MENU
Jesteś tutaj: BLOG CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE KONKURENCJI?

09:17, dnia 01 lipiec 2021r.
Kategoria:BLOG
872
0

Striptizerka Kraków - Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Na rynku pokazów tańca erotycznego, konkurencja jest duża. Przeglądając strony internetowe, można natrafić na wiele różnych ogłoszeń. Reklamują się firmy specjalizujące się stricte tylko i wyłącznie w pokazach striptizu, reklamują się firmy eventowe, które posiadają w swojej ofercie również pokazy striptizu, striptizerek na wieczory kawalerskie i w końcu reklamują się niezależne amatorki. Jeśli o nas chodzi, to nie sposób nie wspomnieć, że posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie. W obsłudze, organizacji i prowadzeniu imprez o zabarwieniu erotycznym. Nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. I to jest pierwszy element, który wyróżnia nas na tle konkurencji. Nawet po długich poszukiwaniach trudno znaleźć drugą firmę / tancerkę, która posiada tak duży zasób doświadczenia i wiedzy. Co więcej, jako ciekawostkę możemy wspomnieć, że wiele tancerek, które w tej chwili reklamują się jako profesjonalistki, rozpoczynało swoją przygodę z tańcem ,,pod naszymi skrzydłami" lub czerpało wiedzę i pomysły od swoich poprzedniczek, których w tej chwili, już na rynku nie ma.

Dlaczego lepiej zamówić striptizerkę Warszawa z agencji tancerki erotyczne w Warszawie, tancerka erotyczna Katowice z klubu tancerek w Katowicach, dziewczynę Szczecin z firmy w Szczecinie, hostessę Kraków z agencji hostess w Krakowie czy modelkę z Trójmiasta, z agencji modelek Gdańsk, Gdynia, Sopot?

Striptizerki w Krakowie - Zapewniamy profesjonalne podejście

Przede wszystkim jako firma, nie możemy pozwolić sobie na to, aby którykolwiek z naszych klientów był rozczarowany. Każdy zadowolony klient jest dla nas ,,lokatą na przyszłość". Gwarancją najcenniejszej reklamy jaką jest poczta pantoflowa, z ust do ust. Współpracujemy z kilkunastoma tancerkami i naszym zadaniem jest zapewnić im odpowiednią ilość pokazów. Współpracujemy również z kilkoma firmami, działającymi w branży erotycznej i ich również zawieść nie możemy. Tutaj nie ma miejsca na faux pas. O ile w przypadku tancerek niezależnych, przydażyć się może, że nie pojawi się na umówionej imprezie tancerka erotyczna; bo trafił się jej intratniejszy pokaz, bo trafił się jej drugi pokaz; w terenie w którym się akurat znajduje, bo popsuł się samochód w drodze i nie odbiera telefonu, lub ma nagle wyłączony telefon... O tyle wybierając striptizerkę z Grupy Show Girls, masz 100% pewności, że zamówiony pokaz tancerki erotycznej się na pewno odbędzie i będzie udany na maxa. Nawet jeśli jedna z tancerek, z przyczyn niezależnych (choroba, skęcenie kostki) będzie niedysponowana, to pamiętaj, że nie zostawimy cię z problemem, bo w zanadrzu mamy ponad 25 innych tancerek, które mogą, w sytuacji awaryjnej, zastąpić koleżankę. Popsuł się samochód? To nie jest problem świadka czy organizatora imprezy! W swojej stajni posiadamy kilkunastu kierowców z dobrymi samochodami, a niejednokrotnie nasze tancerki są kierowcami i  też dojeżdżają na zamówioną imprezę.

Striptizerka Małopolska - Komfort klienta jest dla nas najważniejszy

Wybrałeś niezależną tancerkę, a nagle pojawia się ktoś inny. Zdarza się. Ale nie u nas. U nas w zakładce >TANCERKI< znajdują się aktualne zdjęcia rzeczywistych dziewczyn, z którymi współpracujemy. Wszelkie zmiany zawsze odbywają się za twoją zgodą, aprobatą i po wcześniejszym ustaleniu. Pamiętaj, jako firmie, z długoletnim doświadczeniem, zależy nam na renomie, a co za tym idzie jeszcze długo chcielibyśmy pojawiać się na waszych imprezach i oferować wam pokazy tańca erotycznego, na wielu ważnych wydarzeniach w waszym życiu. Jest to praca długofalowa. Nie ma miejsca na niedociągnięcia. Jeśli chodzi zatem o pojedyńcze tancerki, które reklamują się na rynku, niejednokrotnie odbiegają wizerunkiem od zamieszczanych ,,swoich" zdjęć, na portalach. Zamawiasz młodziutką gwiazdę, a na imprezę przyjeżdża 40-sto letnia, porobiona fotoshopem taneczna emerytka. Na zamieszczonych zdjęciach takiej pojedyńczej tancerki: biust czwórka, dupcia fajna, wypięta, zero zmarszczek i czarny włos. A rzeczywistość: biust mocno odbiegający od zamieszczonych zdjęć, 26 latka okazuje się panią w okolicach 40-stki. Tylko włos nadal czarny, bo farba robi swoje. Nic nie mamy do 40-stek. Nawet nam się podobają. Ale w tej branży, z takim PESEL em, to już raczej trzeba się szykować do tanecznej emerytury.

Striptizerki małopolskie - Jesteśmy elastyczni i dobrze przygotowani

Pamiętaj, że wieczór kawalerski, który organizujesz najlepszemu kumplowi, będzie prawdopodobnie jedynym w jego życiu. Postaraj się wyeliminować ryzyko, że tancerka nie dojedzie, a jeżeli dojedzie, to mocno będzie odbiegać od wizerunku ze zdjęć. A może pragniesz zorganizować imprezę z rozmachem i nie chcesz się ograniczać do jednej, ba nawet do duetu... Chcesz, by na waszą imprezę przyjechało kilka tacerek. Odważna decyzja. Dzwonisz, omawiamy szczegóły i na waszą imprezę przyjeżdża cała Grupa Show Girls. I to jest impreza! Współpacujemy z prawdziwymi artystkami w dziedzinie erotyki. W Grupie Show Girls, są takie rodzynki jak Magda - która wykona orientalny taniec brzucha. Twerking - seksowne trzęsienie dupcią wykona Luba. I profesjonalny pokaz tańca na rurze, z elementami akrobatyki - zaprezentuje dla was Agnes.

Striptiz Kraków - Impreza na ostatnią chwilę

Spóźniłeś się ze zorganizowaniem imprezy w piątek czy w sobotę. Dzwonisz do ,,profesjonalnej tancerki" z pytaniem: przyjedziesz do nas na kawalerski w poniedziałek, wtorek czy w czwartek? Odpowiedź będzie jedna: no co ty, w tygodniu? Ja w tygodniu nie pracuję! A to może w niedzielę byś przyjechała? - pytasz. No coś ty, w niedzielę? Ja w niedzielę też nie pracuję! Dzwonisz do nas i słyszysz: pracujemy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Kiedy, gdzie i o której mamy być? Wtorek, środa czy niedziela - każdy dzień jest dobry na zabawę. 20.00, 5 rano czy 15 po południu - nie ma złej godziny, gdy chcesz się bawić. Świnoujście, Przemyśl, Suwałki czy Karpacz... Gdzie się bawisz tam dojedziemy.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*