątpliwości, że pośród atrakcji powinny się pojawić te najbardziej pikantne. Decyzja większością głosów już dawno zapadła - must have na tym bankiecie, to pokaz tańca erotycznego w wykonaniu profesjonalnej striptizerki.

Postaraj się nie przeoczyć nasze wspaniałej oferty na EVENTY. Dowiedz się jakie odsłony tematyczne burleski polecamy - przeczytaj czym jest aerial dance. Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub wyślij zapytanie. Otrzymasz od nas kilka unikatowych i całkowicie niebanalnych propozycji pokazu na twoje wydarzenie firmowe.

STRIPTIZERKA W KOSZALINIE NA URODZINY STRIPTIZ KOSZALIN NA PREZENT URODZINOWY DLA SOLENIZANTA

Striptizerka na urodziny w Koszalinie. Jeśli jesteś osobą nietuzinkową i niewątpliwie również nietuzinkowy i zaskakujący prezent chcesz podarować bliskiej osobie, z okazji okrągłych urodzin - to przyznamy nieskromnie, że jesteś w jedynym słusznym miejscu. Show Girls Team to zdecydowanie najlepszy team striptizerek w województwie zachodniopomorskim. Nasze doświadczenie i pasja z jaką podchodzimy do każdego projektu sprawia, że jesteśmy liderem na rynku pokazów erotycznego show.

Zarezerwuj striptiz damski dla jubilata z dojazdem do Koszalina. Powiedz nam jaki występ według ciebie najbardziej przypadnie do gustu solenizantowi. W oparciu o twoje wskazówki przygotujemy coś naprawdę spektakularnego na ten wieczór.

NA JAKĄ IMPREZĘ MOŻNA WYNAJĄĆ STRIPTIZERKĘ? DOKĄD MOŻNA ZAMÓWIĆ STRIPTIZERKI? STRIPTIZ KOSZALIN

Zamów striptiz do miejsc takich jak: dom, mieszkanie, apartament, ogródki działkowe, pole paintballowe, strzelnica, restauracja, pizzeria, kręgielnia, bar, klub, pub, dyskoteka, hotel, motel, hostel, pensjonat, limuzyna, partybus, hummer, domek nad jeziorem, biuro, siedziba firmy, remiza strażacka, klub motocyklowy.

Striptiz damski to świetny pomysł na imprezy takie jak: imieniny, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, męskie spotkanie, impreza rozwodowa, targi branżowe, rocznica, jubileusz, sylwester, andrzejki, walentynki, dzień chłopaka, dzień mężczyzny, zlot motocyklowy, zlot samochodowy, impreza firmowa, wigilia firmowa, impreza mikołajkowa, halloween party, impreza integracyjna, wyjazd integracyjny, impreza pracownicza, event, bankiet, gala, konferencja, striptiz dla męża, striptiz dla szefa, striptiz dla prezesa, striptiz dla strażaków, striptiz dla motocyklistów.

Striptiz z dojazdem: Koszalin i okolice

Nasze striptizerki dojeżdżają do miejscowości takich jak: Koszalin, Stare Bielice, Mścice, Sianów, Skibienko, Świeszyno, Rosnowo, Manowo, Kliszno, Dęborogi, Rekowo, Kamieszewice, Rosocha, Cetuń, Sulechówko, Karwice, Sławno, Żukowo, Kępice, Dretyń, Trzebielino, Wałdowo.

Striptiz Koszalin: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2500 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Koszalinie: Kontakt

lub