MENU
Jesteś tutaj: BLOG SKĄD SIĘ WZIĄŁ DAMSKI STRIPTIZ I JAK WYGLĄDA OBECNIE?

SKĄD SIĘ WZIĄŁ DAMSKI STRIPTIZ I JAK WYGLĄDA OBECNIE?

10:19, dnia 03 wrzesień 2021r.
Kategoria:BLOG
761
0

Początki damskiego striptizu

Powszechnie uważa się, że początki damskiego striptizu przypadają na przełom XIX i XX wieku. Był on elementem występu tancerek erotycznych, w teatrach burleski. Pierwszy pokaz tańca erotycznego, jakim jest striptiz, odbył się w 1893 roku na balu w Moulin Rouge w Paryżu. Gdzie tancerka erotyczna, ściślej mówiąc, modelka pracująca dla malarzy, rozebrała się przed studentami, za co została ukarana grzywną. Z powodzeniem w rolę tancerki erotycznej, wcieliła się również Mata Hari czy Josephine Baker, które w rytm zmysłowej muzyki, pozbywały się kolejnych elementów swojej sexownej bielizny. Seksi bielizna, jak wszyscy wiemy, jest podstawą każdego pokazu tańca erotycznego. 

Striptizerka Warszawa, Striptizerka Kraków, Striptizerki Katowice, Striptizerki Łódź, Striptizerka Opole, Striptizerki Wrocław, Striptizerka Poznań, Striptizerki Toruń, Striptizerka Bydgoszcz, Striptizerka Zielona Góra, Striptizerki Gorzów Wielkopolski, Striptizerka Gdańsk, Striptizerka Szczecin, Striptizerki Kielce, Striptizerka Białystok, Striptizerki Lublin, Tancerka Erotyczna Rzeszów, Tancerki Erotyczne Olsztyn

Popularyzacja striptizu na przestrzeni lat

Rewolucja obyczajowa postępująca w krajach Europy Zachodniej od końca lat 50 XX wieku przyczyniła się do popularyzacji striptizu i ekspansji tej formy rozrywki do USA. Piewsze kluby go-go zaczęły pojawiać się w Stanach Zjednoczonych na początku lat 60 XX wieku. I od samego początku cieszyły się dużym uznaniem wśród męskiej części społeczeństwa. Stałym bywalcem takich miejsc był sam Frank Sinatra, który mawiał, że striptiz to nic innego jak prosta lekcja anatomi, przeprowadzana w rytm akompaniamentu muzycznego.

Jak striptiz wygląda współcześnie

Z biegiem lat, pokazy striptizu damskiego, czy też striptizu męskiego, stały się bardzo popularne i są odbierane jako zjawisko dość powszechne, a na takich imprezach jak wieczór kawalerski, wieczory kawalerskie czy wieczór panieński, wieczory panieńskie, striptiz jest obowiązkowym punktem programu. Striptiz dla kawalera - przyszłego Pana Młodego, występ striptizer a dla przyszłej Panny Młodej, stał się pewnego rodzaju tradycją. Każda dobra striptizerka postara się zatańczyć tak, aby Pan Młody jeszcze długo pamiętał jej występ. Z kolei tancerz erotyczny zrobi wszystko, aby pobudzić kobiece zmysły. Jest to podstawa budowania ich wizerunku scenicznego. Dodatkowo każdy zadowolony widz jest potencjalną reklamą. Jeśli pokaz tańca erotycznego ci się podobał zupełnie naturalnym jest, że będziesz polecał go innym, wraz z informacjami niezbędnymi do kontaktu, jak numer telefonu czy strona internetowa.

Gdzie odbywają się pokazy striptizu w: Zakopanem, Żywcu, Wiśle, Szczyrku, Ustroniu, Brennej, Korbielowie, Bystrej, Istebnej, Milówce, Koniakowie 

Striptiz nie tylko w klubie

Współcześnie pokazy tańca erotycznego stanowią element wieczornego lub nocnego programu rozrywkowego. Oferuje go wiele lokali, klub ów go-go, dyskoteka. Tak naprawdę jednak, aby zobaczyć występ striptizerki, nie trzeba nawet wychodzić z domu... Można zamówić striptizerkę do domu, do mieszkania, do klubu, do dyskoteki, hotelu, do firmy. Można zamówić tancerkę do każdej miejscowości na terenie całej Polski. Może to być: Gdańsk, Szczecin, Suwałki Rzeszów, Poznań, Wrocław, Kielce, Opole, Mikołajki. Istnieje kilka firm, które kompleksowo oferują striptiz z dojazdem na terenie całego kraju. Zarówno striptiz damski jak też striptiz męski. Wiele osób, które bawią się w swoim ścisłym gronie; w prywatnym domu, w wynajętym domku, w górach, nad morzem, w altance na ogródkach działkowych, czy w zamkniętym VIP roomie w klubie, dyskotece czy restauracji bardzo często korzysta z tej możliwości. Striptizerka/Striptizer przyjeżdża pod podany adres o ustalonej godzinie, w walizce mając cały asortyment seksownej bielizny, wyszukanych strojów erotycznych, przebrań np. sexi policjantka, seksi pielęgniarka, niegrzeczna uczennica, stewardesa. Wchodząc na imprezę, czy do domu czy na firmowe spotkanie, stara się zrobić niezapomniane erotyczne show. 

Striptiz damski, striptiz męski, czy planować pokaz w domku w górach, w aparamencie nad morzem, szałasie nad jeziorem?

Jak każdy inny detal na organizowaną imprezę, tak samo występ tancerki erotycznej/tancerza erotycznego warto wcześniej zaplanować, zamówić i zarezerwować. Tak, aby w trakcie trwania zabawy cieszyć się już tylko atmosferą i z niecierpliwością oczekiwać na erotyczny gwóźdź programu. 

Striptiz dobry na imprezę, urodziny, imieniny

Jeżeli są to imieniny, urodziny, 40-stka czy 50-tka, dla solenizanta czy dla jubilata, gdzie bawią się zarówno panowie i panie, towarzystwo mieszane, można pokusić się o zamówienie wspólnego pokazu striptizera i striptizerki. Każde z nich zadba aby damska i męska część publiczności w takim samym stopniu była usatysfakcjonowana z pokazu tańca erotycznego. Erotyczne Show, w wykonaniu pięknej striptizerki, ubranej w sexi strój, czy przystojnego, umięśnionego striptizera, przebranego za policjanta sprawdził się już na niejednej imprezie. I z pewnością nieustannie będzie miał swoich oddanych zwolenników.

IMPREZOWY BESKID ŚLĄSKI 09:17, dnia 01 lipiec 2021r.
SZALONY WIECZÓR KAWALERSKI W KRAKOWIE 10:19, dnia 02 wrzesień 2021r.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*