MENU
Jesteś tutaj: STRIPTIZERKI Striptizerka Kraków Striptizerka Bochnia

Striptizerka Bochnia
☆ Striptiz Damski w Bochni ☆

Striptizerka z dużymi piersiami i ładnym tatuażu Bochnia na Wieczór Kawalerski

lub

Zorganizuj najlepszą imprezę w Bochni wraz z nami! Od czego zacząć? Czego się spodziewać? Otóż nieustannie jesteśmy do twojej dyspozycji, nawet jeśli chcesz tylko rozeznać się w temacie striptizerek w Bochni. Jeśli jednak jesteś zdecydowany zamówić striptiz damski ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące występu.

Współpracujemy z najlepszymi tancerkami erotycznymi w Polsce. Bardzo wiele z nich może wystąpić na twoim wydarzeniu w Małopolsce. Odezwij się do nas! Otrzymasz szczegółową ofertę przygotowaną indywidualnie dla ciebie. Przedstawimy ci unikatowy scenariusz występu. Wspólnie dobierzemy przebrania tematyczne oraz rodzaj erotycznego show. Ale przede wszystkim zdecydujesz, która z naszych pięknych striptizerek jest tą, która pojawi się u was.

STRIPTIZERKA BOCHNIA NA WIECZÓR KAWALERSKI DO BOCHNI WIECZORY KAWALERSKIE W BOCHNI

Striptizerka na wieczór kawalerski w Bochni. Organizując wieczór kawalerski w Bochni w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę listę atrakcji dla kawalera i jego gości. Jest to niewątpliwie bardzo ważna dla was impreza i powinna spełniać wszelkie oczekiwania, obfitować w niespodzianki i zapisać się w pamięci jako wyjątkowy wieczór. Pomoże ci w tym profesjonalna striptizerka, którą możesz zamówić właśnie u nas. Tancerka erotyczna, która będzie nie tylko ładna (takich jest wiele). Nasze striptizerki z Małopolski wyróżnia kreatywność i umiejętność tworzenia najlepszych imprez kawalerskich w Bochni.

Z radością informujemy, że Show Girls Team daje ci wyjątkową możliwość wyboru. A wybór ten nie będzie łatwy, gdyż dostępnych jest wiele wariantów pokazu, a każdy z nich jest wyjątkowy. Bardzo dobrze jeśli już zapoznałeś się z ofertą i dokładnie wiesz czego chcesz. Jeśli natomiast jesteś zupełnie zagubiony i nie wiesz od czego zacząć - pamiętaj, że jesteśmy tu dla ciebie. Z przyjemnością i całkowicie bezboleśnie przeprowadzimy cię przez cały proces rezerwacji striptizerki do Bochni. Przedstawimy szczegółowo każdy wariant pokazu erotycznego. Sexy Budzenie Kawalera, Kolacja ze Striptizerką, powiemy na czym polega Lap Dance czyli striptiz na kolanach np. w Limuzynie lub Partybusie. Ty sam skup się jedynie na tym by wybrać striptizerkę, która z całą pewnością przypadnie do gustu przyszłemu panu młodemu. Znasz go przecież najlepiej.

STRIPTIZERKA NA IMPREZĘ FIRMOWĄ BOCHNIA HOSTESSY TANCERKI DLA FIRM W BOCHNI

Zalotna Kasia - tancerka erotyczna Bochnia na Imprezę Firmową

Striptizerka na imprezę firmową w Bochni. Nie zaprzeczysz, że piękne kobiety mają zbawienny wpływ na wiele kwestii. Wiadomo! Łagodzą obyczaje! Tak więc, jeśli organizujesz imprezę integracyjną dla pracowników w Bochni - striptiz damski jest tym co zdecydowanie ich zachwyci. Jeśli przed tobą firmowy bankiet z zagranicznymi kontrahentami lub partnerami biznesowymi, wtedy Hostessy lub Fordanserki mogą naprawdę zdjąć z twych barków niepotrzebny stres i nerwy, dbając o prawidłowy przebieg spotkania. Niezwykłe striptizerki z Małopolski wiedzą dokładnie co zrobić, aby branżowy event należał do bardzo udanych.

Show Girls może zaproponować ci specjalną ofertę, dedykowaną właśnie dla firm. W zakładce EVENTY dowiesz się jakie rodzaje pokazów idealnie wpasują się w klimat imprezy firmowej w Bochni. Aerial Dance, Twerk Show ...a jest ich znacznie więcej. Każdy rodzaj erotycznego show, w wykonaniu striptizerek specjalizujących się w danym stylu erotycznego tańca. Tym samym są bardzo dobrze przygotowane pod kątem technicznym, a to z kolei pozwala im się w pełni skupić na Waszych emocjach. Emocji nie zabraknie, jeśli zarezerwujesz striptiz damski lub widowisko erotyczno-artystyczne, w wykonaniu dziewczyn z Show Girls.

STRIPTIZERKA NA URODZINY BOCHNIA STRIPTIZ JAKO PREZENT DLA SOLENIZANTA W BOCHNI

Striptizerka na urodziny w Bochni. Urodziny zwłaszcza te przełomowe, które rozpoczynają kolejną dekadę lub nowy etap życia, należy hucznie świętować. Jeśli zatem przed tobą przyjęcie urodzinowe bliskiej osoby (męża, przyjaciela) koniecznie zapoznaj się z ofertą profesjonalnych striptizerek w Małopolsce. Z całą pewnością nie będzie to "zwykły" striptiz. Będzie to bardzo dokładnie przygotowany występ profesjonalnej tancerki erotycznej. Jak wygląda taniec erotyczny dla solenizanta? Otóż w momencie przygotowań bierzemy pod uwagę przede wszystkim upodobania jubilata i zgodnie z nimi tworzymy scenariusz erotycznego show.

Możemy zaproponować bardzo wiele ciekawych rozwiązań i tematycznych spektakli erotycznych. Sexy przebrania, które nawiązują np. do zawodu, który wykonuje na co dzień osoba świętująca (policjantka, pielęgniarka). Różnorodne rekwizyty, które zawsze nadają kompletny kształt pokazom. Następnie pragniemy zwrócić uwagę na erotyczne pokazy artystyczne, takie jak: Burleska czy Pole Dance Show. Równocześnie zwracamy uwagę na oczekiwania organizatora. Ustalamy czy striptiz będzie w wersji do naga, do bielizny czy może topless. W przypadku imprez urodzinowych są to bardzo istotne kwestie, które należy zawsze ustalić. Zamów striptiz jako prezent dla solenizanta w Bochni.

STRIPTIZ BOCHNIA DOKĄD I NA JAKĄ IMPREZĘ MOŻNA WYNAJĄĆ STRIPTIZERKI?

Striptizerki z Małopolski możesz zamówić na imprezę do takich miejsc jak: dom, mieszkanie, restauracja, hotel, motel, apartament, limuzyna, partybus, pole paintballowe, wynajęty domek, pizzeria, klub, dyskoteka, domek nad jeziorem, ogródki działkowe.

Od lat zajmujemy się urozmaicaniem imprez takich jak: imieniny, rocznica, jubileusz, pożegnanie emeryta, zjazd absolwentów, męska impreza, barbórka i striptiz dla górników, golonko, impreza firmowa, event, bankiet, konferencja, gala, impreza integracyjna, wigilia firmowa, walentynki, sylwester, andrzejki, striptiz dla szefa, striptiz dla męża.

Striptiz z dojazdem: Bochnia i okolice

Striptizerki z Małopolski dojeżdżają do takich miejscowości jak m.in. Bochnia, Damienice, Proszówki, Krzyżanowice, Łapczyca, Krzeczów, Słomka, Gawłów, Pogwizdów, Kopaliny, Nieszkowice Wielkie, Leksandrowa, Baczków, Stanisławice, Gierczyce, Targowisko, Łężkowice, Książnice, Buczyna, Sobolów, Jaroszówka, Grodkowice, Marszowice, Podolany, Gdów, Bilczyce, Fałkowice, Krakuszowice, Wiatowice, Kornatka, Dobczyce, Pierzchów, Wola Wieruszycka, Ubrzeż, Cichawka, Tarnawa.

Striptiz Bochnia: Cennik

Pokaz Czas pokazu Cena
Standard ~20 min 1200 zł
Silver ~40 min 1500 zł
Gold ~2h* 2000 zł
Lesby Show ~30 min 3000 zł

* Szczegółowy opis różnic między poszczególnymi pokazami znajduje się na podstronie: Striptiz Cennik.

Poznaj wszystkie nasze striptizerki i zadzwoń już teraz.

Zobacz tancerze erotyczni pracujący w naszej firmie.

Striptizerka w Bochni: Kontakt

lub